Nove pločice

Autor željko, Siječanj 02, 2018, 12:56:49

« natrag - naprijed »

željko

"Izašli smo ususret motociklistima, tako da su za njihove registarske pločice smanjene dimenzije na 180x180 milimetara. S primjenom ćemo krenuti 20. svibnja, da se potroše pločice koje imamo na zalihama", rekao je Božinović

Mrki


Lavandić

Dobro si napisao, taman sam mislio naručiti novu turu okvira za tablice.

Tnx

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

keko

..jel to znači da bumo sad imali tri dimenzije tablica na motorima  :ebudale:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Citat: keko  u Siječanj 02, 2018, 14:32:52
..jel to znači da bumo sad imali tri dimenzije tablica na motorima  :ebudale:
Pa vjerojatno će biti dok se ne iskorijene sve velike.. pa će biti dvije vrste.. a možda će i izbaciti ove za 50cc pa će svi imati iste (opet dok se ne iskorijene)..

Lavandić

Kažu da će biti dimenzije ko u susjednoj deželi!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Danijel 23

Citat: željko  u Siječanj 02, 2018, 12:56:49
"Izašli smo ususret motociklistima, tako da su za njihove registarske pločice smanjene dimenzije na 180x180 milimetara. S primjenom ćemo krenuti 20. svibnja, da se potroše pločice koje imamo na zalihama", rekao je Božinović
:huh: ..u susret motociklistima..... :samaranje:
Jebla ih tablica, baš me briga koje je dimenzije (smanjili su je za 20 mm) i šta piše, zašto nisu izašli u susret sa pregledima motocikla i osiguranjima.  :smajser:

Osy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 02, 2018, 17:15:10
:huh: ..u susret motociklistima..... :samaranje:
Jebla ih tablica, baš me briga koje je dimenzije (samanjili su je za 20 mm) i šta piše, zašto nisu izašli u susret sa pregledima motocikla i osiguranjima.  :smajser:
Potpisujem :thumbup: I moja tablica će ostati uvijek ista, nabijem ih na... :ooda:

željko

Izgleda da će biti jeftinije :
Međutim, neke je usluge policija naplaćivala manje nego što je sada slučaj, upozorava Večernji list. Primjerice, naknada policije pri prijenosu vlasništva dosad je iznosila 50 kuna, a u STP-u, čije naknade propisuje ministar policije, plaćat će se 122,3 kune.

Isto tako, produljenje registracije više se neće moći obaviti u policiji za 66 kuna, nego isključivo u STP-u u kojem stoji 158,40 kuna (među ostalim i puka provjera dokumentacije koja se naplaćuje 57,65 kuna).

Patak

Citat: željko  u Siječanj 03, 2018, 10:05:30
Izgleda da će biti jeftinije :
Međutim, neke je usluge policija naplaćivala manje nego što je sada slučaj, upozorava Večernji list. Primjerice, naknada policije pri prijenosu vlasništva dosad je iznosila 50 kuna, a u STP-u, čije naknade propisuje ministar policije, plaćat će se 122,3 kune.

Isto tako, produljenje registracije više se neće moći obaviti u policiji za 66 kuna, nego isključivo u STP-u u kojem stoji 158,40 kuna (među ostalim i puka provjera dokumentacije koja se naplaćuje 57,65 kuna).

Ispravak netočnog navoda, cijena registracije tj. produljenje u policiji se naplačuje 5kn (tj. državnih biljega).

Stjepko


Stjepko

ne znam stavit,pa nek neko okrene

Ponti

A jesu ih smanjili
[emoji23][emoji23]

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Što kofer ne zatvori..ispade ti sve iz njega  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: