Countersteering crash

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 18:14:46

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2017, 23:14:27
:buahaha: 
..ne možeš ti mene i Pontija zavadit da si veći od Đakovačke katedrale :tongue:
:buahaha: :buahaha:
:moto2:

098 9232180

Ponti

Suki .... poslat ću te po šibice  :ooda:

Suki

...znači, ti si taj što pali po Dalmaciji :tongue:..
:moto2:

098 9232180

ivica medjugas

Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 28, 2017, 23:20:13
...znači, ti si taj što pali po Dalmaciji :tongue:..

E, da mi je te ufatiti .... onaj Himmler bi bio kišna glista za moje metode   :smijeh:

zorro

Citat: ivica medjugas  u Srpanj 28, 2017, 23:15:08
Mene je izvuklo par puta,jedanput san bas lupio nogom o pod kad je u gradu,u zavoju po mokrom xt poceo zada bizat,ispravio i izasa ravno i osta na njemu.tako da ponekad i sad spustim nogu.briga me sta ko misli,automatski mi seponekad spusti
po kružni m tokovima u gradu(a zna se kak su oni "usjajeni" ) ..obvezno puštam
..nisam jednom vidio kak momčine padaju u kružnom ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 23:04:38
Zašto Rossi izbaci nogu na kočenju, a i ostali sada?

Čuo sam par teorija, ali znaš li ti stvarno zašto?

Prebacivanje tezine nogom na kontra stranu od sile inercije pomaze da motor stablinije drzi pravac kod naglog kocenja i pocetnog obaranja motora u krivinu. To je prenio sa super motard staze u moto gp.

zorro

Citat: Fantom  u Srpanj 28, 2017, 23:29:50
Prebacivanje tezine nogom na kontra stranu od sile inercije pomaze da motor stablinije drzi pravac kod naglog kocenja i pocetnog obaranja motora u krivinu. To je prenio sa super motard staze u moto gp.
..toj to o čem sam pisao mal prije ;)   :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

To se koristi samo na kratkim đirevima i prebaci se što više težina na prednji kotač,u blagim đirevima naginješ više motor i malo se nagneš sa njime,a ako naginješ tijelo prije motora postoji vjerovatnost da češ past,motor ti sam govori kako mu paše
Prepostavka je majka zajeba

Bagy

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2017, 23:24:31
po kružni m tokovima u gradu(a zna se kak su oni "usjajeni" ) ..obvezno puštam
..nisam jednom vidio kak momčine padaju u kružnom ;)

Bogami! Frend ispred mene na kružnom u Mađi ljosnuo  - onako profi! I sav zbunjen, pa koji kuki?!? Da nije bilo bočnih kofera ode noga u gipsaonu. A inače, dere po zavojima ko Rossi. Ili neki slični mu!

A prvi put kad sam vidio taj video srce mi je stalo! Znaju mi se takve stvari dogoditi kad prebrzo uđem u zavoj - više ne znam na koju stranu da motam...  :-\ Mada znam za CS i koristim ga!
mob: 095/573-6874

VUCIBATINA

najbolji ljek za sve ovakve pizdarije je smanjiti brzinu prije zavoja, iako ni to ne pomaže ako neznaš. učim sew na taj counter steering ali mozak nikako da se privikne na to, jednostavno je u glavi takva radnja pogrešna ali pomalo ide sve bolje.

što se tiče target ficsationa podignija san vizir tako da ni nemogu gledati nego dalje od sebe, nače prije svaki šaht i grba je moja
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Kolovoz 06, 2017, 12:14:04
najbolji ljek za sve ovakve pizdarije je smanjiti brzinu prije zavoja, iako ni to ne pomaže ako neznaš. učim sew na taj counter steering ali mozak nikako da se privikne na to, jednostavno je u glavi takva radnja pogrešna ali pomalo ide sve bolje.

što se tiče target ficsationa podignija san vizir tako da ni nemogu gledati nego dalje od sebe, nače prije svaki šaht i grba je moja
..dođe to s vremenom  ;) ..na svakoj vožnjici samo razmišljat o tom  :thumbup:  ..al kad je frka..i iznenadna situacija..nekad ne pomaže ni 30-40 god. iskustva  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

niti uživam u brzini niti me to zanima ali trudim se naučiti to što bolje da budem spreman u usranoj situaciji, dosad sam ima par i dobro sam reagira ali bilo je i par di sam iznenadija sam sebe kako sam loše reagira i kako sam sam sebe doveja u lošu situaciju. većinom je tome kumova umor i samim time i manjak koncentracije
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

..u laganim i opuštenim vožnjama se najlakše i uči taj "Countersteering"   ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: