Countersteering crash

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 18:14:46

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Suki  u Srpanj 28, 2017, 20:46:53
...ovo tvoje zvuči kao kad je neka gadna situacija :)... treba se naviknuti, u normalnoj vožnji uvelike olakšava stvar i čini gušt većim..
Ma ja se vozim tako sporo da u 99% zavoja skrećem ko biciklom [emoji16]

tibertov

Mislis u svih 10 zavoja u Slavoniji  [emoji8]

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 28, 2017, 20:51:36
Mislis u svih 10 zavoja u Slavoniji  [emoji8]

Ma, gdje si nabrojao 10 zavoja, jedino ako pribrojiš kružne tokove u Osijeku, Đakovu i Vinkovcima :smijeh:

Mrki

11.. dobili smo još jedan novi kružni tok..

tibertov

Ma mislim na one blage zavoje, ne na serpentine

Mrki

A onda imamo 3.. po jedan oko Osijeka, Vinkovaca i Vukovara..

agolac

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:06:01
A onda imamo 3.. po jedan oko Osijeka, Vinkovaca i Vukovara..

Mora da imate velikih problema s kockastim gumama  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 21:07:02
Mora da imate velikih problema s kockastim gumama  :buahaha:
Joj nemoj se ni šaliti.. stalno gledam da se nije okockastila [emoji15]

agolac

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:08:39
Joj nemoj se ni šaliti.. stalno gledam da se nije okockastila [emoji15]

A ništa, na centralni, turpija, u prvu, pun gas i udri  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

To će biti zadnja opcija.. probati ću kod zorroa u njegovim krajevima to popraviti malo.. a i na godišnji ću preko Bosne pa ju možda i spasim od kockice ;D

Igor Mihajlik

Koliko sam primetijo lik je izgubio smer  zbog neke grbine na cesti i onda nije uspio spasit. Pogledajte kako mu motor poskoci u jednom pretnuku prije ga je odnelo prema kamionu
Lado je moj idol

zorro

Citat: Igor Mihajlik  u Srpanj 28, 2017, 22:14:40
Koliko sam primetijo lik je izgubio smer  zbog neke grbine na cesti i onda nije uspio spasit. Pogledajte kako mu motor poskoci u jednom pretnuku prije ga je odnelo prema kamionu
..pogledaj iza polovice videa..usporenu snimku..vidjet ćeš kad je ugledao kamion kak je pritisnuo prednju kočnicu..i motor se ispravio i zaljuljao..zato izgleda kao da je na neku grbu naletio
..meni se bar tak čini   :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Kad je skužio da je kamion na putu i da ide u njega, lik par puta manijakalno skreće volan u desnu stranu i ne kuže da tako ne ide u desno već u lijevo...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 22:29:53
Kad je skužio da je kamion na putu i da ide u njega, lik par puta manijakalno skreće volan u desnu stranu i ne kuže da tako ne ide u desno već u lijevo...
...da, da je bio priseban i u trenutku kad je skužio da ide na kamion samo jednom napravio kontraupravljanje, to bi bilo dovoljno :thumbup:
:moto2:

098 9232180

JZ

Mi smo se vozili u Skotskoj sa tipom koji je spusta noge I ko ballerina ulazio u ostar zavoj na uskim cestama...

Agolac se sjecas???
Kupujem polovnu kacigu