Countersteering crash

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 18:14:46

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 22:41:30
Mi smo se vozili u Skotskoj sa tipom koji je spusta noge I ko ballerina ulazio u ostar zavoj na uskim cestama...

Agolac se sjecas???

Pa, šta je taj radio s tim spuštenim nogama?

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 22:41:30
Mi smo se vozili u Skotskoj sa tipom koji je spusta noge I ko ballerina ulazio u ostar zavoj na uskim cestama...

Agolac se sjecas???

Haha, da  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 22:44:17
Pa, šta je taj radio s tim spuštenim nogama?
..super moto vozači tak voze..ostane im sa staze..a i oni koji voze ćesto po cross stazi..pa kad dojdu na cestu..jednostavno tak naviknu ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2017, 22:52:27
..super moto vozači tak voze..ostane im sa staze..a i oni koji voze ćesto po cross stazi..pa kad dojdu na cestu..jednostavno tak naviknu ;)

Znam to, ali šta će s nogama i s motorom od preko 220 kila, samo ostati bez noge .... bzvz

agolac

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 22:54:52
Znam to, ali šta će s nogama i s motorom od preko 220 kila, samo ostati bez noge .... bzvz

Bome da. Omota mu se noga tri puta oko vrata kad tako padne  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 22:54:52
Znam to, ali šta će s nogama i s motorom od preko 220 kila, samo ostati bez noge .... bzvz
..ma ne..vjeruj mi..ako iole znaš..noga služi više za pipanje..nikako da bi baš upirao s njom o asfalt
..isto je tako bilo čuđenje kad je Rossi krenuo u onaj stil vožnje8izbacivanje noge pred zavojem)..sad ga svi koriste ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2017, 22:58:13
..ma ne..vjeruj mi..ako iole znaš..noga služi više za pipanje..nikako da bi baš upirao s njom o asfalt
..isto je tako bilo čuđenje kad je Rossi krenuo u onaj stil vožnje8izbacivanje noge pred zavojem)..sad ga svi koriste ;)

Zašto Rossi izbaci nogu na kočenju, a i ostali sada?

Čuo sam par teorija, ali znaš li ti stvarno zašto?

tibertov

Zato kaj ima tik? [emoji1]

Suki

...ja sam čuo zbog kočenja... :)
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 23:04:38
Zašto Rossi izbaci nogu na kočenju, a i ostali sada?

Čuo sam par teorija, ali znaš li ti stvarno zašto?
..jebiga..i ja sam čuo kao i ti..nisam pričao s nijednim profi vozačem
..ja mislim ..sa tim puštanjem noge i pipanje po cesti..da bi smirio motor..ne znam..jebiga..ja ću sad ispasti tukac ak kažem da i ja u kratkim oštrim zavojima puštam nogu (opipam cestu9 ne znam..teško mi to opisat ovak pisanjem..ali lakše mi doć do same granice naginjanja neg ak držim na fuziću
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

JZ

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 23:04:38
Zašto Rossi izbaci nogu na kočenju, a i ostali sada?

Čuo sam par teorija, ali znaš li ti stvarno zašto?

Da mu vjetric malo  potitra po jajcima :)
Kupujem polovnu kacigu

Suki

...ja sam siguran da je to zato da se na prevrne salto preko prednjeg točka, a to se može i pri 100 na sat, dao bi se okladit :) :smijeh:..
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Srpanj 28, 2017, 23:12:35
...ja sam siguran da je to zato da se na prevrne salto preko prednjeg točka, a to se može i pri 100 na sat, dao bi se okladit :) :smijeh:..
:buahaha: 
..ne možeš ti mene i Pontija zavadit da si veći od Đakovačke katedrale :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

ivica medjugas

Mene je izvuklo par puta,jedanput san bas lupio nogom o pod kad je u gradu,u zavoju po mokrom xt poceo zada bizat,ispravio i izasa ravno i osta na njemu.tako da ponekad i sad spustim nogu.briga me sta ko misli,automatski mi seponekad spusti
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!