Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Uzmi si BMW navigator, kolicina podataka koja ide preko OBDa u navigaciju, je jako lijepa kasnije kad se cudis gdje si bio.
Prakticki si prosiris board comp i plus imas upravljanje navigacije na lijevoj rucki.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Suki

Citat: sasaa  u Siječanj 04, 2018, 23:33:58
Uzmi si BMW navigator, kolicina podataka koja ide preko OBDa u navigaciju, je jako lijepa kasnije kad se cudis gdje si bio.
Prakticki si prosiris board comp i plus imas upravljanje navigacije na lijevoj rucki.
Potpisujem :thumbup:
:moto2:

098 9232180

tibertov

Saša zaboravljaš da ja nemam vodenjaka s kolutićem na ručki...kaj ce meni navigator?

sasaa

Citat: tibertov  u Siječanj 04, 2018, 23:47:13
Saša zaboravljaš da ja nemam vodenjaka s kolutićem na ručki...kaj ce meni navigator?

Onda druga prica, onda sta god ti srce zeli... :)
ali ako imas pripremu za BMW Navi na motoru i radi ta komunikacija preko OBDa, jako puno korisnih informacija koje vidis na navigaciji, a ne mozes ih vidjet na board kompu.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Tom Tom nema pokrivenost mapa maltene ni jedne ex Yu republike, izuzev Slovenije.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

Citat: tibertov  u Siječanj 04, 2018, 23:47:13
Saša zaboravljaš da ja nemam vodenjaka s kolutićem na ručki...kaj ce meni navigator?
Potpisujem :) :thumbup:.


...e moj Saša ??? :-\ :)
:moto2:

098 9232180

Mrki


Black Betty

Here maps na mobu ,sasvim dovoljno,kad je koristiš mob staviš na "mirovanje " da te ne ometaju i radi sasvim ok,ionako ne koristiš mob u vožnji
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

Mob je i meni super riješenje, navigacija radi brže na njemu nego na Garminu, ali.. ima dva minusa to.. prvi je što je sve super dok ne krene kiša, onda ga moraš spremiti.. druga je što se baterija jako troši kada radi navigacija pa mora biti na punjaču, a to da se on jako prazni dok se puni nije dobro za bateriju..

sasaa

Citat: Black Betty  u Siječanj 05, 2018, 07:54:18
Here maps na mobu ,sasvim dovoljno,kad je koristiš mob staviš na "mirovanje " da te ne ometaju i radi sasvim ok,ionako ne koristiš mob u vožnji

Here je ok, koristim ga dok sjedim na kavi i cudim se kuda dalje, jedino sta me smeta (ne znam da li su sad rijesili) nije bilo moguce dodavat medjutocke i tako kreirat rutu.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Bagy

Citat: Black Betty  u Siječanj 05, 2018, 07:54:18
Here maps na mobu ,sasvim dovoljno,kad je koristiš mob staviš na "mirovanje " da te ne ometaju i radi sasvim ok,ionako ne koristiš mob u vožnji

E, da nije bilo Here - bogami bi zaglavili prošle godine negdje na brdovitom Balkanu...  :thumbup:
mob: 095/573-6874

keko

..Here je uvjerljivo najbolja navigacija
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Citat: zorro  u Siječanj 04, 2018, 22:09:41
Garmina , tom tom i slične brendove zaboravi za korištenje u šumi prirodi..nemaju ni 10 % pokrivenosti makadama, a šumskih puteva uopće nema (Sigyc ima 80 % navedenog)
E ..ako misliš za cestu..onda ok  :thumbup:

Meni se ova pokazala najboljom, a bogami kroz godine se dosta putovanja nakupilo. Fora je sada ima opciju da upališ kameru i onda te navigira tako....jebenica.

Mobitel i dobra off-line navigacija je sve što treba. Nikakvo kupovanje skupih i nepraktičnih garmina. (osim ako imaš novog BMW-a pa je onda fora jer je sve prilagođeno)

Citat: keko  u Siječanj 05, 2018, 08:35:48
..Here je uvjerljivo najbolja navigacija

Viš meni nije, karta recimo Hrvatske je cca 350-400MB a na Sygicu je 25MB. Pa kad trebaš na put od 6-7-8 zemalja onda moraš skinuti nekoliko GB podataka. Meni se pokazala prekompliciranom......pa ne mora mi baš prikazivati zgradu u 3D formatu kad prolazim pokraj nje.





damjandugi

Citat: Saxi  u Siječanj 05, 2018, 01:54:50
Tom Tom nema pokrivenost mapa maltene ni jedne ex Yu republike, izuzev Slovenije.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

To nije istina.Ja imam več par godina TOM TOM rider i mi služi fenomenalno.Prošle godine bez ikakvog problema pa cijeloj bivšoj Yugi i Albaniji.Imam besplatni tvornički update karata preko PC.
Imamo sam na probi i Zumo ali sam se ga brzo riješio.Nikako mi nije odgovarao način,kdje te vodi.
Da nemam TOM TOM-a,sigurno bi kupio nekog kineza i stavio IGO i besplatne karte HERE.