Navigacija općenito

Autor Danijel 23, Siječanj 04, 2018, 20:31:36

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: damjandugi  u Prosinac 20, 2018, 11:51:59
Stigao Garmin iz Engleske.
Šta nema na GT-u ugrađena navigacija?

Mrki


damjandugi

Citat: Osy  u Prosinac 20, 2018, 13:51:47
Šta nema na GT-u ugrađena navigacija?

GT ima navigator  V ili VI.Ali on košta ko lud.A ovaj Garmin 51 je isti po dimenzijama,ali koštao me je samo 100 eura.A najvažnije je to što preko telefona dobišal live prometne ili ostale informacije.

Osy

Citat: damjandugi  u Prosinac 20, 2018, 16:28:42
GT ima navigator  V ili VI.Ali on košta ko lud.A ovaj Garmin 51 je isti po dimenzijama,ali koštao me je samo 100 eura.A najvažnije je to što preko telefona dobišal live prometne ili ostale informacije.
A kakva je situacija sa kupovinom? Jesi prodao GS-a?

damjandugi


Dinko

Citat: damjandugi  u Prosinac 20, 2018, 16:28:42
GT ima navigator  V ili VI.Ali on košta ko lud.A ovaj Garmin 51 je isti po dimenzijama,ali koštao me je samo 100 eura.A najvažnije je to što preko telefona dobišal live prometne ili ostale informacije.

Ali ti sa "običnim" Garminom ne radi onaj prsten na lijevoj ručki niti možeš primati i prikazivati podatke od motora (gorivo, gume, kilometri, i ostele gluposti) ..... iako se jaako slažem sa tobom da to ne vijedi razlike u cijeni

jures

Ljudi sta sve mozes radit sa novi tom tom riderom 550  :bravo:. NaprVis put na mobitelu prebacis putem neta ili bluetootha direktno na gps i vozis, ne treba da diras gps. Napravis na pc cjelu rutu po danima ili u google maps ili tom tom navigatoru ubacis u mydrive i ceka te na motoru...

Onda mu kazes idi ravnoj, idi na pola zavitoj ili samo po zavitoj cjesti ili tamo gdje si sam napravio tocke, . onda po hribima ili ne....a uz to imas i tripadvisor za hranu i spavanje.
Odlican gps, sve lifetime, mape cjelog svijeta i promet. A cjena donra 300€ sa ram mountom i anti theft kljucavnicu
A za one koji ne mozeju bez toga ima i smart funkcija za telefon, sma i to...
Bio lud, i prodao Stroma

Ponti

Citat: jures  u Prosinac 20, 2018, 22:18:32
Ljudi sta sve mozes radit sa novi tom tom riderom 550  :bravo:. NaprVis put na mobitelu prebacis putem neta ili bluetootha direktno na gps i vozis, ne treba da diras gps. Napravis na pc cjelu rutu po danima ili u google maps ili tom tom navigatoru ubacis u mydrive i ceka te na motoru...

Onda mu kazes idi ravnoj, idi na pola zavitoj ili samo po zavitoj cjesti ili tamo gdje si sam napravio tocke, . onda po hribima ili ne....a uz to imas i tripadvisor za hranu i spavanje.
Odlican gps, sve lifetime, mape cjelog svijeta i promet. A cjena donra 300€ sa ram mountom i anti theft kljucavnicu
A za one koji ne mozeju bez toga ima i smart funkcija za telefon, sma i to...

Gdje si ga uzeo?

Osy


Ponti

Citat: Osy  u Prosinac 21, 2018, 06:59:02
Do Istre i za Karavanu ti ne treba... :smijeh:

Planiram u Englesku, imam navigaciju u mobu, ali sve je to qc za pravu moto navigaciju.

jures

Bio lud, i prodao Stroma

Ponti


jures

Citat: Ponti  u Prosinac 21, 2018, 12:03:55
Lako za cijenu .... nego nema hrvatski, a ima slovenski  ... diskriminiraju nas :smijeh:
šta ti to treba imaš engleski
Bio lud, i prodao Stroma

Ponti

Citat: jures  u Prosinac 21, 2018, 12:57:34
šta ti to treba imaš engleski

Bojkotiram engleski zbog brexita




:smijeh:

jures

Bio lud, i prodao Stroma