Željava 2018 ?

Autor Marky, Siječanj 12, 2018, 08:36:43

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Citat: Marky  u Siječanj 12, 2018, 08:36:43
Hoćemo na Željavu (i Štrbački Buk) ove godine, negdje sredinom 4. mjeseca ?
Nekako sam dojma da interes slabi, možda zbog promijenjivog vremena i neizvjesnosti do samog kraja.
Stvarno je lutrija nešto planirati u rano proljeće.
Prošle godine dobio dijete, pa nisam vremenski fleksibilan kao do sada.

Ako skupimo 10-ak motora probat ću organizirati   ;)
Za sad samo propitujem interes    :)

taman su me moji jučer pitali oće li se ove godine ići.  još je rano za znati ali iz zd ima zainteresirano 4  motora 
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Kierran

Citat: gianni  u Siječanj 12, 2018, 12:12:38
Cemu forsanje puno motora, samo vise problema u organizaciji.

Nema forsanja. Goredole sam' tak'. I s kravama, i s kantama.

http://v-strom.hr/izvjestaji-o-druzenjima-i-izletima/adv-vikend/

;)

Pozdrav svima!

zorro

Citat: Kierran  u Siječanj 17, 2018, 10:50:59
Nema forsanja. Goredole sam' tak'. I s kravama, i s kantama.

http://v-strom.hr/izvjestaji-o-druzenjima-i-izletima/adv-vikend/

;)

Pozdrav svima!
Molio bih admina ako može da se korisnike upozori da se ovdje ne stavljaju linkovi sa srednjaka ( :finger:)..i to  ne zbog nekakve konkurencije ili zataškavanja i pokušaja sprečavanja članstva da uopće znaju da postoji još jedan forum..kako to već tamo radi onaj diktator...nego zbog toga što većina nas ovdje nemamo pristup tom forumu..jer smo blokirani i izbačeni.
Pa samim tim ako netko već želi ovdje staviti nekakvu informaciju neka koristi C/P

Unaprijed zahvaljujem  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Siječanj 17, 2018, 10:58:47
Molio bih admina ako može da se korisnike upozori da se ovdje ne stavljaju linkovi sa srednjaka ( :finger:)..i to  ne zbog nekakve konkurencije ili zataškavanja i pokušaja sprečavanja članstva da uopće znaju da postoji još jedan forum..kako to već tamo radi onaj diktator...nego zbog toga što većina nas ovdje nemamo pristup tom forumu..jer smo blokirani i izbačeni.
Pa samim tim ako netko već želi ovdje staviti nekakvu informaciju neka koristi C/P

Unaprijed zahvaljujem  :thumbup:

Prdiš :P. Koja većina?! 5-6 osoba :). To nije većina već debela manjina :smijeh: :belj:.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 17, 2018, 11:33:51
Prdiš :P. Koja većina?! 5-6 osoba :). To nije većina već debela manjina :smijeh: :belj:.
:huh: oćeš ti brojat il ću ja   :finger:  :tongue:

ok..krivo sam se odrazio "većina"  ..trebao sam napisati..ima nas dosta (i previše)  blokiranih  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Suki  u Siječanj 17, 2018, 11:33:51
Prdiš :P. Koja većina?! 5-6 osoba :). To nije većina već debela manjina :smijeh: :belj:.
Jbg ti pa Zorro sam vrijedi za 5-6 ljudi.. :)

tibertov

Tko nije baniran je petokolonaš  :ebudale:

zorro

Citat: Mrki  u Siječanj 17, 2018, 11:53:08
Jbg ti pa Zorro sam vrijedi za 5-6 ljudi.. :)
i ti za 10..i eto ti..već nas je 27  :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Citat: Kierran  u Siječanj 17, 2018, 10:50:59
Nema forsanja. Goredole sam' tak'. I s kravama, i s kantama.

http://v-strom.hr/izvjestaji-o-druzenjima-i-izletima/adv-vikend/

;)

Pozdrav svima!
Nisam registrovan tamo pa neviđim.

Nisam ni mislio da ne ide, ali manje motora i vozaca - bolja i ljepsa voznja po meni.
Znam da je Neven isao sa geesom...

fatboy

Kak malo treba da se raja zavadi... :-\

Ponti ti si dobar sa latinskim, kako ono ide: divide et impera?  :misli:

Suki

Citat: zorro  u Siječanj 17, 2018, 11:51:41
  :huh: oćeš ti brojat il ću ja   :finger:  :tongue:

ok..krivo sam se odrazio "većina"  ..trebao sam napisati..ima nas dosta (i previše)  blokiranih  :P
...ajd broji :).

Ti, Mrki, Ponti, Osy, Tibi(ili je on sam tražio brisanje)....dalje nastavi... :)
:moto2:

098 9232180

keko

Citat: zorro  u Siječanj 17, 2018, 10:58:47
Molio bih admina ako može da se korisnike upozori da se ovdje ne stavljaju linkovi sa srednjaka ( :finger:)..i to  ne zbog nekakve konkurencije ili zataškavanja i pokušaja sprečavanja članstva da uopće znaju da postoji još jedan forum..kako to već tamo radi onaj diktator...nego zbog toga što većina nas ovdje nemamo pristup tom forumu..jer smo blokirani i izbačeni.
Pa samim tim ako netko već želi ovdje staviti nekakvu informaciju neka koristi C/P

Unaprijed zahvaljujem  :thumbup:
..  :hm:
..  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 17, 2018, 12:16:25
...ajd broji :).

Ti, Mrki, Ponti, Osy, Tibi(ili je on sam tražio brisanje)....dalje nastavi... :)
Nije bitno esu sami tražili ili su bili prisiljeni il ih se samovoljno obrisalo ...

..el nije i Bajki  :misli: ..Juras..Agolac..i naravno..osy-ev brat Robert  :smijeh: pa  Đivo.. Dražen Pavlov... tu dolazimo preko 10.. ima još garant..al se nemrem sjetit trenutno..al budem već  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy


Suki

Citat: zorro  u Siječanj 17, 2018, 12:39:14
Nije bitno esu sami tražili ili su bili prisiljeni il ih se samovoljno obrisalo ...

..el nije i Bajki  :misli: ..Juras..Agolac..i naravno..osy-ev brat Robert  :smijeh: pa  Đivo.. Dražen Pavlov... tu dolazimo preko 10.. ima još garant..al se nemrem sjetit trenutno..al budem već  :thumbup:
...koliko god to tebi ne izgledalo bitno, bitno je i velika je razlika jel netko baniran od nazia ili se naprčio :smijeh: i samovoljno otišao i tražio da mu se profil i/ili postovi obrišu :thumbup:.

...uglavnom ja sam ZA Željavu :thumbup:.
:moto2:

098 9232180