Pirelli Scorpion Rally STR

Autor Mrki, Siječanj 14, 2018, 21:15:45

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Patak  u Siječanj 28, 2018, 01:18:21
Tvoj komentar je uvijek dobro došao, cijenim jer si realan.

Hm, moje podcjenjivanje proizlazi iz iskustva...Ako sam pre grub u riječima, neću više ali govorim za dobrobit svih budućih "ENDURAŠA" da se ne zavaravaju pri kupnji motora ili će to saznati na teži način.

Danijel/Suki/Mrki su imali idealno vrijeme za vožnju, prošli smo blage dijelove (via makadam) Papuka bez brige, to nije ni 5% onog što Papuk/Krndija nudi...Zamisli sad ovo, kiša pada sve mokro, blato uspon na Mališćak, a iznad Mališćaka još ima vidikovac (pokazati ću ti) ;) nema šanse da se kenja il afrika popnu ni da imaju kramponke a to je samo 5% naših ljepota, neću ni spominjati Nevoljaš, ceste oko Jankovac, radara, Krndije itd...

LAGANI OFF nije enduro, to ja pokušavam reći, krivo se prezentiraju u javnosti. Ovo što smo mi prošli to možeš i s tdm, tracerom, versys...skuterom...
...e onda može i GSA, ali ako me ne zajebete sa rampom pa mi zapnu cilindri :buahaha:

the bond

pozdrav
s obzirom na želje i način vožnje mislio se između
pirelli scorpion rally street i metzeler karoo street
konačna odluka pirelli , je li to ok

the bond


iviccaa

Imamo temu vec.

Ajmo moderatori, na posao! [emoji16]

Mrki

Evo spojena.. preko moba.. dok sam slao faks :) Koja efikasnost.. :)

A što se gume tiče teško da će biti komentara jer su obije novi modeli i nitko ih još nije imao na motoru (koliko ja znam)..

Patak

Citat: the bond  u Kolovoz 03, 2018, 14:57:58
pozdrav
s obzirom na želje i način vožnje mislio se između
pirelli scorpion rally street i metzeler karoo street
konačna odluka pirelli , je li to ok

Karoo je više enduro guma u svakom pogledu i to jako dobra dok pirelli vrlo dobra cestovna za male/lagane izlete, na kraju samo ime gume ti sve govori "street".


agolac

Citat: Patak  u Kolovoz 03, 2018, 22:05:18
Karoo je više enduro guma u svakom pogledu i to jako dobra dok pirelli vrlo dobra cestovna za male/lagane izlete, na kraju samo ime gume ti sve govori "street".

Usput, fora je od kuda ime Karoo

The Karoo (/kəˈruː/ kə-ROO; from a Khoikhoi word, possibly garo "desert"[2]) is a semidesert natural region of South Africa. No exact definition of what constitutes the Karoo is available, so its extent is also not precisely defined. The Karoo is partly defined by its topography, geology and climate, and above all, its low rainfall, arid air, cloudless skies, and extremes of heat and cold.[3][4] The Karoo also hosted a well-preserved ecosystem hundreds of million years ago which is now represented by many fossils.[5]

The Karoo formed an almost impenetrable barrier to the interior from Cape Town, and the early adventurers, explorers, hunters, and travelers on the way to the Highveld unanimously denounced it as a frightening place of great heat, great frosts, great floods, and great droughts.[6] Today, it is still a place of great heat and frosts, and an annual rainfall of between 50 and 250 mm, though on some of the mountains it can be 250 to 500 mm higher than on the plains.[3] However, underground water is found throughout the Karoo, which can be tapped by boreholes, making permanent settlements and sheep farming possible.[3][4]

The xerophytic vegetation consists of aloes, mesembryanthemums, crassulas, euphorbias, stapelias, and desert ephemerals, spaced 50 cm or more apart,[3][7] and becoming very sparse going northwards into Bushmanland and, from there, into the Kalahari Desert. The driest region of the Karoo, however, is its southwestern corner, between the Great Escarpment and the Cederberg-Skurweberg mountain ranges, called the Tankwa Karoo, which receives only 75 mm of rain annually.[3] The eastern and north-eastern Karoo are often covered by large patches of grassland. The typical Karoo vegetation used to support large game, sometimes in vast herds.[6][8]

Today, sheep thrive on the xerophytes, though each sheep requires about 4 ha of grazing to sustain itself.[3]
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

the bond

montirano ima par dana
prvo kretanje s njom umalo opleo po asvaltu, naime ona jednostavno sama "ruši "motor u odnosu na staru
prije mi je bila malo moja traka za polukružno a sad u metar se okrenem
inače manje je stabilna od stare poviše 80-90 i više vibrira ali se nadam da će na makadamu isplatit kupovinu
stara guma je bila tvornička njihova

Danijel 23

Testiraj ju po travi....najbolje je na nasip i niz nasip pod 90  i 45. A na makadamu bude bila vrhunska, ziher!

Zoran

Evo neki dan sam stavio u temi navedene gume napravio sam s njima nekih 600 - 700 km pa mogu dati neki svoj sud. Prvo sto bih naglasio guma je bucna i to na 110-130 km/h meni bas iritirajuce da nisam bio kraj covjeka cijelo vrijeme dok je mjenjao gume rekao bih da mi je razdrkao motor, poslije 130 km/h na vise to vise nije toliko iritirajuce jer je tada sve uglavnom bucno.
Interesantno je da sa tim gumama motor sam pada u zavoj nesto sto nikad prije nisam osjetio ni sa jednim gumama bez problema se vozi do samog ruba gume nakon prijedjenih 50 km kad opipas gumu rukom bude bas topla i jako ljepljiva sto isto nisam primjetio na drugim gumama koje sam koristio stvarno se motor lako baca u zavoje i daje ti sigurnost u zavoju nekoliko puta sam cizmom liznuo asfalt, i bas guma ulijeva povjerenje dok motor spustas u zavoju. Prije toga sam imao Michelin Anakee 3 nista specijalno solidna guma za koju su govorili da je bucna ali u usporedbi sa ovom Pirelli je kao Kazaliste i koncert Iron Maiden-a, ali da opet biram izmedju te dvije gume radije bih uzeo Pirelli. Sto se offroad tice tu nisam bas najjaci ali za ono  sto ja vozim mi se pokazala vise nego dovoljnom posto ovdje se svodi na pijesak i malo tvrdji pijesak guma je odradila svoje stime da u meksem pijesku jako mjesi zadnji kraj  kraj rekao bih da joj nije bas to i namjena nego vise za neki losiji makadam i malo blato sve vise od toga bi bila muka.
Evo par slika.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Bagy

Slične karakteristike kao i Heidenau K60. Ima ih kolega i kaže da ga baš smeta to "fućkanje" guma između 100-120 km/h! Izvrsno drže u zavoju, nikako ih potrošiti ( već je prešao 20.000 km s njima), a skida ih dolje samo zbog te buke!  :)
mob: 095/573-6874

zorro

svaka guma s takvim profilom (dubokim..skoro kao polu čeparica  :-\ )  će zviždati i fićukati
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: zorro  u Travanj 07, 2019, 20:49:06
svaka guma s takvim profilom (dubokim..skoro kao polu čeparica  :-\ )  će zviždati i fićukati

nije toliko do dubine koliko do poprečne "šare".
Anakee 3 nema duboku šaru, ali isto zviždi, jer su prorezi okomiti na smjer vožnje.

Ćoso

Citat: iviccaa  u Travanj 07, 2019, 20:56:40
nije toliko do dubine koliko do poprečne "šare".
Anakee 3 nema duboku šaru, ali isto zviždi, jer su prorezi okomiti na smjer vožnje.
A ja mislio, kada sam imao na BMW-u Anakee 3, da meni zvižde [emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Citat: Bagy  u Travanj 07, 2019, 18:52:48
Slične karakteristike kao i Heidenau K60. Ima ih kolega i kaže da ga baš smeta to "fućkanje" guma između 100-120 km/h! Izvrsno drže u zavoju, nikako ih potrošiti ( već je prešao 20.000 km s njima), a skida ih dolje samo zbog te buke!  :)

...a u tunelu što tek rade ...aiiiiii :ooda: :smijeh:
:moto2:

098 9232180