Pirelli Scorpion Rally STR

Autor Mrki, Siječanj 14, 2018, 21:15:45

« natrag - naprijed »

Mrki

Cestovna verzija Scorpion Rally offroad gume. Šara je malo pripitomljena za cestovnu upotrebu i smjesa je prilagođena za veče kilometraže.
Ne mogu naći podatak ali rekao bih po šari možda 60:40 guma..

-High Silica Compounds
-Wide range of operative temperature
-Grip in all conditions, tear resistance and superior mileage
-Increased contact patch area at all lean angles
-Excellent on-road behavior

Compound

The SCORPION™ RALLY STR tread has a single layer with high silica content, both on the front and the rear, for the purpose of achieving high tear resistance, stability, superior abrasion resistance and a high level of grip in both dry and wet conditions. The silica content is greater than 55%, with a balanced percentage of carbon black and resin.

Particular attention was paid to selecting the polymers and fillers to harmonise their combination in the best possible way. Thanks in part to Pirelli's exclusive and patented blending process, the silica and carbon black were combined with new types of resins, oils and polymers, improving cohesion and reaching an extremely high level of uniformity. This was the key to maximising the potential of the components and improving their characteristics, allowing them all to take maximum advantage of their own chemical and mechanical properties to guarantee stable and long-lasting performance.



Profiles

The SCORPION™ RALLY STR profiles stem directly from the ones used on the SCORPION™ Trail II, with the specific purpose of improving performance on the road.

Maintaining the Pirelli variable rounding philosophy, in the case of the SCORPION™ RALLY STR, the size of the cord and the overall length of the profile's development were increased in order to increase the tread contact surface and therefore grip and stability, even when cornering. The height of the "cap" was increased significantly in order to improve shock absorption, comfort and stability.

The profiles of the front and rear tyre have a similar pattern and geometry in order to ensure matched performance of the set.









Dimenzije




zizu

Meni osobno ovako na slici je bas ruzna....mozda je dobra al mislim da si to ne bi stavio na motor

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Citat: keko  u Siječanj 14, 2018, 22:31:19
..i meni zgleda ko za radni stroj
Honda Africa Twin,radni stroj :buahaha: aka traktor :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Špoki jesi ti pio? Tema su gume ne Africa [emoji14]

Špoki

Citat: Mrki  u Siječanj 15, 2018, 07:33:10
Špoki jesi ti pio? Tema su gume ne Africa [emoji14]
Nisam pio :P, al mogao bih :buahaha:,htio sam reći da su gume za radni stroj kao što je Africa :ooda: :smijeh: :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Suki

...za najljepši i najelegantniji maxi enduro motor napravljen u zadnjih 10 godina ti kažeš da je radni stroj?! :) :bzvz:...

Terapija tebi treba :belj:... i to ona terapija lopatom :samaranje:...

:moto2:

098 9232180

Osy


BF

A gle na zadnjoj slici što su "slučajno" ufatili u kutu djelić boxera u kadar.  :novac:
Meni osobno izgled nebitan, glavno da kopa po blatu. A ak se s njom može bezbolno doći od doma do makadamskih staza i natrag, pa asfaltu, onda je to to.
A po šarama mi se čini da će dati onaj poznati Zetor štih kravici.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Špoki

Citat: Suki  u Siječanj 15, 2018, 09:14:48
...za najljepši i najelegantniji maxi enduro motor napravljen u zadnjih 10 godina ti kažeš da je radni stroj?! :) :bzvz:...

Terapija tebi treba :belj:... i to ona terapija lopatom :samaranje:...


Dobro da ga nisu jadnog žigosali kao konje na farmi, :ebudale: lopatar jedan :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Meni čak ni ne izgledaju tako ružne.
A i imam dojam da su stvarno 50:50 što je rijetkost, sve su ili 80:20 ili 20:80.. u sredini ni nema nekih modela..

Suki

Citat: Mrki  u Siječanj 15, 2018, 11:42:10
Meni čak ni ne izgledaju tako ružne.
A i imam dojam da su stvarno 50:50 što je rijetkost, sve su ili 80:20 ili 20:80.. u sredini ni nema nekih modela..

...ima, ima...
K60 Scout :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Mrki

Meni ta više vuče na 60:40, zbog prednje šare, i zbog spoja po sredini zadnje..

Suki

U pravu si :buahaha:.
Zato I kažem da je to guma između 50:50 i 80:20 :), znači u sredini :ooda: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

fatboy

Kažu korisnici da im je to super guma, a mana je da je bučna...  :misli: