Pirelli Scorpion Rally STR

Autor Mrki, Siječanj 14, 2018, 21:15:45

« natrag - naprijed »

Špoki

Kraj nekog Termignonija,Remusa ili Akrapoviča ni ne čuješ ju,garantiram :kava:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: fatboy  u Siječanj 15, 2018, 14:39:56
Kažu korisnici da im je to super guma, a mana je da je bučna...  :misli:
nek onda ti korisnici kupe slick gumu  :thumbup:  ..ta je tiha ko badnje veće  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Špoki  u Siječanj 15, 2018, 14:43:44
Kraj nekog Termignonija,Remusa ili Akrapoviča ni ne čuješ ju,garantiram :kava:
Bi se zahebo...nije sve u buci! Javljaju ste tu i specifične vibracije tamo oko 80-90 i propafanja u nagibu! Inace guma je ziher MRAK...em Prelli,  em moji rođaci dizajnirali! Šteta sta ih nema u boji...ono metalik zlatne!  :smijeh:

Špoki

Tebi su dobre jer su od rođaka,znam ja da nemoš ti protiv svojih :ooda:...šalu na stranu,znam da ti je opaska na mjestu :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Patak

Kad vidim kako olako baratate s % "bez iskustva" dođe mi :puke:

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 28, 2018, 00:17:30
Kad vidim kako olako baratate s % "bez iskustva" dođe mi :puke:

Proizvođačke specifikacije valjda  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Pirelii neće više na auto, jer mi je pukla na autocesti pri 150 kmh.
Onda sam dao šansu Pirelli motogumama i satro zadnju u manje od 10 Tkm, a Michelinke mi traju 13 -14 tkm. Još su mi po bijeloj crti više klizale od drugih. Tako neće Pirelli više ni na motor :)  Jedino da se drastično poprave :)

Patak

Citat: agolac  u Siječanj 28, 2018, 00:21:16
Proizvođačke specifikacije valjda  :)
Moš mislit, prije će biti Manda i Kata nešto načule u selu (sada WEB-u) :smijeh:

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 28, 2018, 00:23:52
Moš mislit, prije će biti Manda i Kata nešto načule u selu (sada WEB-u) :smijeh:

Ma i ti proizvođaći svsšta pričaju da privuku...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: agolac  u Siječanj 28, 2018, 00:24:56
Ma i ti proizvođaći svsšta pričaju da privuku...

Ko i za enduro motore od 250kg :smijeh: al što raja nasjedne na to pa prepričava/prepisuje :-\

zorro

Citat: Patak  u Siječanj 28, 2018, 00:27:11
Ko i za enduro motore od 250kg :smijeh: al što raja nasjedne na to pa prepričava/prepisuje :-\
Komkretno onaj manji nije 250 neg 210 .
A enduro motora ima za više namjena..isto kao što tvoj motor nije za cross i extra hard enduro..tako ni te kak ih ja zovem velike krave nisu za enduro tipa kud ti (i ja) vozimo.
Međutim..s tim enduro motorima se može na lagani off..a to je pokazao i Danijel..jer se sa kenjom od preko 200 KG popeo na Mališčak
A suki i ja smo zajedno prošle godine dosta laganog offa prošli..i još da je imao bolje gume..mogao je i bolje/više/jače..naravno da uz bilo što nebi mogao opet kao ti sa svojim od 140-150 kg..ali može.
Afrika i taj Triupmh su krasni dual motori..i za cestu i za (naglašavam) LAGANI OFF ..tak da..spusti malo tenzije i pocjenjivanja.. jeba ga ti  ;)  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: Patak  u Siječanj 28, 2018, 00:17:30
Kad vidim kako olako baratate s % "bez iskustva" dođe mi :puke:
Ma ja ti to baljezgam bezveze.. a gumu ću kupiti po tome koja mi se šara najviše sviđa... :)

Patak

Citat: zorro  u Siječanj 28, 2018, 00:34:17
Komkretno onaj manji nije 250 neg 210 .
A enduro motora ima za više namjena..isto kao što tvoj motor nije za cross i extra hard enduro..tako ni te kak ih ja zovem velike krave nisu za enduro tipa kud ti (i ja) vozimo.
Međutim..s tim enduro motorima se može na lagani off..a to je pokazao i Danijel..jer se sa kenjom od preko 200 KG popeo na Mališčak
A suki i ja smo zajedno prošle godine dosta laganog offa prošli..i još da je imao bolje gume..mogao je i bolje/više/jače..naravno da uz bilo što nebi mogao opet kao ti sa svojim od 140-150 kg..ali može.
Afrika i taj Triupmh su krasni dual motori..i za cestu i za (naglašavam) LAGANI OFF ..tak da..spusti malo tenzije i pocjenjivanja.. jeba ga ti  ;)  :beer:

Tvoj komentar je uvijek dobro došao, cijenim jer si realan.

Hm, moje podcjenjivanje proizlazi iz iskustva...Ako sam pre grub u riječima, neću više ali govorim za dobrobit svih budućih "ENDURAŠA" da se ne zavaravaju pri kupnji motora ili će to saznati na teži način.

Danijel/Suki/Mrki su imali idealno vrijeme za vožnju, prošli smo blage dijelove (via makadam) Papuka bez brige, to nije ni 5% onog što Papuk/Krndija nudi...Zamisli sad ovo, kiša pada sve mokro, blato uspon na Mališćak, a iznad Mališćaka još ima vidikovac (pokazati ću ti) ;) nema šanse da se kenja il afrika popnu ni da imaju kramponke a to je samo 5% naših ljepota, neću ni spominjati Nevoljaš, ceste oko Jankovac, radara, Krndije itd...

LAGANI OFF nije enduro, to ja pokušavam reći, krivo se prezentiraju u javnosti. Ovo što smo mi prošli to možeš i s tdm, tracerom, versys...skuterom...

fatboy


agolac

Patak, ajmo izmislit novu riječ za lagani off onda.  :smijeh:
Kravduro :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain