[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 20:43:41
Somara i Kralj. Posudit ću Kralja jednom frendu da ide s nama.

Posudi somaru, otpast će ti noga od šaltanja u prvu  :smijeh:

agolac

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 20:50:05
Posudi somaru, otpast će ti noga od šaltanja u prvu  :smijeh:

Haha, ne treba u prvu. Samo malo kvačila.  :tongue:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Nemoj samo puno kvačila prolupati će ti korpa.. :D

agolac

Citat: Mrki  u Srpanj 28, 2017, 21:19:21
Nemoj samo puno kvačila prolupati će ti korpa.. :D

Će vujče da je skrpi   :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Jel to cetvrti dan ulais u CH, vidi si Rohne glecher jel ti blizu
to su iskopali tunel u glecher, fora za obici

agolac

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 22:17:09
Jel to cetvrti dan ulais u CH, vidi si Rohne glecher jel ti blizu
to su iskopali tunel u glecher, fora za obici

Daj neki link, vjerovano krivo pišeš, kad to stavim u gugl dobijem kekse  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Googlaj ovo Rhone gletscher

agolac

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 22:39:06
Googlaj ovo Rhone gletscher

OK vidim, tnx. Međutim nismo toliko blizu jer smo u istom kampu svaki dan tako da kružimo uokolo. Ovo bi nam značajno produžilo dan i ne bi stigli. Ali stavim na todo listu za neki drugi put.
To s jednom kampom isto nije tako loše ali shebali smo se sa zborom kampa. Ovaj kamp je dolje u Val di Sole i daleko je od svega. Treba stalno jahati preko one Gavie da igdje dođeš...
Sljedeći put kamp će biti oko Bormia. Tamo smo tada u centru svega.... Otvara se mogućnost dosta više Švicarskih prijevoa, Silvretta itd....
NAravno, druga mogućnost je svaki dan drugi kamp.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 20:43:10
Ne ide BMW. On ide s drvima u Francuske Alpe, kao, ona nije vidjela... :shhh:



Moje je drvo bilo sa mnom opalilo 1500km u jednom danu... Je ima ko tako drvo???   :P :P

Fali mi moje drvo...Evo vec mi se place... :'(

Nema grijanja do grijanja na drva...pa nek neko kaze sto hoce... :P
Kupujem polovnu kacigu

zare

Jebaj ga kad je Švica skupa za popizditi, mi smo spavali tako da smo u toku dana bookirali spavanje, to je najkomotnije ali i najskuplje, najjeftiniji smjestaj koji smo mogli tada izabrati je bio 130 eura

zare

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 22:53:51


Moje je drvo bilo sa mnom opalilo 1500km u jednom danu... Je ima ko tako drvo???   :P :P

Fali mi moje drvo...Evo vec mi se place... :'(

Nema grijanja do grijanja na drva...pa nek neko kaze sto hoce... :P
Drva su zakon  :thumbup:

agolac

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 22:54:51
Jebaj ga kad je Švica skupa za popizditi, mi smo spavali tako da smo u toku dana bookirali spavanje, to je najkomotnije ali i najskuplje, najjeftiniji smjestaj koji smo mogli tada izabrati je bio 130 eura

Pa što ne složiš rute da se spava u Italiji, negdje blizu granice. Lako ujutro opet hopa preko
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Ma, kakva drva .... kurve su zakon, nema cile mile, platiš nešto i dobiješ ono baš profesinalnu uslugu.
A ovako platiš večeru, dobar hotel i AKO ti se posreći da hoće, da nema mengu, da ju dijete ne čeka budno u 23h .... opet postoji šansa da je u krevetu baš ko drvo, gadi joj se ovo, ono ... ma mrš.

Dobro, ovdje ne pričam o osjećajima, samo tehnikalije kao tehnička tema :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 23:00:37
Ma, kakva drva .... kurve su zakon, nema cile mile, platiš nešto i dobiješ ono baš profesinalnu uslugu.
A ovako platiš večeru, dobar hotel i AKO ti se posreći da hoće, da nema mengu, da ju dijete ne čeka budno u 23h .... opet postoji šansa da je u krevetu baš ko drvo, gadi joj se ovo, ono ... ma mrš.

Dobro, ovdje ne pričam o osjećajima, samo tehnikalije kao tehnička tema :smijeh:
..sunce ti jebem..ese ne bojiš danas sutra da se s nekim ne zakrviš pa da ti ode svo zlato na ucjenu zbog ovih postova  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Srpanj 28, 2017, 23:03:08
..sunce ti jebem..ese ne bojiš danas sutra da se s nekim ne zakrviš pa da ti ode svo zlato na ucjenu zbog ovih postova  :smijeh:

Pa, nema nikakvih ucjena, ja to kažem Vještici, tj više puta sam joj rekao ..... da se malo više potrudi. :)