[2017] Alpe by agolac

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 19:48:42

« natrag - naprijed »

JZ

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 22:54:51
Jebaj ga kad je Švica skupa za popizditi, mi smo spavali tako da smo u toku dana bookirali spavanje, to je najkomotnije ali i najskuplje, najjeftiniji smjestaj koji smo mogli tada izabrati je bio 130 eura

...hm...mi smo nasli prije dvije godine u onom chamonixu koji je kao top destinaija za mont blanc  sobu za 70 era ...I to smo morali stati tamo jer je vec bio mrkli mrak...mislim oko 8 navecer..a mi jos na motorima....

neznam je se ko od vas vozio sa Agolcem....taj ne staje...
Nikad necu zaboraviti Agolceve rijeci kad sam isao s njim napraviti  prvi djir...rekao mi je; " Pripremi bulju"  ...a jos ga nisam ni znao...rekoh u sebi ako krene voziti prema gustoj sumi ja se okrecem I pun gas doma...na svu srecu nije... :)
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Ne boji se on, njegovo zlato je iz španjolske, pozlata ustvari [emoji1]

JZ

Citat: Ponti  u Srpanj 28, 2017, 23:06:46
Pa, nema nikakvih ucjena, ja to kažem Vještici, tj više puta sam joj rekao ..... da se malo više potrudi. :)

:buahaha: :buahaha:
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 23:07:21
...hm...mi smo nasli prije dvije godine u onom chamonixu koji je kao top destinaija za mont blanc  sobu za 70 era ...I to smo morali stati tamo jer je vec bio mrkli mrak...mislim oko 8 navecer..a mi jos na motorima....

neznam je se ko od vas vozio sa Agolcem....taj ne staje...
Nikad necu zaboraviti Agolceve rijeci kad sam isao s njim napraviti  prvi djir...rekao mi je; " Pripremi bulju"  ...a jos ga nisam ni znao...rekoh u sebi ako krene voziti prema gustoj sumi ja se okrecem I pun gas doma...na svu srecu nije... :)

Ahahahaha  :buahaha:

zare

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 23:07:21
...hm...mi smo nasli prije dvije godine u onom chamonixu koji je kao top destinaija za mont blanc  sobu za 70 era ...I to smo morali stati tamo jer je vec bio mrkli mrak...mislim oko 8 navecer..a mi jos na motorima....

neznam je se ko od vas vozio sa Agolcem....taj ne staje...
Nikad necu zaboraviti Agolceve rijeci kad sam isao s njim napraviti  prvi djir...rekao mi je; " Pripremi bulju"  ...a jos ga nisam ni znao...rekoh u sebi ako krene voziti prema gustoj sumi ja se okrecem I pun gas doma...na svu srecu nije... :)
Mislim da ti je to u FR, tako smo i mi placali

agolac

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 23:31:31
Mislim da ti je to u FR, tako smo i mi placali

Da, Francuska, blizu granice. Nego, tamo samo pojeo hebeno dobru pizzu s tartufima ....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: zare  u Srpanj 28, 2017, 23:31:31
Mislim da ti je to u FR, tako smo i mi placali

da imas pravo...falio sam...

neznam u opce jesam li kad spavao u svicarskoj..Agolac?
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 23:54:17
da imas pravo...falio sam...

neznam u opce jesam li kad spavao u svicarskoj..Agolac?

Mislim da nismo, prošli smo švicarsku u danu (ili bolje reći u oblaku kiše) i spavali tako preko grane u italiji. Mislim da je to bilo na onoj kao nekoj željezničkoj stanici. Ja, Leko i  :beer:
A Jurica  :night:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Pazi kako se spustas na Passo Gaviji...zajebano za popizdit [emoji16]

agolac

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 00:14:01
Pazi kako se spustas na Passo Gaviji...zajebano za popizdit [emoji16]

A zahebano je u oba smjera kad je promet. Ne kužim likove koji furaju aute i kampere preko tog prijevoja

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

Ovdje isto nisam prošao a sad je na ruti, Wurzhjoch pass
Dosta je sličan osmici oko Canazeia...ove veeeelllki kameni  :)



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Srpanj 28, 2017, 23:56:14
Mislim da nismo, prošli smo švicarsku u danu (ili bolje reći u oblaku kiše) i spavali tako preko grane u italiji. Mislim da je to bilo na onoj kao nekoj željezničkoj stanici. Ja, Leko:beer:
A Jurica  :night:
..este mu javili za ovo ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Srpanj 29, 2017, 00:25:04
..este mu javili za ovo ;)

Hehe, mislim da se on spaja na internet općenito, nikad.  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ovaj Manghen pass mi isto izgleda "slatko". On je malo više istočno od ovih glavnih kamenčića. Nije previsoko ali nije ni za bacit, 2047 m





"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain