Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

Mrki

Type: Liquid-cooled, 12 valve, DOHC, in-line 3-cylinder
Capacity: 800cc
Bore Stroke: 74.1 mm / 61.9 mm
Compression: 11.3:1
Max Power EC: 95 PS/94 BHP (70KW) @ 9.250 rpm
Max Torque EC: 79 Nm@ 7,850 rpm
System: Multipoint sequential electronic fuel injection
Exhaust: Stainless steel 3 into 1, high level stainless steel silencer
Final drive: O ring chain
Clutch: Wet, multi­plate
Gearbox: 6­-speed

Frame: Tubular steel trellis frame
Swingarm: Twin­sided, cast aluminium alloy
Front Wheels: 36-­spoke 21 x 2.5 in, aluminium rim
Rear Wheels: 32-­spoke 17 x 4.25 in, aluminium rim
Front Tyres: 90/90­-21
Rear Tyres: 150/70 R17
Front Suspension: WP 43 mm upside down forks, adjustable rebound and compression damping, 220 mm travel.
Rear Suspension: WP monoshock with remote oil reservoir, hydraulically adjustable preload, rebound
Brakes Front: Twin 308 mm floating discs, Nissin 2-piston sliding calipers, Switchable ABS
Brakes Rear: Single 255 mm disc, Nissin single piston sliding caliper, Switchable ABS
Instrument Display and Functions: LCD multifunctional instrument pack with digital speedometer, trip computer, analogue tachometer, gear position indicator, fuel gauge, service indicator, ambient temperature, three rider modes (Road/Offroad/Rider configurable) and clock

Width Handlebars: 845 mm
Height Without Mirror: 1390 mm
Seat Height: 840 - 860 mm
Wheelbase   : 1545 mm
Rake: 24.3 º
Trail: 95.3 mm
Dry Weight: 215 Kg
Tank Capacity: 19 L








Mrki


Špoki

Sad radi :thumbup:...inaće odličan,meni se jako sviđa. Ne znam jel tko imao prilike vidjeti kako izgleda live, ali ta tri cilindra kad krenu jao :thumbup: I ovaj novi izgled za 2018. mi je ćeće :want:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

20-30 KG pretežak..inače  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Obični mi nije baš nešto ali XC model je baš dobar.. s tim kljunom vuče na 1200 model, što je odlično..

Špoki

Citat: zorro  u Siječanj 25, 2018, 08:55:48
20-30 KG pretežak..inače  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Oprostio bih mu tih par kila na težini, jako mi se sviđa :thumbup: :want: Onak izgleda radno, ali mi se nekako sve fino uklopilo. Oba svijetla prednja rade, nije pirat i visok fino al ne previše i ovaj novi display mu je ono najs :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

keko

Običnog probao moj sin i veli da je baš krasan motor, vozan, ima dosta snage i zvuk mrak. Uglavnom jaaako dobar motor
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki


MotoMachak

Jalo mi se sviđa Tiger 800. To je neka srednja klasa. Nije pretežak. Zvuk mi je genijalan. Mačo faktor na visini. Čak je i ovaj bijeli lijep. Dobra alternativa GS-u 800  :)  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=XhhABuAaJSw

Špoki

https://www.youtube.com/watch?v=eT-U4vkLpr4
Ako dobro vidim, cijeli mu se prednji sat pomiće prema potrebi gore dole :thumbup: Prekrasan :-*
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

1200 mi je dugo bio tiha patnja i sigurno bi njega kupio samo da je malo bolja servisna mreža i da ih ima više u Hrvatskoj...ovako je to sve banana, prvi dobar servis je možda u Austriji, a to si baš nisam htio priuštiti... ;)

lalegator

Puno frajerskiji od Afrike trikolorke (xc verzija), a finiji za vozit i bolji cestovnjak od gs 800.
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 25, 2018, 11:36:40
1200 mi je dugo bio tiha patnja i sigurno bi njega kupio samo da je malo bolja servisna mreža i da ih ima više u Hrvatskoj...ovako je to sve banana, prvi dobar servis je možda u Austriji, a to si baš nisam htio priuštiti... ;)

Ma o čemu ti pričaš. Ti kao ideš u servis s bembom? Nije ti Bajki u Austriji :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gogs

Ha, nekada sam na prošlom forumu dao svoju stručnu recenziju  :smijeh:

...uglavnom, Edi i a smo uzeli kod Viktora na probu velikog i malog Triumpha. Mali je ostavio utisak ko grose šajze. drlo nad drlima...sve rasklimano i nesigurno.
Tak da mali kod mene ima  :thumbdown:

1200 je druga priča, to je opaka pila  :thumbup:

....možda s nekog odmaka vremena kad razmislim zayeb bio šta sam prvo vozio 1200 pa onda prešao na 800. Onaj filing kad voziš Mercedesa pa pređeš u neki drugi auto i sve ti na prvu smeta  :misli:

gogs

Evo i fotodokumentacije  :)

Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.