Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

Osy

Vidi se taj smile ispod kacige :thumbup:

Špoki

Moguće da su na novoj generaciji popravili te neke manjkavosti, meni se sviđa zvuk tri cilindra i kako izgleda :-* Kakav je za voziti ne znam, al možda saznam ako netko na forumu kupi novog Triumpha :ooda: javljam se za probnu vožnju :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

meni jedan od ljepsih motora...mislio sam se hocu li njega ili Stroma, ali ipak je velika razlika u cijeni presudila.  :blato:

Mrki

Malo i videa od XC modela..


Saxi

Na oko prelep motor, kakav je za voziti pojma nemam jer je u nas ovo egzotika i zbog visoke cene novih modela i zbog odsustva servisne mreže nabavke delova...

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Špoki

Koja je uopće cijena, kolika je razlika u odnosu na Stroma ili recimo na Africu?Nisam ni gledao taj podatak, svejedno želim ga :smijeh: probati bar :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 07:05:53
Koja je uopće cijena, kolika je razlika u odnosu na Stroma ili recimo na Africu?Nisam ni gledao taj podatak, svejedno želim ga :smijeh: probati bar :)
http://viktormotosport.hr/shop/motocikli/triumph-tiger-800-xrx/

Ima jedna super stranica. Isprobaj da li radi, pa javi [emoji6]

Evo link http://lmgtfy.com

zorro

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 07:05:53
Koja je uopće cijena, kolika je razlika u odnosu na Stroma
..misliš baš na Stroma ili na kenju  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Negdje između malog i velikog Stroma, zavisi od modela..
A najjači model (XCA) je kao Afrika..

Špoki

Ovo mi nije usporedba s kenjom nego s velikim Stromom, ima 95ks. Africa izgleda puno vitkija :misli:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 10:22:19
Ovo mi nije usporedba s kenjom nego s velikim Stromom, ima 95ks. Africa izgleda puno vitkija :misli:
Normalno da je vitkija kada je 2 cilindra naspram 3..

Špoki

Novema Nova upravo javila da postaje zastupnik za Triumph :-* Prodaja i servis :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 20:06:23
Novema Nova upravo javila da postaje zastupnik za Triumph :-* Prodaja i servis :ooda:

Usrećiti će se vlasnici Triumpha  :smijeh:

tibertov

Odlicno...predviđam da ce u servisnom manualu za hr pisat mjenjanje iridium svjecica na 3000 km [emoji23]

Osy

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 20:06:23
Novema Nova upravo javila da postaje zastupnik za Triumph :-* Prodaja i servis :ooda:
Ajde teraj to drlo u zamjenu staro za novo :ooda: ...pa da možemo probati :thumbup: :want: