Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Osy  u Ožujak 22, 2019, 15:42:21
Šta nema to Bmw odavno, direktore jel imaš ti to na GSU?
Imam nešto slično
http://youtu.be/DJgd-4iB6e0



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy


bansi

Citat: Osy  u Ožujak 22, 2019, 15:42:21
Šta nema to Bmw odavno, direktore jel imaš ti to na GSU?
Ima navi za telefon i muziku ne znam, ali za GoPro snimanje videa i fotografija nema. To Triumph prvi uvodi, al vjerujem da bu na Bimmeru brzo popratili😉

Ćoso

Citat: bansi  u Ožujak 22, 2019, 20:09:10
Ima navi za telefon i muziku ne znam, ali za GoPro snimanje videa i fotografija nema. To Triumph prvi uvodi, al vjerujem da bu na Bimmeru brzo popratili[emoji6]
Što znači GoPro snimanje? Kao daljinski ili ima negdje integriranu kameru? Baš ću malo pogledati...U svakom slučaju, lajkam


Malo kasnije:
- spoji se na GoPro (ne trebaš daljinski, međutim moraš imati GoPro)
- Google navigacija...hm, nije Google Maps...pitanje je da li je kompatibilan s iPhoneom (vjerujem da je)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Kad nastupi brexit triumph je pušiona..... + mini moris + rols roys + aston martin ..... tako piše u novinama   :smijeh:

RoadRunner

Citat: Ponti  u Ožujak 22, 2019, 22:54:52
Kad nastupi brexit triumph je pušiona..... + mini moris + rols roys + aston martin ..... tako piše u novinama   :smijeh:

Mini i Rolls su ionako u vlasnistvu Bavaraca, tako da nema panike  ;)

Ponti

Citat: RoadRunner  u Ožujak 22, 2019, 23:37:17
Mini i Rolls su ionako u vlasnistvu Bavaraca, tako da nema panike  ;)

Nije bitno vlasništvo, bitna je lokacija tvornice .... carina na uvoz materijala u Englesku i onda carina na uvoz gotovog auta u EU. Uz gubitak vrijednosti funte + te carine, gotovi proizvod će biti skuplji gotovo za 20% i naravno da to nitko neće kupovati. Govore novine o toj situaciji u neuređenom brexitu.

bansi

Citat: Ponti  u Ožujak 23, 2019, 07:55:12
Nije bitno vlasništvo, bitna je lokacija tvornice .... carina na uvoz materijala u Englesku i onda carina na uvoz gotovog auta u EU. Uz gubitak vrijednosti funte + te carine, gotovi proizvod će biti skuplji gotovo za 20% i naravno da to nitko neće kupovati. Govore novine o toj situaciji u neuređenom brexitu.
Doći će taman na cijene BMW-a, a i nema razloga da ne bude tako da me živo zabole za kobredabre exit ;)

bansi

Citat: Ćoso  u Ožujak 22, 2019, 22:48:38
Što znači GoPro snimanje? Kao daljinski ili ima negdje integriranu kameru? Baš ću malo pogledati...U svakom slučaju, lajkam


Malo kasnije:
- spoji se na GoPro (ne trebaš daljinski, međutim moraš imati GoPro)
- Google navigacija...hm, nije Google Maps...pitanje je da li je kompatibilan s iPhoneom (vjerujem da je)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
GoPro imam, geyphone imam jedino službeni. Nikad nisam niti ga ikad imam namjeru kupovat tak da sam po tom pitanju bez brige :)

Mrki

Citat: Ponti  u Ožujak 23, 2019, 07:55:12
Nije bitno vlasništvo, bitna je lokacija tvornice .... carina na uvoz materijala u Englesku i onda carina na uvoz gotovog auta u EU. Uz gubitak vrijednosti funte + te carine, gotovi proizvod će biti skuplji gotovo za 20% i naravno da to nitko neće kupovati. Govore novine o toj situaciji u neuređenom brexitu.
Daa.. Ako dignu cijene RR-a za 20% nitko ga neće kupovati.. da citiram Osy-a de dobro je.. :)
Kupovati će ga još više samo da pokažu da imaju :D

Osy

Citat: Mrki  u Ožujak 23, 2019, 08:47:54
Daa.. Ako dignu cijene RR-a za 20% nitko ga neće kupovati.. da citiram Osy-a de dobro je.. :)
Kupovati će ga još više samo da pokažu da imaju :D
I ja tako mislim...oni koji su dosada kupovali RR kupovat će ga i dalje jer njima to poskupljenje ne znači ništa...Ali i tako ništa od Brexita, pa ostaje sve po starom :thumbup:

Bagy

Citat: Ponti  u Ožujak 22, 2019, 22:54:52
Kad nastupi brexit triumph je pušiona..... + mini moris + rols roys + aston martin ..... tako piše u novinama   :smijeh:

Tko hoće vozit Triumph, kupit će ga bez obzi na obzir. Motori su ionako luksuz...
mob: 095/573-6874

bansi

A ako i dođe do brexita prilagodit će se i napravit posebne uvjete isto kao i Švicarska, isto kao i Norveška tako da nema brige😉

RoadRunner

Citat: Ponti  u Ožujak 23, 2019, 07:55:12
Nije bitno vlasništvo, bitna je lokacija tvornice .... carina na uvoz materijala u Englesku i onda carina na uvoz gotovog auta u EU. Uz gubitak vrijednosti funte + te carine, gotovi proizvod će biti skuplji gotovo za 20% i naravno da to nitko neće kupovati. Govore novine o toj situaciji u neuređenom brexitu.

Shvaćam što želiš reći, ali baš to i govorim. Nema proizvodnje minia i rollsa u UK i to već prilično dugo...

Za nevjerne Tome (svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna  ;) ) evo i link
https://www.bmwgroup.com/en/company/locations.html#&country=at,be,bg,cz,dk,fi,fr,de,gr,hu,ie,it,mt,nl,no,pl,pt,ro,sk,si,es,se,ch,gb

:beer:

bansi