Metzeler Karoo Street

Autor iviccaa, Siječanj 27, 2018, 11:06:12

« natrag - naprijed »

Mrki

Citat: Suki  u Veljača 02, 2019, 13:19:28
Kad je metanje!? :)
E to ne znam.. moram čekati tjedan da nisam na terenu jer ne stignem preko vikenda.. a to bi moglo biti tek za mjesec dva.. :(

Motor mi je zatrpan u garaži.. moram malo raščistiti da bi mogao raditi oko njega..

Uglavnom ubija me ovaj teren, ništa ne mogu raditi kako spada..

Danijel 23


Danijel 23

Citat: Mrki  u Veljača 02, 2019, 14:12:19
E to ne znam.. moram čekati tjedan da nisam na terenu jer ne stignem preko vikenda.. a to bi moglo biti tek za mjesec dva.. :(

Motor mi je zatrpan u garaži.. moram malo raščistiti da bi mogao raditi oko njega..

Uglavnom ubija me ovaj teren, ništa ne mogu raditi kako spada..
Ja sam u Slavoniji slijedeći tjedan. Hošeš da ti počistim garažu, potražim obečane gojze, operem motor i ZMONTIRA ti gume. Se za jednu toplu kavu od domaćice!  :zbunj:

zorro

Citat: Danijel 23  u Veljača 02, 2019, 20:12:20
Ja sam u Slavoniji slijedeći tjedan. Hošeš da ti počistim garažu, potražim obečane gojze, operem motor i ZMONTIRA ti gume. Se za jednu toplu kavu od domaćice!  :zbunj:
..o KTJ  :buahaha: :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:


JoKe1311

Citat: Mrki  u Veljača 02, 2019, 12:43:27
Stigle i do mene :)

Po šari su dosta agresivnije od Anakee 2, ako je Anakee 90:10 ove su 70:30..



Po ovome što vidim izgleda mi ( ovako na oko ) da je Metzeler "brža" guma na suhom od Anakee2 , ali vjerovatno i lošija po kiši . U zavojima trebalo bi puno lakše padat Metzeler , a bi trebao  biti i  tiši ( nebitno za mene ) .Pratit ću tvoje dojmove   jer mislim da bi mi mogla odgovarati .  :thumbup:

Mrki

Citat: Danijel 23  u Veljača 02, 2019, 20:12:20
Ja sam u Slavoniji slijedeći tjedan. Hošeš da ti počistim garažu, potražim obečane gojze, operem motor i ZMONTIRA ti gume. Se za jednu toplu kavu od domaćice!  :zbunj:
Momak jel imaš ti svoju garažu i svoju gospođicu?? De mani se mojih.. [emoji14]
Citat: JoKe1311  u Veljača 02, 2019, 20:27:38
Po ovome što vidim izgleda mi ( ovako na oko ) da je Metzeler "brža" guma na suhom od Anakee2 , ali vjerovatno i lošija po kiši . U zavojima trebalo bi puno lakše padat Metzeler , a bi trebao  biti i  tiši ( nebitno za mene ) .Pratit ću tvoje dojmove   jer mislim da bi mi mogla odgovarati .  [emoji106]
Za kišu se nadam da neće biti puno lošija, ipak se hvale da ima veliki udio silike..
Van ceste se po izgledu već vidi da će biti bolja od A2..
Mene jedino brine kilometraža, znam da neću moći izvući 23t kao sa A2 ali ako bude 15 ja sretan..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Veljača 02, 2019, 22:56:55
Momak jel imaš ti svoju garažu i svoju gospođicu?? De mani se mojih.. [emoji14]Za kišu se nadam da neće biti puno lošija, ipak se hvale da ima veliki udio silike..
Van ceste se po izgledu već vidi da će biti bolja od A2..
Mene jedino brine kilometraža, znam da neću moći izvući 23t kao sa A2 ali ako bude 15 ja sretan..
Nema gražu već šupu i imam gospođicu i gospođu. Ali to niš ne znači....da mi ne prodaš gojze!  :belj:

Mrki

Još malo pa test vožnja.. :)

Kaže vulkanizer ima ih on na svom GSA već par tisuća, prezadvoljan, super drže, samo su bučnije dok se malo ne potroše..


Patak

Ako te "Pardon" svjetuje, ne možeš pogriješiti :thumbup: