Revit Ignition 2

Autor iviccaa, Siječanj 27, 2018, 19:10:06

« natrag - naprijed »

iviccaa

evo konačno uzeo ženi moto odijelo. čekao sam dugo na neku akciju...i dočekao.  ;)
u Louisa je ovo odijelo na popustu (jer izlazi novi model - Ignition 3) i trenutno najjeftinije od svih online moto dućana,
a još kad je došao bon s 50€ popusta nisam se ni sekunde mislio.
kombinacija kože i tekstila, idealno od proljeća do jeseni, a ona se ionako ne misli voziti kad je hladno.

jakna:
https://www.louis.de/artikel/rev-it-kombijacke-leder-textil-mix/207179?list=80a668cfa4e73830bb7937618e4f4767


hlače:
https://www.louis.de/artikel/revit-gear-2-kombihose-leder-textil-damen-und-herren/206119?list=f4168c17334d9df8f2728baa00bb6058


veličina i kroj odgovaraju, još moramo sjesti na Suzanu da vidimo jel sve ok, ali trebalo bi biti.  :thumbup:

ukupno je koštalo: jakna 270€ + hlače 200€ - bon 50€ = 420€
ja zadovoljan.  :blato:

Lavandić

Mogao si uzeti još nešto za 50€ džabe.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


iviccaa

 :thumbup:

nisam imao što, još mi fale njene čizme i rukavice, ali to je skuplje i treba probati, ovo sam online naručio i sve odgovara.

Patak

Jako mi se sviđa taj Ignition :want:. Odlično odijelo :bravo:

Špoki

Dobra kupovina :bravo: Mene je malo frka tako skupe stvari kupovati na Louisu,ne znam oćul pogodit baš da mi sve štima,da se ne zajebajem s vraćanjima i onda ispadne skuplja pita od tepsije ak me razumijete :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: Špoki  u Siječanj 28, 2018, 10:20:45
Dobra kupovina :bravo: Mene je malo frka tako skupe stvari kupovati na Louisu,ne znam oćul pogodit baš da mi sve štima,da se ne zajebajem s vraćanjima i onda ispadne skuplja pita od tepsije ak me razumijete :)
Da bar možeš negdje isprobati ranije (ali koliko znam prije Ljubljane nigdje)

Mrki

Citat: Špoki  u Siječanj 28, 2018, 10:20:45
Dobra kupovina :bravo: Mene je malo frka tako skupe stvari kupovati na Louisu,ne znam oćul pogodit baš da mi sve štima,da se ne zajebajem s vraćanjima i onda ispadne skuplja pita od tepsije ak me razumijete :)
Ne ispadne.. platiš 10e da vratiš nazad i oni ti pošalju broj koji ti paše.. ili tražiš novce nazad.. ono kupuješ odjelo za 400-500e.. šta ti je tih 10e više..

iviccaa

Citat: Špoki  u Siječanj 28, 2018, 10:20:45
Dobra kupovina :bravo: Mene je malo frka tako skupe stvari kupovati na Louisu,ne znam oćul pogodit baš da mi sve štima,da se ne zajebajem s vraćanjima i onda ispadne skuplja pita od tepsije ak me razumijete :)
Ja samo platim dostavu 5€, a vracanje je besplatno, tako da nije velik rizik.

Špoki

U planu su mi za sada neke traperice, ne bih neku veliku lovušu za njih istresao,max 150eur, mislim da se može naći nešto.
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

damjandugi

Pogledaj tu.Rade po tvojoj mjeri.
Tu smo mnogi sa foruma naručili.Pogotovo van serijski ko ja naprimer.

http://www.kavbojke.si/motoristi269ne.html

Ćoso

Citat: Špoki  u Siječanj 28, 2018, 11:01:08
U planu su mi za sada neke traperice, ne bih neku veliku lovušu za njih istresao,max 150eur, mislim da se može naći nešto.
To moraš probati prije.

iviccaa

Citat: Lavandić  u Siječanj 27, 2018, 19:12:51
Mogao si uzeti još nešto za 50€ džabe.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Nije mi vrag dao mira pa sam trazio sto mogu kupiti. Nasao stitnike za ledja i bokove, kod Revita se to naknadno kupuje.
Cijena 50€.

Pokusao opet sa svojim podacima, ali nije se moglo, jer bon se samo jednom moze iskoristiti. (To nisam znao)

Registrirao zenu, narucio nove hlace i stitnike:
hlace 200 + stitnici 50 - bon 50 = 200€

Hlace iz prve posiljke cu vratiti.

Hvala puno na ideji, dugujem [emoji482][emoji482].