Col de....ludilo....

Autor zander, Siječanj 29, 2018, 20:40:36

« natrag - naprijed »

agolac

Taj dangerousroads je baš super site :thumbup:
Vidio ovi cestu na slikama ali još ne prošao...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Ako je neko za neku voznju u ovim ili slicnim rutama, spreman sam za planiranje....ufatio me alpinitis...opet jbte!!!! :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Bome predobro, možda jednom i to odvozim :want: ;)

JZ

Citat: zander  u Siječanj 29, 2018, 20:53:49
Ako je neko za neku voznju u ovim ili slicnim rutama, spreman sam za planiranje....ufatio me alpinitis...opet jbte!!!! :ooda:

Ja sam tuđa trebao ići prošle godine. Bio mi je u ruti. Ali eto...silom prilika se izjalovilo. .zato se nadam da će biti ove godine... :vino:
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Osy  u Siječanj 29, 2018, 21:10:48
Bome predobro, možda jednom i to odvozim :want: ;)

Odvoziti ćeš kad se odazovs na moj poziv da odemo u alpe...
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Siječanj 29, 2018, 21:20:25
Odvoziti ćeš kad se odazovs na moj poziv da odemo u alpe...
A ha, kad dobijem na lotu :ooda: ;)

zander

pa ne treba ti 100000 za to.....samo 500E
OPENMINDED PEOPLE WANTED

JZ

Citat: Osy  u Siječanj 29, 2018, 21:25:28
A ha, kad dobijem na lotu :ooda: ;)

Nema to veze sa lotom. ..ideš u poljsku...isti ti kura....  a i rekao sam ti da se bolje voziti sa klajvom po alpama nego sa   gsa po gradu.... :vino: :blato:
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Citat: Osy  u Siječanj 29, 2018, 21:25:28
A ha, kad dobijem na lotu :ooda: ;)
Kad odes prvi put na alpe vise nista nece bit kako je bilo...popit ces crvenu pilulu iz matrixa [emoji3]

zare

Iskopiram sutra svoj putopis od prije 2. godine, tad samo žena i ja prošli tim putevima :-*

Osy

Citat: JZ  u Siječanj 29, 2018, 22:13:12
Nema to veze sa lotom. ..ideš u poljsku...isti ti kura....  a i rekao sam ti da se bolje voziti sa klajvom po alpama nego sa   gsa po gradu.... :vino: :blato:
Ko ti je reko da idem u Poljsku? A i ne vozim GSA po gradu, to nisam ni sa Klajvom radio...