Nema dućana u Rijeci..

Autor payser, Veljača 01, 2018, 23:00:20

« natrag - naprijed »

payser

Nemogu vjerovat da me nitko nije zalijepio na forum.Svaki drugi dan me netko sa ovog i starog foruma traži savjet i moli za pomoć...
...jao jao...da je po vama propao bi za dva dana..

Ponti

Šta se čudiš, pogledaj koliko postova imaš, a koliko drugi .... ako si sam ne pomogneš, neće nitko drugi  :smijeh:
Piši ovdje putopise, zanimljive događaje iz butige, pričaj nam malo o rabatima i tako to :)

zorro

Citat: payser  u Veljača 01, 2018, 23:00:20
Nemogu vjerovat da me nitko nije zalijepio na forum.Svaki drugi dan me netko sa ovog i starog foruma traži savjet i moli za pomoć...
...jao jao...da je po vama propao bi za dva dana..
..je  :huh: ..nije lepo od nas  :thumbdown:

..al..dobro ti je i Ponti reka  :tongue:
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

payser


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Ako ćeš išta pisati u nju, lako ti ja otvorim podgrupu koja se zove Moto Mivva. Ako nećeš, onda piskaraj gdje želiš  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Kaj ce on pisat, pa nije jos filtere opce nabavio za stroma. [emoji23]

agolac

Citat: tibertov  u Veljača 02, 2018, 19:06:51
Kaj ce on pisat, pa nije jos filtere opce nabavio za stroma. [emoji23]

Osim toga njega ni ne treba spominjati, njegovo ime ide okolo usmenom predajom  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Neki trgovci i serviseri mi nisu jasni :misli:, zaostaju za vremenom u kojem živimo ili su lijeni :samaranje:.

U vrijeme brzog (dostupnog) interneta te fesjbuka, instagrama, foruma itd. nisu u stanju niti jednu besplatnu reklamu staviti, koji post izmijeniti s potencijalnim mušterijama :tongue: Što to govori o njima?

payser

...hehhe..imam postova više od svih.Al ste mi ih polupali u tri foruma.
Neka ste vi meni dobro.Malo vas jebajem jer nisam dugo vidio šta se tu laprda.
I dalje imate mukte kavu i rakiju
Pusa