Za Zorroa

Autor MotoMachak, Veljača 04, 2018, 11:19:30

« natrag - naprijed »

MotoMachak



lalegator

Bravo, Slovenci! Odlično je "mamutovanje", a i videi su odlično napravljeni.  :wind: :ooda:  :gimme5:
Mislim da znam jednog dečka među vama - ako je iz Celja i ako je imao crnu Afriku prije 4-5 godina. Ako sam dobro zapamtio, Bojan.  :misli:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

zorro

Citat: MotoMachak  u Veljača 04, 2018, 11:19:30
Mislim da je ovo kao stvoreno za Zorroa  :blato:

Viš drug moj kak se čovjek lako zajebe ak ima nekakve predrasude, a ne pozna dovoljno čovjeka  ;)
Gleda samog tog Fanta,..trefera ..il kak se već zove  :smijeh: ..vjeruj mi..da mi netko plati sve troškove..i još pride da soma ojra..ja tamo nebih išao  :-\
Nije to moj đir..to je više za rišpektovce  :thumbup: ..a ja to odavno nisam  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Da, iskreno, nije mi jasno zašto je to za tebe...ali evo možda nam autor objasni i logički potkrijepi...kak bi ti reko ;)

Lavandić

Citat: Osy  u Veljača 04, 2018, 15:13:48
Da, iskreno, nije mi jasno zašto je to za tebe...ali evo možda nam autor objasni i logički potkrijepi...kak bi ti reko ;)
Pa dobro vidiš li da su u šumi i da su Švabe ispunjeni?!?

Šalu na stranu, prije par mjeseci bio u Adenau, mjesto blizu Nürburgringa, odlične ceste za motore, štoviše predivne. Koga put nanese obavezno neka malo obiđe.

Jako blizu je Autobahn Frankfurt - Köln.

Toliko o tome da u D nemaš gdje voziti motor

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zorro

Ma išao bi ja tamo drage volje s nekakvom ekipom.ali po normalnom vremenu..u ljeto..jesen  :want:
Al ovo..smrzavat se na neznam kojem minusu..vozit do tamo po cestama i autoputevima pod snijegom..i spavat u šatoru po tom blatu i bljuzgi ..fala lipa..ne  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: Lavandić  u Veljača 04, 2018, 15:20:59
Pa dobro vidiš li da su u šumi i da su Švabe ispunjeni?!?

Šalu na stranu, prije par mjeseci bio u Adenau, mjesto blizu Nürburgringa, odlične ceste za motore, štoviše predivne. Koga put nanese obavezno neka malo obiđe.

Jako blizu je Autobahn Frankfurt - Köln.

Toliko o tome da u D nemaš gdje voziti motor

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ima u De koliko hoćeš za vozit. Ja nikako da obiđem Schwarzwald
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Veljača 04, 2018, 15:39:36
Ima u De koliko hoćeš za vozit. Ja nikako da obiđem Schwarzwald
Obišao dio autom a dio kombijem, odlično. Za desetak dana idem tamo

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


gianni

Kad je vec tema, vidio sam jucer Zorana uzivo :smijeh:

zorro

Citat: Lavandić  u Veljača 04, 2018, 15:42:17
Za desetak dana idem tamo

..kup mi jednu čekuladu  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

MotoMachak

Citat: zorro  u Veljača 04, 2018, 14:33:26
Viš drug moj kak se čovjek lako zajebe ak ima nekakve predrasude, a ne pozna dovoljno čovjeka  ;)
Gleda samog tog Fanta,..trefera ..il kak se već zove  :smijeh: ..vjeruj mi..da mi netko plati sve troškove..i još pride da soma ojra..ja tamo nebih išao  :-\
Nije to moj đir..to je više za rišpektovce  :thumbup: ..a ja to odavno nisam  :)

Znaš kako piše kod jednog člana da je pretpostavka majka zaheba. Nekak sam baš mislio da je to nešto što bi tebe privuklo  :)

cisco

Citat: lalegator  u Veljača 04, 2018, 14:09:02
Bravo, Slovenci! Odlično je "mamutovanje", a i videi su odlično napravljeni.  :wind: :ooda:  :gimme5:
Mislim da znam jednog dečka među vama - ako je iz Celja i ako je imao crnu Afriku prije 4-5 godina. Ako sam dobro zapamtio, Bojan.  :misli:

evo ako ko ima želje i volje...sledeči vikend...bit će ove godine belo, palo ovih dana oko 50 cm snega i još kažu nešto malo u sredu...
:moto2: :snow: :wind: :beer: :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

fatboy

Jucer mi prema gradu, a frajer na Tenere u suprotnom smjeru prema Slavoniji, natovaren i pici. A v ani susnjezica... :-X

Mrki

Eto šta je pravi motor :)