Za Putešestvije

Autor zander, Veljača 04, 2018, 17:19:27

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Lavandić  u Veljača 05, 2018, 21:41:54
Kakav je plan s Iranom?!? Ponti ideš li u Iran

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Idem qc.

Lavandić

Citat: Ponti  u Veljača 05, 2018, 21:43:18
Idem qc.
Što je?!? Kakvi su problemi

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zander

Shvatio je tamo nema letecih tepiha, a Anina metla nece slusa njegove komande.....zato brzo tera raketlu.... :ebudale:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Osy

Citat: zander  u Veljača 05, 2018, 22:29:18
Shvatio je tamo nema letecih tepiha, a Anina metla nece slusa njegove komande.....zato brzo tera raketlu.... :ebudale:
A i nema s kim zapivat na gitaru :ooda:... tamo svi na ulici nose Kalaše :buahaha: :)

Ponti

Citat: Lavandić  u Veljača 05, 2018, 22:09:41
Što je?!? Kakvi su problemi

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Nisu nikakvi specijalni problemi, nego je Iran prekompliciran. Treba viza za Tursku (ajd to je lako), treba viza za Iran + carnet za motor... e, to je je malo veća zahebancija. Onda treba odvojiti mjesec dana za putovanje da bi se nešto i vidjelo u tom Iranu. Vještica neće ni pod razno, a samom mi se baš i ne da. Kakve sam sreće ameri bi počeli bombardirati Teheran baš kada sam ja u njemu i tako to.
Išao bih svim srcem, ali je to sve skupa malo veće sranje. Treba se odlučiti i gas.

zander

Ako bi ti prihvatio zamenu Irana za Tunis ili Maroko ili oba , ja bih se pijavio za to putesestvije :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

fatboy

Znam jednu tetu šta se redovito voza po Maroku...ona i društvo su oduševljeni, ima motora za rentu, organizirano sve i svašta...e sad, jbg, da li je tako za sve, nemam pojma...

Ponti

Citat: zander  u Veljača 06, 2018, 10:14:12
Ako bi ti prihvatio zamenu Irana za Tunis ili Maroko ili oba , ja bih se pijavio za to putesestvije :)

Nemam pojma... samo kako do Tunisa, jel treba s trajektom sa Sicilije?
Maroko iz Španjolske ili trajektom iz Genove ili iz Civitavecchie?

zander

Ja sam sklon da sto vise vozim motor...sta mora trajekt mora....ostalo je vec mastarija....svidja mi se ideja da se tamo vozim par dana ....koliko treba....to se radi rano prolece ili kasnija jesen....pa na Alpe hahahah
OPENMINDED PEOPLE WANTED