Tempomat najjeftiniji

Autor zander, Veljača 06, 2018, 08:47:33

« natrag - naprijed »

Saxi

Kupio ja sličan u Luisu, komad plastike, nikad jeftiniji od 10 evra nije bio, tako da je ova cena fantastična, svaka čast Kinezi [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Imam ja ali nisam nikada probao.. kada sam na autocesti mi se ne da stajati da namotiram.. a prije toga uvijek zaboravim..

bajki

Bježi od toga što dalje! Sve je dobro do iznenadne situacije, onda nastaje generalno sranje! :thumbdown: :thumbdown:

zorro

Citat: bajki  u Veljača 06, 2018, 08:50:43
Bježi od toga što dalje! Sve je dobro do iznenadne situacije, onda nastaje generalno sranje! :thumbdown: :thumbdown:
..o tom smo pisali prije dosta god. i sad sam istog mišljenja..to je jebeno opasno sranje  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Jel znaš kako još možeš.. staviš grijane ručke, i onda ti na početku ručke s donje strane viri pipak iz kojeg izlazi kabel, onda možeš držati taj pipak palcem pa opustiš prste :)

zander

Po gradu je zaista rizicno koristiti ga.....ali na otvorenom putu pomaze da se malo desnica odmori :ooda:

Ali ne treba se ni skidati, samo se gurne u nizi polozaj da ne smeta...kad ustreba onda ga dizes kako ti odgovara
OPENMINDED PEOPLE WANTED


zander

Eto covek prica isto ko i ja....zna znanje !!!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

ja znam da meni to ne ide na motor, osjećao bi se nelagodno, kome paše - zašto ne
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

ja san ima 3 komada i super mi je stvar samo iz nekog razloga se nakon kojeg miseca sam od sebe slomi, valjda zato što su grijane ručke malo deblje od standardnih pa je pre napet
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

cisco

Citat: keko  u Veljača 06, 2018, 13:36:46
ja znam da meni to ne ide na motor, osjećao bi se nelagodno, kome paše - zašto ne


ja ga imam...stvar navike...na autoputu nasloniš dlan pa ne treba držati rućicu...a za ostale situacije i vožnje
samo ga zavrneš na drugu stranu...tako kako kažu...meni je super  :thumbup:



al ga kupio u Luisu za 10 e....majku im.... :samaranje:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zander

U zadnje vreme se bavim Aliexpresom jer sam shvatio da se 70% robe po zapadnim zemljama pravi u Kini a zapadnjaci postave cenu x10 i prodaju svima ukljucujuci i nas.... A razlike nema, isto je to ljudi....pojedini predmeti su toliko jeftini da je greh ne kupiti ih, pa i ako ne valjaju bacis tih evrodva...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Patak

Citat: zander  u Veljača 06, 2018, 16:27:08
U zadnje vreme se bavim Aliexpresom jer sam shvatio da se 70% robe po zapadnim zemljama pravi u Kini a zapadnjaci postave cenu x10 i prodaju svima ukljucujuci i nas.... A razlike nema, isto je to ljudi....pojedini predmeti su toliko jeftini da je greh ne kupiti ih, pa i ako ne valjaju bacis tih evrodva...

Baš tako, iako mislim da je ovaj postotak još i veći.

Za tu cijenu kupi si odmah 3 komada ;), meni je pukao jer sam ga skidao...

Danijel 23

Preporučam! Nema tu nikakve opasnosti....za razliku od drugih (tempomata) proizvoda!