Kineski mobiteli za potrebu navigacije

Autor zare, Veljača 06, 2018, 16:31:53

« natrag - naprijed »

Fantom

Samsung Galaxy X Cover 4. Moja preporuka.
Izuzetno robustan tel namjenjen za raju avanturistickog duha, a koji nezele investirati malo bogatstvo za jebeni tel.
Prije njega imao X Cover 3. Upadao mi u vodu u vise navrata. Izronim ga otresem i radi kao i prije toga.
Koristio na motoru po kisi u otvorenom nosacu sa aplikacijom Here (povezan preko bluetooth komunikacije u kacigi) Sve radi za cistu 10 ku.

Patak

Citat: Fantom  u Veljača 12, 2018, 17:33:13
Samsung Galaxy X Cover 4. Moja preporuka.
Izuzetno robustan tel namjenjen za raju avanturistickog duha, a koji nezele investirati malo bogatstvo za jebeni tel.
Prije njega imao X Cover 3. Upadao mi u vodu u vise navrata. Izronim ga otresem i radi kao i prije toga.
Koristio na motoru po kisi u otvorenom nosacu sa aplikacijom Here (povezan preko bluetooth komunikacije u kacigi) Sve radi za cistu 10 ku.
Imao trojku, osim sto je imao problema s memorijom, spor procesor, 3G odličan mob :thumbup:

Fantom

U cetvorci imam micro sd od 32 gige. To je prednost samsunga da mu mozes memoriju nadograditi za male pare memorijskom karticom.
Ja nisam ni prezahtjevan meni je vazno samo da radi stabilno u ovim aplikacijama koje koristim.

Danijel 23

Citat: zubakis  u Veljača 06, 2018, 17:12:40
Ukucaj u Google BV6000. Ima ti ga je Danijel 23, pa ti možda može pomoc više.
Imo, prodao sam ga sinu. Sve 5, ali je loše osvijetljenje...a pogotovo ako trebaš navigat po danu! Zato uzimam vaser-diht GPS, a mob mi ostaje za nedaj Bože backup i slikanje.

zorro

ev ja odgovorno tvrdim da ovaj moj Sony T3 kojeg koristim samo kao navigaciju ima odličnu vidljivost pri navigiranju čak kad je sunce iza leđa i dere u monitor  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

Citat: Fantom  u Veljača 12, 2018, 19:55:12
U cetvorci imam micro sd od 32 gige. To je prednost samsunga da mu mozes memoriju nadograditi za male pare memorijskom karticom.
Ja nisam ni prezahtjevan meni je vazno samo da radi stabilno u ovim aplikacijama koje koristim.
Nerazumiješ, nije stvar u kartici nego u softveru te aplikacije možeš jedino instalirati na njegovu internu memoriju (1GB)  bez obzira što ti imaš karticu od 32GB u njemu:'( :thumbdown: 

Nebitno, nadam se da su to riješili s X4.

Fantom

Na X 4 je 16 gb interna. Nakon instaliranja svih app-ova imam preko 4 gb slobodno Za moje potrebe vise nego dovoljno.
Sve drugo trpam na karticu.

Patak

Citat: Fantom  u Veljača 13, 2018, 11:30:36
Na X 4 je 16 gb interna. Nakon instaliranja svih app-ova imam preko 4 gb slobodno Za moje potrebe vise nego dovoljno.
Sve drugo trpam na karticu.

:thumbup:

Danijel 23

Molim pomoć, savijet, smjernicu. Trebam mob. Jednostavan, mali, ne veći od 6 zolla, NE za igrice, eventualno navigacija, a najbitnije je ODLIČAN FOTIĆ. Proizvođač Xiaomi. Navalite!

Stjepko


Stjepko

Iako pitaš onako,a znaš što ćeš. Kao obično.

Danijel 23

Ma ne znam baš...u mobitelima i informatici sam 0 bodova!  :huh:
Inače taj model Xiaomi Mi A2 sa kameroma 12/20 MP sam i gledao. :)

Patak

Citat: Stjepko  u Svibanj 30, 2019, 20:40:52
Iako pitaš onako,a znaš što ćeš. Kao obično.

Mučki provokator :smijeh:

Citat: Danijel 23  u Svibanj 30, 2019, 21:11:28
Ma ne znam baš...u mobitelima i informatici sam 0 bodova!  :huh:
Inače taj model Xiaomi Mi A2 sa kameroma 12/20 MP sam i gledao. :)

Sve može samo ne kineski!

zorro

Citat: Stjepko  u Svibanj 30, 2019, 20:40:52
Iako pitaš onako,a znaš što ćeš. Kao obično.
:buahaha: dobro si ga pročito  :thumbup: :thumbup: :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23