Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

beli

Citat: fatboy  u Lipanj 13, 2019, 14:40:01
Ne morate se brinuti više s novim kamerama...svaki će dobit svoju porciju...obrađuju pun kufer vozila odjednom u više traka i u oba smjera... :huh:
...čuo sam, ne znam jel istina, da ak prođeš u kontra smjeru da onda oni tebi daju lovu ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Suki

Citat: beli  u Lipanj 13, 2019, 16:04:37
...čuo sam, ne znam jel istina, da ak prođeš u kontra smjeru da onda oni tebi daju lovu ?
:smijeh: :thumbup:
:moto2:

098 9232180

beli

a gle, treba probat, dok oni skuže ....  :novac:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zubakis

Citat: beli  u Lipanj 13, 2019, 16:04:37
...čuo sam, ne znam jel istina, da ak prođeš u kontra smjeru da onda oni tebi daju lovu ?
:smijeh:

fatboy

 :smijeh: :smijeh: ne bih se cudio da ih ti i u to uvjeris...

Mrki

Citat: Ponti  u Lipanj 13, 2019, 14:16:48
Još nisam upoznao čovjeka koji sve zna na zumu novije generacije, a pitao sam barem 20-30 ljudi koji ga koriste. :smijeh:
Ajde vodi me kako da maknem ikonice restorana i hotela s ekrana, kad je tako jednostavno  :)
Imaš u opcijama koje POI da prikazuje, staviš samo one koje želiš..

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 13, 2019, 14:16:48
Još nisam upoznao čovjeka koji sve zna na zumu novije generacije, a pitao sam barem 20-30 ljudi koji ga koriste. :smijeh:
Ajde vodi me kako da maknem ikonice restorana i hotela s ekrana, kad je tako jednostavno  :)
jebga kad pitaš pomorce koji koriste nautički garmin  :smijeh:
Ak je ikoja nabvigacija jednostavna..onda je to Garmin..iako su u biti sve one slične.
Imaš možda max 10 opcija koje koristiš/naštimaš ..i kapela.
Kad sjedneš ujutro u birtiji na kavu..umjesto šupljih političkih priča  :) poigraš se malo sa opcijama..nemaš šta sjebat  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

I nemojte stavljati brzinu u čvorovima, bit će kukulele ako te zaustave i kako ćeš to objasnit organima reda i zakona :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Citat: fatboy  u Lipanj 13, 2019, 14:40:01
Ne morate se brinuti više s novim kamerama...svaki će dobit svoju porciju...obrađuju pun kufer vozila odjednom u više traka i u oba smjera... :huh:
[emoji23][emoji23][emoji23]Za grupnu vožnju svak sebi plati (punu) kaznu...pa podijelite [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Mrki  u Lipanj 14, 2019, 02:06:31
Imaš u opcijama koje POI da prikazuje, staviš samo one koje želiš..

Citat: zorro  u Lipanj 14, 2019, 07:06:44
jebga kad pitaš pomorce koji koriste nautički garmin  :smijeh:
Ak je ikoja nabvigacija jednostavna..onda je to Garmin..iako su u biti sve one slične.
Imaš možda max 10 opcija koje koristiš/naštimaš ..i kapela.
Kad sjedneš ujutro u birtiji na kavu..umjesto šupljih političkih priča  :) poigraš se malo sa opcijama..nemaš šta sjebat  :thumbup:

Znam ja u teoriji da je to sve jednostavno, ali u praksi  :samaranje:   
Namjestio sam ono što mi treba i radi sve kako treba, ali ne mogu naći poi za izbaciti, jer zumo sada ima kao postavke, a ima i kao aplikacije .....  traži unutar jednog, unutar drugoga .... nema ovdje, nema tamo, ma mrš u pm. :smijeh:

Macak

Citat: Ponti  u Lipanj 14, 2019, 08:51:37
Znam ja u teoriji da je to sve jednostavno, ali u praksi  :samaranje:   
Namjestio sam ono što mi treba i radi sve kako treba, ali ne mogu naći poi za izbaciti, jer zumo sada ima kao postavke, a ima i kao aplikacije .....  traži unutar jednog, unutar drugoga .... nema ovdje, nema tamo, ma mrš u pm. :smijeh:
točke od interesa,,,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Borko

Evo sam napravia đir do Zadra (iz Splita), i sad čekam rezultate. Kamere su nalipetane visoko na stupove, izbrojao sam ih sedam, a ni to nebi vidia da me žena nije izbubala po bubrezima, pošto je ona imala puno više  vrimena za gledat gore. Nije baš zabavno vodit računa o svim potencijalnim pizdarijama po cesti i prometu, gledat jel voziš 30, 50 ili 60 i tražit kamere po nebu. U Sukošanu sam prošao auto preko pune trake, vozia je 35 na sat, cesta je bila prazna, a onda me klepilo po bubrigu. Jebga...Sad čekam, pa da vidimo šta se tolerira, šta ne  :misli: Prilično stresan đir. :thumbdown:

Bagy

Napravili su totalno sranje s postavljanjem tih kamera. Vozim kroz naseljeno mjesto s ograničenjem od 70 km/h, ispred mene kolona od 6 vozila i svi znamo da nailazimo na postavljenu kameru. Ali prvo vozilo vozi brzinom od 60 km/h i svi se boje da ih ta jebena kamera ne uslika!  :thumbup:

Pa pička ti materina vozi po jebenom ograničenju! Znači, slobodno voziš 75 km/h i nema problema! Ljudi su stvarno idioti!  >:(
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Lipanj 16, 2019, 21:06:12
Napravili su totalno sranje s postavljanjem tih kamera. Vozim kroz naseljeno mjesto s ograničenjem od 70 km/h, ispred mene kolona od 6 vozila i svi znamo da nailazimo na postavljenu kameru. Ali prvo vozilo vozi brzinom od 60 km/h i svi se boje da ih ta jebena kamera ne uslika!  :thumbup:

Pa pička ti materina vozi po jebenom ograničenju! Znači, slobodno voziš 75 km/h i nema problema! Ljudi su stvarno idioti!  >:(

Slobodno je 80 .... 10kmh više do 100kmh, iznad 100 tolerancija je 10%

Borko

Ajde, kako ko dobije kaznu, nek javi. Uključujući i mene, naravno, jer po bolnim bubrizima, moglo bi ih bit. Prika mi kaže da je preksinoć letia starom cestom Zg-St, nije zna za kamere. Kaže, nigdi nikoga pa rasplea po gasu. Sad da vidimo jel šalju serijski kazne.  :-\ Zna li se koliko treba čekat čestitku?