Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: Borko  u Lipanj 16, 2019, 21:43:12
Ajde, kako ko dobije kaznu, nek javi. Uključujući i mene, naravno, jer po bolnim bubrizima, moglo bi ih bit. Prika mi kaže da je preksinoć letia starom cestom Zg-St, nije zna za kamere. Kaže, nigdi nikoga pa rasplea po gasu. Sad da vidimo jel šalju serijski kazne.  :-\ Zna li se koliko treba čekat čestitku?
Navodno da stizu za 3 dana. Ne poznam jos nikoga da je dobija

zubakis

Citat: Borko  u Lipanj 16, 2019, 20:06:49
Evo sam napravia đir do Zadra (iz Splita), i sad čekam rezultate. Kamere su nalipetane visoko na stupove, izbrojao sam ih sedam, a ni to nebi vidia da me žena nije izbubala po bubrezima, pošto je ona imala puno više  vrimena za gledat gore. Nije baš zabavno vodit računa o svim potencijalnim pizdarijama po cesti i prometu, gledat jel voziš 30, 50 ili 60 i tražit kamere po nebu. U Sukošanu sam prošao auto preko pune trake, vozia je 35 na sat, cesta je bila prazna, a onda me klepilo po bubrigu. Jebga...Sad čekam, pa da vidimo šta se tolerira, šta ne  :misli: Prilično stresan đir. [emoji107]
Od Splita do Zadra ih imaš cca 16 kom, a ne 7 [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ćoso

Sve više i više motora viđam sa "Sukijevom forom" (lokot visi preko registracije)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Borko

Citat: zubakis  u Lipanj 16, 2019, 21:54:40
Od Splita do Zadra ih imaš cca 16 kom, a ne 7 [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Znam. Te bi se mogle same prijavit.  :novac:

zorro

Citat: Ćoso  u Lipanj 16, 2019, 22:02:37
Sve više i više motora viđam s "Sukijevom forom" (lokot visi preko registracije)
..a

ode sve u 3PM kad sam ja počeo lektorirat po forumu  :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: zorro  u Lipanj 16, 2019, 22:07:30
..a

ode sve u 3PM kad sam ja počeo lektorirat po forumu  :-\
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji8]...ispravljeno


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

nisam siguran .... ako je 'sa' onda ih je dvoje, znači Suki i Sukijeva fora ..... dakle provjeriti svakako ako ste baš zainatili  :kava:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Borko


Borko

Evo prošlo cca 20 dana od testiranja kamera na ruti ZD-ST. Još se ni jedna nije javila, a akobogda i neće. :-X
Skinia sam aplikaciju za mob, Camsam i upozorilo me na svaku kameru na koju sam je testirao. Upozori na nekih 500+ metara. Ne djeluje loše za ušparat koju kunu.  :novac:

Suki

Citat: Borko  u Srpanj 04, 2019, 14:27:58
Evo prošlo cca 20 dana od testiranja kamera na ruti ZD-ST. Još se ni jedna nije javila, a akobogda i neće. :-X
Skinia sam aplikaciju za mob, Camsam i upozorilo me na svaku kameru na koju sam je testirao. Upozori na nekih 500+ metara. Ne djeluje loše za ušparat koju kunu.  :novac:
:bravo: :thumbup:

Sinoć sam se vratio s đira (9 država). Stigoh "neozljeđen" :), sad čekam poštu :huh: :shhh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 04, 2019, 15:23:16
:bravo: :thumbup:

Sinoć sam se vratio s đira (9 država). Stigoh "neozljeđen" :), sad čekam poštu :huh: :shhh:.

Nema pošte .... svi u EU misle kada vide tablicu HR da je Hungary, znači samo nemoj u Mađarsku jer tamo te čeka brdo kazni :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 04, 2019, 15:34:24
Nema pošte .... svi u EU misle kada vide tablicu HR da je Hungary, znači samo nemoj u Mađarsku jer tamo te čeka brdo kazni :buahaha:
Bio je i u Mađarskoj :) :smijeh:

Ponti


Bagy

Citat: Borko  u Srpanj 04, 2019, 14:27:58
Evo prošlo cca 20 dana od testiranja kamera na ruti ZD-ST. Još se ni jedna nije javila, a akobogda i neće. :-X
Skinia sam aplikaciju za mob, Camsam i upozorilo me na svaku kameru na koju sam je testirao. Upozori na nekih 500+ metara. Ne djeluje loše za ušparat koju kunu.  :novac:

Jel aplikacija radi offline?
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 04, 2019, 15:55:55
Ne može on nikako bez Mađe  :smijeh:
Ae!
Tamo kupujem samo motore i uzimam papriku za kobase :ooda: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180