Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: bajki  u Lipanj 13, 2019, 08:27:26
Jel mi se čini ili je i sygic ubacio nove kamere? :)
...više nije nego što je :). Prilično sam uvjeren da nisu u stanju znati kada koja kamera snima, a opet, za istu rutu nekada kaže da postoji kamera, a nekada ne.
Npr Dj - Os preko čepinske obilaznice. Na čepinskoj je od prije kamera i nju uvijek objavi u navi, dok u Kuševcu je nova kamera (prošli tjedan postavljena) i nju nekad objavi u navi, a većinom ne objavi.
Poslao sam im upit za ta ažuriranja karata s linkom gdje su sve postavljene ove nove. Odgovorili su da se strpim, da oni nekoliko puta godišnje ažuriraju karte i ovise o njihovim map providersima.
:moto2:

098 9232180

zorro

..el može nekak kontakt od Tinke  :huh:
(neć je zamarat fixnim kamerama majke mi)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Citat: Suki  u Lipanj 13, 2019, 08:49:43
...više nije nego što je :). Prilično sam uvjeren da nisu u stanju znati kada koja kamera snima, a opet, za istu rutu nekada kaže da postoji kamera, a nekada ne.
Npr Dj - Os preko čepinske obilaznice. Na čepinskoj je od prije kamera i nju uvijek objavi u navi, dok u Kuševcu je nova kamera (prošli tjedan postavljena) i nju nekad objavi u navi, a većinom ne objavi.
Poslao sam im upit za ta ažuriranja karata s linkom gdje su sve postavljene ove nove. Odgovorili su da se strpim, da oni nekoliko puta godišnje ažuriraju karte i ovise o njihovim map providersima.

Izgleda da je tako, nešto javi a nešto ne. Sada kad sam išao sa mora, neke mi je javio, a jednu ili dvije nije javio.

Danijel 23

Mam kupujem novi afto kad se bude moglo spojit sa gps-tempomat i vozit automatski  po ograničenju! Bit če to predivan dan i opuštajuča vožnja.  :)

Danijel 23

Citat: bajki  u Lipanj 13, 2019, 09:06:46
Izgleda da je tako, nešto javi a nešto ne. Sada kad sam išao sa mora, neke mi je javio, a jednu ili dvije nije javio.
To je onda DEBELA pušiona!

bajki



Stjepko

Garmin javlja i one koje nisu postavljene,a u planu su

Danijel 23

Citat: Stjepko  u Lipanj 13, 2019, 09:25:31
Garmin javlja i one koje nisu postavljene,a u planu su
Jel to po difoltu by Garmin il si skino od slovenca podatke?

Bagy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 13, 2019, 09:29:04
Jel to po difoltu by Garmin il si skino od slovenca podatke?

Ja bi rek'o da su Snečereve podloge...
mob: 095/573-6874

Danijel 23

Citat: Bagy  u Lipanj 13, 2019, 09:30:24
Ja bi rek'o da su Snečereve podloge...
Bumo vidli, rekli su slepci!

Ponti

Garmin radi savršeno sa slovenčevim fajlom.

fatboy

Jel to pratite audio napomenom sa navigacije ili moraš blejati u ekran?  :misli:

Ako nije audio, moglo bi biti skuplje pratit ekran nego popušit kameru... :-X

Stjepko

Da,skinuto je. Đivo je to radio

Stjepko