UMH prvo međunarodno jubilarno druženje 18-20.05.2018.

Autor Lavandić, Veljača 11, 2018, 22:30:38

« natrag - naprijed »

Lavandić

Dalmatinci vas pozivaju na prvo UMH međunarodno jubilarno druženje koje će se održati u planinarskom domu Sv. Jakov u Biteliću, iznad Peručkog jezera od 18-20.05. 2018.

http://www.hps.hr/info/planinarske-kuce/planinarska-kuca-sveti-jakov/

Dom se nalazi na 1001 metru nadmorske visine, na osami. U domu se nalazi cca 40 ležajeva, kreveti na kat, spužve... Vreće za spavanje su obavezne. Dom je opremljen sa 5-6 wc, voda, struja je iz agregata ili solara, nekoliko kamina...
Zadnji dio puta je bijeli put, (cca 5 kilometara), zadnjih 500 metara je malo nezgodno, za one koji ne žele do vrha s motorom osiguran je parking u podnožju.
Program druženja je neformalan, jedi i pij i zabavi se, tko želi može preko dana planinariti, ići u enduro vožnju ( prije par godina je na ovom prostoru održan Benduro).
Organizatori će osigurati dovoljne količine hrane(dvije večere, dva doručka i jedan ručak) te vino i pivo, rakiju donesite sami.
U domu se nalazi cca 40 ležajeva, kreveti na kat, spužve... Vreće za spavanje su obavezne. 
Znači na raspolaganju imamo još 23 kreveta, šatori su dobrodošli te se mogu postaviti oko kuće. Mjesto za spavanje u kući imaju zagarantirano prva 23 prijavljena. Onaj tko u prijavi navede da će u šator oslobađa slijedećem prijavljenom mjesto u kući.

Druženje je čisto muško osim ako netko poznaje neku striptizetu, plesačicu oko štange, takve su dobrodošle.

Glavarina po osobi je 200 kuna i s tim iznosom su pokriveni svi troškovi spavanja, hrane i pića za oba dana. Sav višak ako ga bude bit će uplaćen za rad foruma, a ako bude manjka organizatori će ga sami pokriti.

Kako je navedeno gore, prijave mogu početi odmah od broja 18. Jer nas domaćina ima 17.

Evo malo slika doma i krajolika.


P. S. Branac može šator!


Prijave mogu početi sad!



Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

zubakis


Ćoso

Što znači UMH? Bravo za inicijativu [emoji1303] (kakav je prilaz za automobil (niži)?) !

Lavandić

Citat: Ćoso  u Veljača 11, 2018, 22:36:16
Što znači UMH? Bravo za inicijativu [emoji1303] (kakav je prilaz za automobil (niži)?) !
UMH značenje ćeš saznati ako dođeš. Automobil se može ostaviti u selu ako je nizak i organizatori će Vas prevesti do gore.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Dalmosi moji...thnx vam [emoji8]
Meni mjesto sigurno..a vjerojatno i 2 ..za Markana mog [emoji6]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso


Lavandić

18. Zorro
19. Marko



Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Toni

Nije mi nista.

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 11, 2018, 22:38:23
Dalmosi moji...thnx vam [emoji8]
Meni mjesto sigurno..a vjerojatno i 2 ..za Markana mog [emoji6]

Poslano prekoku*ca
Bez tebe nebi ni radili ovo [emoji8]

Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


Lavandić

Citat: Toni  u Veljača 11, 2018, 22:40:33
Jedva cekan. Utec sa broda.[emoji23][emoji23]
Ti si u ovih 17, ne tribaš se prijavljivat

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zubakis

Citat: Toni  u Veljača 11, 2018, 22:40:33
Jedva cekan. Utec sa broda.[emoji23][emoji23]
Miruj de, tek si se ukrca


Poslano sa mog Y6 koristeći Tapatalk


Toni

Citat: Ćoso  u Veljača 11, 2018, 22:36:16
Što znači UMH? Bravo za inicijativu [emoji1303] (kakav je prilaz za automobil (niži)?) !
Pa doce crveni Bembi do tada??
Nije mi nista.

Ćoso


Danijel 23

Malo vise politickih informacija! Tko je organizator, precjednik, tajnica....dali je to na nivou dalmatinaca Stromera il svih bikera?
:kava: