Prerada sjedala.

Autor Patak, Veljača 18, 2018, 22:06:43

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: VUCIBATINA  u Veljača 19, 2018, 14:18:10
e to san i reka naša :P :P

ovaj sic na stromu ubija, možda to pomogne.  ja na stromu nisan želija skidati tapecirung nego sam napravija navlaku za sic s grijačem i 2cm spužve, uglavnom 2cm ne pomaže ništa, možda bi da sam stavija tvrđu

samo tvrđa pomaže :smijeh: :thumbup:

fatboy

Citat: VUCIBATINA  u Veljača 19, 2018, 14:18:10
e to san i reka naša :P :P

ovaj sic na stromu ubija, možda to pomogne.  ja na stromu nisan želija skidati tapecirung nego sam napravija navlaku za sic s grijačem i 2cm spužve, uglavnom 2cm ne pomaže ništa, možda bi da sam stavija tvrđu

Nisam siguran, ali mislim da ti i je greška što nisi skinuo tapecirung... :misli:

Ja se isto bavim razmišljanjima o gelu...kad sam cijeli dan na motoru, leđa bole dobro... :-X

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 19, 2018, 14:32:32
Nisam siguran, ali mislim da ti i je greška što nisi skinuo tapecirung... :misli:

Ja se isto bavim razmišljanjima o gelu...kad sam cijeli dan na motoru, leđa bole dobro... :-X

Ma, pusti gel..... promijeni kralježnicu :)

VUCIBATINA

skinija bi ja njega al se bojim da dodam spužvu da će stari biti kratak za vratiti, iako 2 cm nije baš nešto pa bi se možda i dalo nategniti a od u zd niko neće ni pogleda ispod 200eurića
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Patak

Citat: VUCIBATINA  u Veljača 19, 2018, 16:03:46
skinija bi ja njega al se bojim da dodam spužvu da će stari biti kratak za vratiti, iako 2 cm nije baš nešto pa bi se možda i dalo nategniti a od u zd niko neće ni pogleda ispod 200eurića

e a ti to napravim za stoju s novom navlakom  :smijeh:

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 14:05:11
Jok, nisam prihvatio ponudu :bzvz:.

Uzeo alat/nož u ruke i bacio se na posao :). GS ima jako kvalitetnu, debeli spužvu te možeš obrađivati kako želiš. Od jednodijelno sjedala napravio dvodjelno, stavio extra spužvu ispod (zaljepio)  te vratio navlaku nazad. Dobio odličan sic za 50 kn troška spužve i on bi to isto napravio ko i većina tapicera te naplatila 200-300eu.

Svaka čast onima koji rade sic iz nule, ko i ovaj amerikacan ali debela većina naših evetualno ugradi gel, stavi još jednu spužvu te novu navlaku i uzme 200eu :samaranje:. Što je previše je previše.
Sad si mi dao ideju!  :-* A zima tek dolazi i duge večeri. Nadam se da nebum išo na teren!  :)
Imaš par slika kak si to sve izveo da dobim još točnije smjernice, ja bi si napravio mono zic na Stromu!

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 19, 2018, 18:29:07
Sad si mi dao ideju!  :-* A zima tek dolazi i duge večeri. Nadam se da nebum išo na teren!  :)
Imaš par slika kak si to sve izveo da dobim još točnije smjernice, ja bi si napravio mono zic na Stromu!

Ne pravi si gužvu u garaži, prvo završi stare projekte :P

Za GS-a misliš ili?

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 21:05:20
Ne pravi si gužvu u garaži, prvo završi stare projekte :P

Za GS-a misliš ili?
Za Stroma....bacio mi Angolac bubu u uho....ako mi sponzor od BMWe zaboravi na Stroma možda bi išao sa njim u neke projekte, odnosno nastavi dalje gdije sam stao.  :)

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 19, 2018, 21:34:16
Za Stroma....bacio mi Angolac bubu u uho....ako mi sponzor od BMWe zaboravi na Stroma možda bi išao sa njim u neke projekte, odnosno nastavi dalje gdije sam stao.  :)

Ne kontam al nema veze.

http://diymotorcycleseat.com/

Gato

Citat: Patak  u Veljača 18, 2018, 22:06:43


Na druženju kod Zorra sam čuo za jednog majstora iz Broda kasnije ga upoznao, čovjek bavi se preradom sjedala u slobodno vrijeme i može mi napraviti sjedalo međutim moram mu nabaviti materijal. Čovjek je na mjestu i veli "gel" je jedino rješenje za tebe, njega sam našao međutim ja želim dignuti sjedalo i zeru ga proširiti te materijal za to ne nađem.

Naj jednostavnije mi je kupiti odličan "seat concept USA" za 130eu međutim oni nemaju zastupništvo u Evropi te je dostava/carina preskupa.

O kojem majstoru iz SB se radi? Ja bih ti preporučio Brezu, covjek radi jako kvalitetno i nije skup, a sjedala za motore i aute te tapecirunzi i volani za iste su mu glavna djelatnost. Presvlačio je i Zorrou sic na njegovom letećem konjiću. Meni je recimo prije nekoliko dana odradio presvlaku od protukliznog materijala uz malo popravka na spužvi za svega 200 ćuna. Vjerujem da bi ti on mogao napraviti to što trebaš.
Što se Vladeka (Shadow) tiče, imao sam priliku sjediti na nekim njegovim radovima i odgovorno tvrdim da boljeg majstora za moto siceve kod nas i nadaleko uokolo nema. Ako uzmemo u obzir cijene custom siceva po svijetu, mislim da nije skup u odnosu na njih, a bolje radi od većine razvikanih. :thumbup:

Bagy

Citat: Gato  u Veljača 25, 2018, 13:51:52
O kojem majstoru iz SB se radi? Ja bih ti preporučio Brezu, covjek radi jako kvalitetno i nije skup, a sjedala za motore i aute te tapecirunzi i volani za iste su mu glavna djelatnost. Presvlačio je i Zorrou sic na njegovom letećem konjiću. Meni je recimo prije nekoliko dana odradio presvlaku od protukliznog materijala uz malo popravka na spužvi za svega 200 ćuna. Vjerujem da bi ti on mogao napraviti to što trebaš.
Što se Vladeka (Shadow) tiče, imao sam priliku sjediti na nekim njegovim radovima i odgovorno tvrdim da boljeg majstora za moto siceve kod nas i nadaleko uokolo nema. Ako uzmemo u obzir cijene custom siceva po svijetu, mislim da nije skup u odnosu na njih, a bolje radi od većine razvikanih. :thumbup:

U potpunosti se slažem!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Patak

Citat: Gato  u Veljača 25, 2018, 13:51:52
O kojem majstoru iz SB se radi? Ja bih ti preporučio Brezu, covjek radi jako kvalitetno i nije skup, a sjedala za motore i aute te tapecirunzi i volani za iste su mu glavna djelatnost. Presvlačio je i Zorrou sic na njegovom letećem konjiću. Meni je recimo prije nekoliko dana odradio presvlaku od protukliznog materijala uz malo popravka na spužvi za svega 200 ćuna. Vjerujem da bi ti on mogao napraviti to što trebaš.
Što se Vladeka (Shadow) tiče, imao sam priliku sjediti na nekim njegovim radovima i odgovorno tvrdim da boljeg majstora za moto siceve kod nas i nadaleko uokolo nema. Ako uzmemo u obzir cijene custom siceva po svijetu, mislim da nije skup u odnosu na njih, a bolje radi od većine razvikanih. :thumbup:

Breza, sve sam dogovorio s njim :). Sad cekam da stigne gel te nosim sjedalo na preradu.

Ponti

Citat: Patak  u Veljača 25, 2018, 17:14:34
Breza, sve sam dogovorio s njim :). Sad cekam da stigne gel te nosim sjedalo na preradu.

Vladek nije baš ljubitelj gela, kao ljeti se pregrije pa previše grije guzicu i jaja, ali napraviti će sve po tvojoj želji :)

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 25, 2018, 17:46:57
Vladek nije baš ljubitelj gela, kao ljeti se pregrije pa previše grije guzicu i jaja, ali napraviti će sve po tvojoj želji :)

Stoji, ali nista nije udobno kao gel.

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 25, 2018, 18:13:34
Stoji, ali nista nije udogno kao gel.
Kako se gel (neka vrst tekućine) ponaša po ljeti na 36C. Spužva (vugaris zic)  se ohladi u prvih 500 metara, a gel?  :misli: