Prerada sjedala.

Autor Patak, Veljača 18, 2018, 22:06:43

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: Danijel 23  u Veljača 25, 2018, 19:14:23
Kako se gel (neka vrst tekućine) ponaša po ljeti na 36C. Spužva (vugaris zic)  se ohladi u prvih 500 metara, a gel?  :misli:
Zimi je hladan a ljeti topal. Ima od Givija roleticu kupit, imao naš Joke na Stromu.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Patak

Citat: Lavandić  u Veljača 25, 2018, 19:16:21
Zimi je hladan a ljeti topal. Ima od Givija roleticu kupit, imao naš Joke na Stromu.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Misliš onaj uložak s zrakom što dođe na sjedalo?

SirOliver

Vlado Shadow, perfekcionist u svakom detalju, malo luckast kao i svi vrhunski majstori. :klanjase:
Prepravka sjedala bez premca. :moto2:
Apsolutna preporuka.  :thumbup:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Patak

Citat: Danijel 23  u Veljača 25, 2018, 19:14:23
Kako se gel (neka vrst tekućine) ponaša po ljeti na 36C. Spužva (vugaris zic)  se ohladi u prvih 500 metara, a gel?  :misli:

Na gel ide spužva, te navlaka na kraju :).

Sve je bolje od neudobnog sjedala te bolova u trtici/kralježnici ;).

Patak

Citat: SirOliver  u Veljača 25, 2018, 19:51:45
Vlado Shadow, perfekcionist u svakom detalju, malo luckast kao i svi vrhunski majstori. :klanjase:
Prepravka sjedala bez premca. :moto2:
Apsolutna preporuka.  :thumbup:

To smo razlučili u prijašnjim postovima, vlado rulez :thumbup: ali cijena :thumbdown:

Danijel 23

Ajmo se vratit na GEL....jel valaj i ne?

MotoMachak



Svojedobno sam ''umjetniku'' Čigiru dao prepraviti sjedalo na KLE-u. Rezultat je bio fantastičan što i nije bio neki Kunst s obzirom da je KLE-ovo sjedalo po defaultu katastrofa. Upravo protekli tjedan odnio sam mu na prepravak sjedalo sa L4. E, to je već izazov. Sjedalo koje samo po sebi i nije tako loše, no zbog dugačkih ekstremiteta nabijao sam se na trticu. Veli on da ima riješenje i za to. Naprijed malo povisiti, pozadi izdubiti i ukrasti 1 cm od suvozačevog dijela, što u mojem slučaju i nije problem jer se uglavnom vozim sam. Baš me zanima rezultat  :misli:

Patak

Citat: MotoMachak  u Veljača 25, 2018, 20:02:38
Svojedobno sam ''umjetniku'' Čigiru dao prepraviti sjedalo na KLE-u. Rezultat je bio fantastičan što i nije bio neki Kunst s obzirom da je KLE-ovo sjedalo po defaultu katastrofa. Upravo protekli tjedan odnio sam mu na prepravak sjedalo sa L4. E, to je već izazov. Sjedalo koje samo po sebi i nije tako loše, no zbog dugačkih ekstremiteta nabijao sam se na trticu. Veli on da ima riješenje i za to. Naprijed malo povisiti, pozadi izdubiti i ukrasti 1 cm od suvozačevog dijela, što u mojem slučaju i nije problem jer se uglavnom vozim sam. Baš me zanima rezultat  :misli:

Zvući dobro :thumbup:! A cijena?

Danijel 23

Citat: MotoMachak  u Veljača 25, 2018, 20:02:38
Svojedobno sam ''umjetniku'' Čigiru dao prepraviti sjedalo na KLE-u. Rezultat je bio fantastičan što i nije bio neki Kunst s obzirom da je KLE-ovo sjedalo po defaultu katastrofa. Upravo protekli tjedan odnio sam mu na prepravak sjedalo sa L4. E, to je već izazov. Sjedalo koje samo po sebi i nije tako loše, no zbog dugačkih ekstremiteta nabijao sam se na trticu. Veli on da ima riješenje i za to. Naprijed malo povisiti, pozadi izdubiti i ukrasti 1 cm od suvozačevog dijela, što u mojem slučaju i nije problem jer se uglavnom vozim sam. Baš me zanima rezultat  :misli:
I mene hebe trtica na Stromu,  ali zato na GS me hebe vrijeme.....za tili ćas skurim dan da nisam ni osijeti! 

MotoMachak

Citat: Patak  u Veljača 25, 2018, 20:06:04
Zvući dobro :thumbup:! A cijena?

Uf, zaboravih reći 1.600 novaca hrvatskih

Danijel 23

Citat: MotoMachak  u Veljača 25, 2018, 20:11:57
Uf, zaboravih reći 1.600 novaca hrvatskih
Kao kod Vladeka.

MotoMachak

Nadam se da cijela operacija neće biti bačeni novac  :-\

Ponti


Patak

Citat: MotoMachak  u Veljača 25, 2018, 20:11:57
Uf, zaboravih reći 1.600 novaca hrvatskih

Samo :cupakosu: Što to toliko ima koštati, pa neko pola mjeseca radi za taj iznos a on za 3 sata napravi taj sic :samaranje: :thumbdown:

Danijel 23

Citat: Patak  u Veljača 25, 2018, 20:20:17
Samo :cupakosu: Što to toliko ima koštati, pa neko pola mjeseca radi za taj iznos a on za 3 sata napravi taj sic :samaranje: :thumbdown:
Nema šanse za 3 sata.