Prognoza vremena YR.NO za mob

Autor zander, Veljača 19, 2018, 22:38:30

« natrag - naprijed »

zander

https://play.google.com/store/apps/details?id=no.nrk.yr&hl=en

jedna od najpoznatijih i najpriznatijih i vrlo preciznih  meteo firmi, Norveski Yr No
Najnovija veerzija i sjajno izgleda barem meni
OPENMINDED PEOPLE WANTED

agolac

Citat: zander  u Veljača 19, 2018, 22:38:30
https://play.google.com/store/apps/details?id=no.nrk.yr&hl=en

jedna od najpoznatijih i najpriznatijih i vrlo preciznih  meteo firmi, Norveski Yr No
Najnovija veerzija i sjajno izgleda barem meni

:thumbup:
Oduvijek ih gledam. Još iz dana kad sam bio u Norveškoj. Norvežani očito imaju puno meteo satelita u orbiti, a i dobre algoritme. Uglavnom su dobri
Recimo, osim njih i talijani su dobri. Bar za ove naše, blizu, krajeve..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

https://www.yr.no/sted/Kroatia/Po%C5%BEega-Slavonia/Po%C5%BEega/

..s desne strane karta..klik na nju..pa gore play

Super karta..koriste je skoro svi poljoprivrednici ..jako je bitno kad trebaju špricat nasade da znaju hoće li kiša ili ne  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

SirOliver

Odlična! Koristim je već duže vremena  :snow: :kisa: :sunce:
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 19, 2018, 22:41:49
https://www.yr.no/sted/Kroatia/Po%C5%BEega-Slavonia/Po%C5%BEega/

..s desne strane karta..klik na nju..pa gore play

Super karta..koriste je skoro svi poljoprivrednici ..jako je bitno kad trebaju špricat nasade da znaju hoće li kiša ili ne  :thumbup:

Poljoprivrednici  :buahaha: :buahaha:

Ima 10 godina da ju gotovo svi nautičari koriste, ne toliko zbog kiše koliko zbog vjetra :)

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 19, 2018, 22:53:38
..upalo ti neš smiješno  :huh:

Pa da .... to su gušteri za yr.no.  :smijeh:

Patak

Danas je nemoguće prognozirati dugoročno a i kratkoročno vremensku prognozu!

Znate kak je jedan poznati meteorolog naš slavonac i moj sugrađanin rekao kada su ga pitali kakva će biti prognoza sutra? Veli kad svane vidjet ćemo :smijeh:

agolac

Citat: Patak  u Veljača 19, 2018, 23:08:32
Danas je nemoguće prognozirati dugoročno a i kratkoročno vremensku prognozu!

Znate kak je jedan poznati meteorolog naš slavonac i moj sugrađanin rekao kada su ga pitali kakva će biti prognoza sutra? Veli kad svane vidjet ćemo :smijeh:

Neki su lošiji (rvacki) a neki bolji (strani) tako da .... hebga neki su u algoritmima sto godina ispred drugih...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 19, 2018, 22:56:11
Pa da .... to su gušteri za yr.no.  :smijeh:
..e moj baja..2-3 naša koperanta kupe pola Korčule
Samo da ti npr. navedem da smo jednom od njih u 3 god. prodali 2 kombajna.. 1. je bio oko milion i pol kn. ..2. je bio 2 mil. kuna ..a ovih traktora od 300-400 tisuća KN. ni ne brojim ..priključak za traktor nemoš kupiti ispod 50.000 kn.  najslabiji ..itd..itd ...  Svaki kombajn i traktor imaju navigaciju koja je povezana sa hidraulikom i nivelira priključke ...500-1000 hektara zemlje koju obrađuje ...bla..bla .....
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Jedna litra nekakvog posebnog šriciva/otrova ide i do 2000 kn. po hektaru..pa ti sad zamisli kad on tzreba pošpricat 100 hektara ..a ak padne kiša..sve mu propada i mora se špricanje ponovit ..tak da..malos se zajebo ak misliš da su današnji seljaci ko u ono vrijeme kad si i ti bio  :smijeh:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 00:07:35
Jedna litra nekakvog posebnog šriciva/otrova ide i do 2000 kn. po hektaru..pa ti sad zamisli kad on tzreba pošpricat 100 hektara ..a ak padne kiša..sve mu propada i mora se špricanje ponovit ..tak da..malos se zajebo ak misliš da su današnji seljaci ko u ono vrijeme kad si i ti bio  :smijeh:  :tongue:

a el ima to na jebaju za kupit  :smijeh: Zar ste vi jedini? Nema alternative? Ma otišao bih ja kod braće talijana i slovenaca sve to kupiti. EU brate  :)

Ne bi ja financirao tog volva od šefa  :-\
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Veljača 20, 2018, 00:18:14
a el ima to na jebaju za kupit  :smijeh: Zar ste vi jedini? Nema alternative? Ma otišao bih ja kod braće talijana i slovenaca sve to kupiti. EU brate  :)

Ne bi ja financirao tog volva od šefa  :-\
Alternativa jedino kod konkurencije..al sve su to cijene tu + - 5-10% ..jedino u Bosni je nešto jeftinije..ali uglavnom kojekakvi otrovi koji su u EU zabranjeni.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 00:05:08
..e moj baja..2-3 naša koperanta kupe pola Korčule
Samo da ti npr. navedem da smo jednom od njih u 3 god. prodali 2 kombajna.. 1. je bio oko milion i pol kn. ..2. je bio 2 mil. kuna ..a ovih traktora od 300-400 tisuća KN. ni ne brojim ..priključak za traktor nemoš kupiti ispod 50.000 kn.  najslabiji ..itd..itd ...  Svaki kombajn i traktor imaju navigaciju koja je povezana sa hidraulikom i nivelira priključke ...500-1000 hektara zemlje koju obrađuje ...bla..bla .....

2 kombajna  :buahaha: :buahaha:
Samo jedan ribarski brod od 25 m košta 10 milijuna kn.... novi, naravno. Zato naši ribari odu u ameriku i dovezu rabljeni brod kojeg plate 5-6 miljuna kn :smijeh: 
Svake godine dođe po koji takvi.
Što misliš koliko kombajna dođe ovaj brod dolje  :buahaha: :buahaha:






zorro

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 08:20:42

Što misliš koliko kombajna dođe ovaj brod dolje  :buahaha: :buahaha:
Lopove  :buahaha:  ..ne podmeći muda pod bubrege  :smijeh: ..to nije ribarski brod nit je pod našom zastavom  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: