Koju komunikaciju prikrpat uz Schubert C3?

Autor RoadRunner, Srpanj 29, 2017, 06:11:44

« natrag - naprijed »

Fantom

Citat: Danijel 23  u Veljača 24, 2018, 20:47:39
Greška!!! Daj ponovi adresu.

Tek sad vidio da si trazio drugi link. Ovi sa prvog linka su vjerovatno svi prodati pa tako nemozes vidjeti vise ponudu
To su ove komunikacije // BT-S2 1000m Motorcycle Helmet Bluetooth Headset Interphone Intercom
Kopiraj naziv pa vidi na aliexpress ima li neko bolju ponudu. Znam da neki trgovci na aliexpress-u voze ponudu ako kupis 2 komada istovremeno da ti ih malo jeftinije.

Obavezno im nakon kupovine javi porukom da ti stave manju cijenu vrijednosti da te nebi odrali na carini. Mni je stavio 9 dolara i nisam nista morao platiti. Da je stavio 10 ili vise platio bi 200 kuna extra poreza pri preuzimanju paketa

https://www.aliexpress.com/item/2015-Newest-BT-S2-1000m-Motorcycle-Helmet-Bluetooth-Headset-Interphone-Intercom-Waterproof-FM-Radio-Music-Headphones/32595831686.html


Osy

Citat: keko  u Veljača 25, 2018, 13:30:35
Na koju kcigu si ga stavio i koji je način pričvršćivànja na kacigu
Nolan N 86 i Nolan N 84...dobije se nosač koji radi na principu stezanja...Pričvstio sam je bočno sa lijeve strane. Kad se dobro napravi bude čvrsto. Naravno, možeš slušati glazbu, može ti pričati teta komunikacija, za te pare super zadovoljan.  :thumbup:

keko

Citat: Osy  u Veljača 25, 2018, 13:40:54
Nolan N 86 i Nolan N 84...dobije se nosač koji radi na principu stezanja...Pričvstio sam je bočno sa lijeve strane. Kad se dobro napravi bude čvrsto. Naravno, možeš slušati glazbu, može ti pričati teta komunikacija, za te pare super zadovoljan.  :thumbup:
Fala Osy  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Macak

Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

damjandugi

Isto dobar odabir kao i Osy.Važno da ima velike dugmad.

joze

Citat: zubakis  u Veljača 25, 2018, 12:25:53
Ja nikidan naručija 6 komada. Cilu ekipu ima da pospajam...  :)
Samo nesmi mi žena saznat da se more spojit na mobitel.. ;)
Još grijače ručki i kompletan si [emoji123][emoji23][emoji23][emoji23]

zubakis

Citat: joze  u Veljača 25, 2018, 17:33:56
Još grijače ručki i kompletan si [emoji123][emoji23][emoji23][emoji23]
Neče nikadaaaaa....

Osy


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Osy jesi probao dal ova kineska može da se spoji sa nekom drugom komunikacija, konkretno me zanima intercom linija od Cellular line firme jer nas dosta vozi sa njom i super se sprdamo dok vozimo u grupi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


joze

Sa senom je nismo uspili spojiti. Druge nisam proba

Osy

Citat: Saxi  u Veljača 26, 2018, 00:02:53
Osy jesi probao dal ova kineska može da se spoji sa nekom drugom komunikacija, konkretno me zanima intercom linija od Cellular line firme jer nas dosta vozi sa njom i super se sprdamo dok vozimo u grupi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Nismo probali spajanje ni sa jednom drugom, jer nas par u grupi smo kupili iste, pa se spojimo bez problema  :thumbup:

Black Betty

Kakvo pričanje tokom vožnje,nema od tog niš,samo gas...
Prepostavka je majka zajeba