Moto GPS Android

Autor zare, Srpanj 29, 2017, 09:15:02

« natrag - naprijed »

zare

Kupio i sad ga vracam kinezima, uredaj mi je na prvu stvarno djelovao ok
Na putu (jedino ga tako mozes testirati kako treba) poceo je gubiti signal, tj. bio je nestabilan
Nakon par e mailova s kinezima su priznali da imaju problem na maticnoj ploci GPS modulom
Ponudili su popravak ali ja sam inzistirao na povratu love jer ga ne zelim vise gledati
Moram priznati da su kinezi ispali fer jer mi vracaju lovu nakon par mjeseci koristenja
Popusio sam davanja koja sam dao lijepoj nasoj i postarinu
GPS koji ne radi stabilno ne zelim prodati nikome

zare

Radi se o modelu
Prolech MT-5001

JZ

Fer od kineza...stvarno fer...

A ti bi ga mozda I prodo al te strah da ti netko ne pozvoni na vrata.....da si ga ti prodao kinezu hurac bi mu vratio lovu :buahaha: :buahaha: :buahaha:

:thumbup: :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

zare


zare

Kako se stavi link da bu kako treba  :thanx:

Ponti

Jednostavno s kinezima više ne znaš na čemu si. Prije si uvijek znao da je jeftino i da ne valja, ali eto treba ti to nešto i kupiš. Onda su počeli iznenađivati s kvalitetom, kupiš nešto i radi savršeno. Onda opet kupiš, nadaš se dobrome, a ono qc.

zare

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 09:23:27
Jednostavno s kinezima više ne znaš na čemu si. Prije si uvijek znao da je jeftino i da ne valja, ali eto treba ti to nešto i kupiš. Onda su počeli iznenađivati s kvalitetom, kupiš nešto i radi savršeno. Onda opet kupiš, nadaš se dobrome, a ono qc.
:thumbup: bas to imam jos uvijek GPS koji sam tamo kupio i radi savrseno, al radi na win ce, a meni se neda zajebavat s kartama i sl
reko ovo prek androida ce mi raditi samo apdejt
kad ono kuki

zare

Trazim dalje
Zapeo mi za oko mob
LG X Venture
Ima srandard MIL 810 G, mod za rad u rukavicama ...
Al jebaj ga prodaju ga samo u americi

jures

Ciao

To je isti kao moj wayteq rider. Fora je samo da zamjenis igo sw sa drugom verzijom. Kad sam to napravio radi ko majka. Prošao veš dolomite, gor od Grčke kuči, pola Hrvatske i ostalo i majke mi radi odlično bez greške, čak i na 38C zraka na direktnom suncu.

dobro Waytek je WinCE ali ista fora, sa tvorničkim SW ruši se i gubi signal
Bio lud, i prodao Stroma

zare

Imam i ja uredaj koji radi WinCE i stvarno radi super vec par godina  :thumbup:
Za ovaj uredaj su priznali da su imali problema s dobavljacem maticnih ploca tj modulom GPSa na njima
Bas sam htio uredaj na androidu, prvenstveno radi Genius maps navigacije (njihovu stariju verziju imam na WinCE uredaju) i aplikacije koju razvija Bosch My spin

zare






Svida mi se sto je Mireo u njihovoj igri

zare

A i kad kupim BMW-a model 2018 necu morati kupiti BMW navigator 6  :smijeh: