Caberg Duke II

Autor zd, Ožujak 06, 2018, 17:18:03

« natrag - naprijed »

zd

Ova kaciga mi je interesantna i najvise bi ju koristio za put do posla (KA-ZG). Recenzije na webu su jako dobre, SHARP ocjenjena među najboljima uopce. Cijena se isto cini fer. Zanima me ima li netko iskustva s Cabergom.
http://www.getgeared.co.uk/caberg_helmet_duke_hi-viz_yellow

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


Kierran

Prva Cabergica - Caberg Konda. Iako se ofucala, još je koristim za grad.
Druga Cabergica - Caberg Tourmax. Ista kao i Konda/Trip model, no s dodanim vizirom za zaštitu od sunca. Bučna kao i svaka druga kaciga. Ili manje. Ako te smeta buka, sjedi u auto ili stavi čepiće. U uši.

Obje flipup. S objema prezadovoljan. SHARP ocjene govore za sebe. Cjenovno prihvatljive. Preporučam.

Koliko vidim, Duke II nema pripremu za Pinlock (preferiram ga imati, ako je moguće) i cijene u Louisu su nešto bolje, no nisam siguran imaju li takvu boju. Koliko je poštarina/carina/porez za ovu iz UK?

P.S. Svatko svoga konja hvali. Ne bih rekao da SHOEI, Schubert ili Nolan ne valjaju jer ih nisam nosio. Kad sam kupovao, gledao sam SHARP testove gdje je Caberg briljirao, a cjenovno je bio ispod razvikanih proizvođača.

Lavandić

Gogs je imao ili još ima Caberg.
Ja sam kupio jednu prije dvije godine i razočarao se totalno, možda je Sharp test super ali za mene je to bila totalno neisplativa kupnja.
Taj model je puna cijena bila 220€, ja ga kupio na sniženju za 140€.
Možda neki skuplji model je bolje izrade.
Glavna zamjerka je propuštanje zraka kroz vizir, ne nasjeda dobro i nakon pola sata vožnje počne iritirati oko. I plastika je nekako jeftina, izgleda krto


Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


gianni

 Imam Justissimo i Tourmax
Prvu sam dobio na poklon.
Drugu sam kupio za off road.
Koliko para toliko muzike, buka i losija ventilacija su minusi.
Te nofce po meni vrijedi.
Šubert je u toj klasi skuplji 500 ojra, pa eto...

zd

Na getgeared mi daju 10% popusta, shipping je 5 gbp tako da bi me kaciga s dostavom dosla ispod 200 eurica

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk


gianni

Pogledaj TC motoshop, kada sam kupovao tamo je bila najpovoljnija.
Tourmax je bila ispod 200 evri, a Schuberth E1 je bila 699

Mrki

Ja sam htio Caberg Tourmax ali nisam mogao naći nigdje za probati kod nas, čak ni u Italiji u Veroni na sajmu nisam našao.. Jel ih itko prodaje kod nas uopće?

gogs

Imam ja tu duke, ....koliko para toliko muzike.

Malo me jebala ova moja čoškasta glava, al sam izdubio stiropor vrućom žlicom i sad je OK.

Meni dobra

Tyson

I ja imam Caberg Duke i zadovoljan sam sa njom. Za po gradu je odlična. Za te pare  :thumbup: :thumbup:
Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Saxi

Za mene je HJC I Nolan full Face odlična za moju oblu glavu, međutim Caberg je za okrugle jer meni je S malo i žulja a M landara, inace smešno para košta a završava posao

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka