Kontrola ventila

Autor damjandugi, Ožujak 15, 2018, 12:53:16

« natrag - naprijed »

agolac

Nisi dobro okrenuo agregat. Nije u TDC  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Ponti


tibertov


Danijel 23


tibertov

Citat: Danijel 23  u Svibanj 26, 2018, 12:57:10
Kolko si izjerio?

Ljeva strana

Inlet valve 0,15
Exhaust valve 0,30

Desna strana

Inlet valve 0,20
Exhaust valve 0,30

Danijel 23

Citat: tibertov  u Svibanj 26, 2018, 13:00:40
Ljeva strana

Inlet valve 0,15
Exhaust valve 0,30

Desna strana

Inlet valve 0,20
Exhaust valve 0,30
Jesi porihto lijevi saug?

tibertov

Dok god je sve u propisanim specifikacijama nis ne diram...kad plocica (shim) bude izvan specifikacija onda bude promjenjena.

Danijel 23

Citat: tibertov  u Svibanj 26, 2018, 15:41:31
Dok god je sve u propisanim specifikacijama nis ne diram...kad plocica (shim) bude izvan specifikacija onda bude promjenjena.
:-X posto si pravi fuš-majstor!  :thumbdown:

tibertov

Sad mi samo reci da tvoj frend Ivica mjenja shimove bez obzira sto su unutar specifikacija...samo mi to potvrdi pa da mogu s osmjehom zaspat.

Bmw kaze mjenjaj ako nisu u propisanoj specifikaciji...i sad sam ja fušer.

Danijel 23

Citat: tibertov  u Svibanj 26, 2018, 21:47:58
Sad mi samo reci da tvoj frend Ivica mjenja shimove bez obzira sto su unutar specifikacija...samo mi to potvrdi pa da mogu s osmjehom zaspat.

Bmw kaze mjenjaj ako nisu u propisanoj specifikaciji...i sad sam ja fušer.
Ja ne priča o frendu Ivici tj. Igoru nego kad nešto SAM radim na motoru trudim se da bude savršeno. Vjerovatno na takav tvoj  način je i majstor u NN popravljao tj. pregledavo tvoju el. instalaciju na stromu.  :vino:

Osy

Ime, smiri se, popij jednog Pelinkovca ;)...evo za primjer...u petak bio po motor kod Tomića, ne nije otišao kardan :smijeh:, i pri preuzimanju mi kaže majstor koji ga je radio da imam previše ulja u mašini...ja ga gledam, reko, kako to, pa sipao sam Castrol u pakiranju od 4 litre, koliko i ide unutra...kaže on, ne znam, imate deci i pol više ulja...I šta sad...hoće se šta dogoditi :huh:
Vjerojatno neće, idemo dalje... :thumbup: