Ugradnja Nissin 4-klipnih klješta na malog Stroma, ili ti kako se pravi Fanta

Autor Saxi, Ožujak 16, 2018, 00:10:04

« natrag - naprijed »

Grba

Prava erotsko mehaničarska novela  :thumbup:
Lajkam sise i sisice, slinjenje i balavljenje
Pratim  :gimme5:
098 737 604

ToWaRR

I ja bi radije ovo pratija nego sudjelova :)
Sad su bile pod tlakon 2 ure, tlak se vratija i nisu balave. Reko bi sve 5.

Sad kad se vratija tlak opet san stavija gurtnu i vidit cu do veceras oce li pustit

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zorro

Citat: ToWaRR  u Rujan 21, 2020, 14:45:17
I ja bi radije ovo pratija nego sudjelova :)
Sad su bile pod tlakon 2 ure, tlak se vratija i nisu balave. Reko bi sve 5.

Sad kad se vratija tlak opet san stavija gurtnu i vidit cu do veceras oce li pustit

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
Zbog takvih stavova niko vise ni ne daje savjete na forumu..jer ste svi prepametni..jedino ja budala..koji kurac i pitas za savjet pa radis po svom a ja ti pisem iz svog iskustva..a ti nakon tog opet ides odzracivat i kemijat s dizanjem klijesta u zrak i stosta..tak da..hebi se dalj sam..boli me kurac vise i za tebe i ostale mudrace na forumu. Ko bude trebo savjet i zeli saslusat ima moj broj
EOD

Poslano prek one stvari
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Mladosti, nemojmo se svađat. Ipak su samo sise u pitanju. Dečko kemija, možda smisli šta novo. Nikad ne znaš.  :posao:

Ćoso

Citat: zorro  u Rujan 21, 2020, 16:50:34
Zbog takvih stavova niko vise ni ne daje savjete na forumu..jer ste svi prepametni..jedino ja budala..koji kurac i pitas za savjet pa radis po svom a ja ti pisem iz svog iskustva..a ti nakon tog opet ides odzracivat i kemijat s dizanjem klijesta u zrak i stosta..tak da..hebi se dalj sam..boli me kurac vise i za tebe i ostale mudrace na forumu. Ko bude trebo savjet i zeli saslusat ima moj broj
EOD

Poslano prek one stvari
A da li se i kardan može odzračiti  :buahaha: :buahaha: :buahaha:...Durilica

ToWaRR

Citat: zorro  u Rujan 21, 2020, 16:50:34
Zbog takvih stavova niko vise ni ne daje savjete na forumu..jer ste svi prepametni..jedino ja budala..koji kurac i pitas za savjet pa radis po svom a ja ti pisem iz svog iskustva..a ti nakon tog opet ides odzracivat i kemijat s dizanjem klijesta u zrak i stosta..tak da..hebi se dalj sam..boli me kurac vise i za tebe i ostale mudrace na forumu. Ko bude trebo savjet i zeli saslusat ima moj broj
EOD

Poslano prek one stvari
Lol di je prije eskaliralo :)
Smiri se i udahni dva puta i procitaj jos jednom. Kad san reka da san opet diza klista u zrak itd? Reka san da san samo ispustija ulja na klistima.
Jos san i napisa vise puta da koristim tehniku koju si jos davno napisa i da pomaze i evo gurtna jos stoji na motoru do veceras. Samo ako si pratija nije problem u toj tehnici nego me samo brine dali mi ulje pusta na sisi (nippli) sta prakticki nema veze sa odzracivanjem nego sa kvarom na klistima. Ako je uopce kvar jer sad ne pusta ulje. I ujedno to je bilo moje zadnje pitanje ima li netko iskustva sa niplama.
Al ocito ti to vidis iz nekog razloga kao napad na tebe.
Oprosti sto su te moje niple uvridile :)

A sad mos nastavit picketavat ili udjelit jos koju pametnu na tebi je izbor :)



Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Black Betty

Uzmi najobičniju gumicu i nabodi je na odzračnik na kliještima,napumpaj,odvidaš dole na kliještima da izađe zrak,zavidaš,malo ćeš potrošit ulja iz čašice al si brže gotov,najprije lijevu pa desnu,nema lupanja,stezanja itd,itd,ja tako napravim i sve radi bez problema



A sad druga stvar, treba ti radialna pumpa,pa da vidiš razliku...



Ako pušta ulje na sisama stavi nove bakrene podloške...
Prepostavka je majka zajeba

zorro

 :kokice:
Citat: Black Betty  u Rujan 22, 2020, 11:12:43
Uzmi najobičniju gumicu i nabodi je na odzračnik na kliještima,napumpaj,odvidaš dole na kliještima da izađe zrak,zavidaš,malo ćeš potrošit ulja iz čašice al si brže gotov,najprije lijevu pa desnu,nema lupanja,stezanja itd,itd,ja tako napravim i sve radi bez problema



A sad druga stvar, treba ti radialna pumpa,pa da vidiš razliku...



Ako pušta ulje na sisama stavi nove bakrene podloške...
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Uzmi ti sebi najbolje jednu somaru L4 i riješio si i kočnice i ovjes i mašinu...  :ooda:
mob: 095/573-6874

ToWaRR

Ah odjavljujem se iz teme jer bilo bi glupo kad bi reka da san sad gleda i da sve izgleda suho a kocnica nekoci i cila je slinava bez da san ista dira i da sad opet stoji gurtna na kocnici po 4. Put. Tako da necu to rec da se netko nebi nasa uvrijedjeno.
Pokusat cu pronaci rijesenje negdi drugdi. radijalna pumpa ne treba jer ova je dovoljna za ono sto ocekujem od kocnice, a to znam jer nakon gurtne radi fantazija dok sutra dan opet sugava.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Ćoso


Grba

098 737 604

ToWaRR

Uspio odzrtačit, nigdi ne bali, ne slini, ne propada štipa ali nije mi to to, po meni bi ipak trebalo jača pumpa.
Vračam oriđiđi, ako netko misli ugrađivat na svoj neka se javi. Slike sam več stavio u temi.
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: