Ugradnja Nissin 4-klipnih klješta na malog Stroma, ili ti kako se pravi Fanta

Autor Saxi, Ožujak 16, 2018, 00:10:04

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Mrki  u Studeni 02, 2018, 20:29:26
Njuškalo, sa Honde CBR 600 RR, te pašu.
A i ako uzmeš neke druge ima Grk 5 tipova adaptera.

Ok, onda super  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Studeni 02, 2018, 20:28:55
Pod "paše" mislim na adaptere koje možeš kupiti. Inače moraš raditi svoje adaptere.
..one što si ti meni dao su bile od Honde CBF 600 ..koliko se sjećam   :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Studeni 02, 2018, 20:42:47
..one što si ti meni dao su bile od Honde CBF 600 ..koliko se sjećam   :huh:

Honda CBR600 F4i koliko se sjećam. A valjda je Mrki merkao. Ako nije kuku lele  :smijeh:

U stvsri tu je tema
http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,147.0.html
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki


Saxi

Jel ima ovaj Grk jos nešto u ponudi za Stromove, Bugi ih prati inače jer je u Grka Strom nacionalno vozilo, kao Golf dvica u Bosni, ili Pasat u Crnoj Gori [emoji16]

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

Citat: Suki  u Studeni 02, 2018, 23:32:05
Kupite si ljudi Ondu i mirni ste s otim klještima i kočnicama :ooda: :).

Onda će nam biti toliko dosadno da će nam trebati još 10.000€ za Touratech. Ovako je zabavnije. Stalno nešto prčkamo.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Ja sa OEM kočnicama obavljam 95% kočenja jednim prstom. Za iznenadne situacije ipak sa 4! Jel se vi s tim extra kočnicama usudite kočiti u nagibu? Ja bez problema korigiram brzinu laganini jednim prstom...
mob: 095/573-6874

SirOliver

Citat: Bagy  u Studeni 03, 2018, 10:43:32
Ja sa OEM kočnicama obavljam 95% kočenja jednim prstom. Za iznenadne situacije ipak sa 4! Jel se vi s tim extra kočnicama usudite kočiti u nagibu? Ja bez problema korigiram brzinu laganini jednim prstom...
[emoji50][emoji50] A bogareti, kako se ti voziš, da nije u tebe dizel?

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

fatboy

Bagy, il se vozis sporije neg ja ili tako dobro planiras putanju i voznju da s tim mozes... :-X

Martin

Citat: fatboy  u Studeni 03, 2018, 11:34:21

Ja sam tu najveća baba po vožnji, al volim zajebavat... :belj:

biće baba još....pogotovo nakon 12 godina kako nisam po "pravo" vozio motor (zadnja odrađena smjena na pol. motoru 11.7.2006. od 14-22 h  :) )
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Mrki

Citat: Bagy  u Studeni 03, 2018, 10:43:32
Ja sa OEM kočnicama obavljam 95% kočenja jednim prstom. Za iznenadne situacije ipak sa 4! Jel se vi s tim extra kočnicama usudite kočiti u nagibu? Ja bez problema korigiram brzinu laganini jednim prstom...
Ista stvar je i kod mene, ali ja radim ovo zato što kada mi se dogodi ta iznenadna moraš sa sva 4.. problem je kada si u dvoje i full natovaren.
Recimo voziš se u koloni koja vozi 100-110, otvorena cesta i nigdje nikoga, i od jednom prvi od 3-4 auta odluči skrenuti lijevo u neki voćnjak i naglo zakoči..
Pa kreneš kočiti, pa kočiš još, pa si misliš hoćeš li više stati, pa de stani više odnio je vrag šalu.. i neko jedva staneš 30cm iza auta iako si stisnuo sa sva 4 prsta koliko si mogao..
Kada ti se dogodi onda kažeš jbt kočnice su govno..
Samo zbog te jedne situacije se isplati uložiti 100-200e u ovu nadogradnju..

Toni

Postovana gospodo kada vec kupujete druga klijesta ond nađite ona sta imaju 4 plocice u sebi. Mnogo se finije doziraju i bolje koce. Ne zaboravite da kocioni cilindar na volanu igra 50% kocenja i samo izmjenom klijesta se i ne dobije ko zna koliko. Ti su barem moja izkustva . Onda opet farkling je farkling ali kad vec trosite kupite kao valja. Ja sam imamo brembo sa dvije plocice i kad sam prodavao motor vratim original nazad . Ma skoro isti kuki koci. Sebe sam uvjeravao da je bolje a nije bilo. 👍
Nije mi nista.

zorro

Citat: Toni  u Studeni 03, 2018, 14:48:35
Ma skoro isti kuki koci. Sebe sam uvjeravao da je bolje a nije bilo. 👍
to si ti samo sebe uvjerio iak nije tako  :tongue:
Sjećate se da sam ja nakon ugradnje tih čeljusti par dana imao problem sa zrakom koji se negdje zavukao u sistemu..nakon gurtne i držanja dvije večeri stegnute poluge kočnice..orange oluja je kočila pa bar 50 % bolje no prije ..nije to u rangu nekakvih RR-ova..ali garantiram puno puno bolje no s originalnim
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Studeni 04, 2018, 17:21:12
to si ti samo sebe uvjerio iak nije tako  :tongue:
Sjećate se da sam ja nakon ugradnje tih čeljusti par dana imao problem sa zrakom koji se negdje zavukao u sistemu..nakon gurtne i držanja dvije večeri stegnute poluge kočnice..orange oluja je kočila pa bar 50 % bolje no prije ..nije to u rangu nekakvih RR-ova..ali garantiram puno puno bolje no s originalnim
A ima nešto i u pločicama, to si zaboravio. ;) Nije isto ono tvrdo original smeće i recimo neke sinter pločice. Isprobao :thumbup:
Evo Sabo promjenio diskove, ali pločice ostale one koje sam ja stavio EBC Sinter metal i kaže da su dobre