Ugradnja Nissin 4-klipnih klješta na malog Stroma, ili ti kako se pravi Fanta

Autor Saxi, Ožujak 16, 2018, 00:10:04

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 19:04:34
A ima nešto i u pločicama, to si zaboravio. ;) Nije isto ono tvrdo original smeće i recimo neke sinter pločice. Isprobao :thumbup:
Evo Sabo promjenio diskove, ali pločice ostale one koje sam ja stavio EBC Sinter metal i kaže da su dobre

Koliko km ima klajv?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


agolac

Citat: Osy  u Studeni 04, 2018, 19:46:03
Prodao sam mu sa 65000, sad ima 72000

I već mjenja diskove? Pa jesi li ti to vozio ili si samo kočio?  :smijeh: :ebudale: Brate, diskovi traju preko 100.000 km  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Citat: agolac  u Studeni 04, 2018, 19:52:14
I već mjenja diskove? Pa jesi li ti to vozio ili si samo kočio?  :smijeh: :ebudale: Brate, diskovi traju preko 100.000 km  :buahaha:

A što kad se umjesto OEM 2-klipnih, ugrade 4-klipne čeljusti? Da li se diskovi prije potroše?  :misli:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 20:28:15
A što kad se umjesto OEM 2-klipnih, ugrade 4-klipne čeljusti? Da li se diskovi prije potroše?  :misli:
Na mojima su se diskovi potrošili nakon 40K. Nakon toga sam stavio TRW Racing (super-duper) i oni su oko 90K pokazivali tragove

Imao sam kalipere od Ducati-a 996 (mislim P34)


Movember [emoji1351]

agolac

Citat: Bagy  u Studeni 04, 2018, 20:28:15
A što kad se umjesto OEM 2-klipnih, ugrade 4-klipne čeljusti? Da li se diskovi prije potroše?  :misli:

Tebi treba manji stisak da zakočiš. Ne vjerujem da je neka velika razlika na potrošnju diska. Veća razlika je ako npr. izabereš neke pločice specifičnog materijala koji više papa diskove. Ovaj EBC HH je malo grublji ali opet, to svi koristimo i nisam još čuo da je netko mjenjao diskove prije 100k. Moj DL650 je skoro 100k i od toga brdo km u gradu stani kreni. Dakle puno kočenja. Diskovi su sad za zamjenu..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

..diskovi na Sabinom KLVU nisu bili potrošeni..nego su imali previše lufta na bolcnama ..osobno sam mislio da umišlja..međutim kad je bio Brestovac prošle godine..uspoređivao je taj luft sa svim somarama i drugim motorima koji su tamo bili..i zaista je bilo lufta više no na svim drugima
Možda je i to čak bilo u nekakvoj toleranciji..al on nije htio riskirati i kupio je nove
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: agolac  u Studeni 04, 2018, 19:52:14
I već mjenja diskove? Pa jesi li ti to vozio ili si samo kočio?  :smijeh: :ebudale: Brate, diskovi traju preko 100.000 km  :buahaha:
Samo sam kočio, ustvari nisam se ni vozio, cijelo vrijeme je stajao.  :bzvz: Nije problem u potrošenosti diskova, nego su išli milimetar naprijed i nazad, što ja mislim da je normalno, ali je on promjenio jer se nije osjećao sigurno

Stjepko

Na 70tkm mijenjo diskove. Potrošili se dobro . EBC stavio i 20 tkm nema potrošenosti. EBC HH pločice i Nissin četvero klipni. Koči odlično.


Saxi

Sad vezbaj i ugrađuj pizda ti materina [emoji23][emoji23][emoji23]
I videćeš kolika je razlika [emoji4]

Suki

:moto2:

098 9232180

Mrki

Sljedeći slobodni vikend skidam kotače i idem namontirati gume, i kada to riješim  idu kočnice..

bajki

Od Mrkija nema vajde, samo jurca u službenom autu, gore - dolje!

To ćemo morati mi sami riješiti. Doda i ja smo se već ponudili! ;)

Suki

Citat: Mrki  u Veljača 18, 2019, 08:02:25
Sljedeći slobodni vikend skidam kotače i idem namontirati gume, i kada to riješim  idu kočnice..
...negdje ljeto?! :) :tongue:
:moto2:

098 9232180