Ugradnja Nissin 4-klipnih klješta na malog Stroma, ili ti kako se pravi Fanta

Autor Saxi, Ožujak 16, 2018, 00:10:04

« natrag - naprijed »

zorro

Radi se o tome da: ..ako je ručica kočnice bila tvrda (na originalnim čeljustima) netom prije stavljanja ovih 4-klipnih..znači nema se šta sumnjati u master cilindar na ručici..kolika mora biti šansa/mogućnost da se baš sad kad su se stavila druga klješta..sjebo master..ista mogućnost kao dobiti na lotu
Znači problem treba tražiti u samim zamjenskim čeljustima..ili ja i dalje mislim..ostacima zraka u sistemu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki

Kod malog Stroma (2007-) nije isto kao i kod Somare, drugačiji je master cilindar i on nije dovoljno kapacitiran za zamjenske kalipere, zato ručica ima veći hod. Pisao je o tome Andrej, jedina pomoć je zamjena master cilindra.

Saxi

Tako i ja mislim Bajki, tako da kako stvari stoje vidim ha da ću I cilindar da nabavim [emoji5]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


Saxi

Eto mene kod vas pa mi poslozite to da radi kako treba i ne morate se složiti, samo neka fercera [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


iviccaa

Citat: zorro  u Travanj 16, 2018, 13:05:50
..sorry al ne slažem se   :)
..al kako god  [emoji106]
:kokice:
[emoji106]
Ako je ručica mekana (propada) onda je zrak u sistemu 99%.
1% ide na mogućnost da su otišla crijeva i rastežu se poput babine sise. [emoji16]

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Saxi

Evo i utisaka iz vožnje posle nekog vremena, zamenimo motore Hal i ja i razlika evidentno velika u korist 4-klipnih klješta na mome starom Stromu, ubih se od stiskanja ali njegov Strom se duže zaustavlja uz snažnije pritiskanje ručice, videćemo samo da mi ove čeljusti ne krive diskove kad prodje još malo vremena jer maltene svaki put kad na suvo guram motor iz garaže čujem neko skripanje i frikciju metala, koja se brzo izgubi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

Citat: Saxi  u Svibanj 29, 2018, 22:53:07
Evo i utisaka iz vožnje posle nekog vremena, zamenimo motore Hal i ja i razlika evidentno velika u korist 4-klipnih klješta na mome starom Stromu, ubih se od stiskanja ali njegov Strom se duže zaustavlja uz snažnije pritiskanje ručice, videćemo samo da mi ove čeljusti ne krive diskove kad prodje još malo vremena jer maltene svaki put kad na suvo guram motor iz garaže čujem neko skripanje i frikciju metala, koja se brzo izgubi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
...obzirom da i na Hondi prednja škripi i kad se gura i kad se koči, ne sekiraj se, sve je to OK :bzvz: :).
:moto2:

098 9232180

iviccaa

Ako se diskovi ugriju u vožnji, a da nikako nisi koristio prednju kočnicu - e onda može biti problem.
Inače samo gas. [emoji6]

Mrki

Ubo i ja danas par..



Jel zna netko gdje se može nabaviti set za raparaciju?

Agolac? Kaže mi Zorro da si ti njemu dao taj set sa onima kliještima što si mu poslao.

agolac

Citat: Mrki  u Studeni 02, 2018, 20:20:56
Ubo i ja danas par..



Jel zna netko gdje se može nabaviti set za raparaciju?

Agolac? Kaže mi Zorro da si ti njemu dao taj set sa onima kliještima što si mu poslao.

Hm, si siguran da taj Nissin paše? Nissin radi brdo različitih kliješta
Kupio sam negdje na ebayu po tipu motora.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Pod "paše" mislim na adaptere koje možeš kupiti. Inače moraš raditi svoje adaptere.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: agolac  u Studeni 02, 2018, 20:25:40
Hm, si siguran da taj Nissin paše? Nissin radi brdo različitih kliješta
Kupio sam negdje na ebayu po tipu motora.
Njuškalo, sa Honde CBR 600 RR, te pašu.
A i ako uzmeš neke druge ima Grk 5 tipova adaptera.