OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Suki  u Svibanj 03, 2019, 09:10:16
...donji je original i ovaj ga jebe na tehničkom :misli:

A šta fali originalu?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: agolac  u Svibanj 04, 2019, 09:58:53
A šta fali originalu?

Funkcionalnosti, tj.ispravnosti...inace ga ne bi mijenjao ...

Suki

:moto2:

098 9232180

Danijel 23


Osy


Ponti

Citat: Osy  u Svibanj 04, 2019, 15:07:04
Pregorio desni

Na svetoj kravi  :misli:   ......................................................................................  :buahaha:

zorro

..pregorio je i lijevi..al od najboljeg auspuha na svijetu..Mivv-a  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Mrki

Kawazuki bio danas na tehničkom.

1040kn osiguranje, Sava sa moto asistencijom u cijeloj Europi.
410kn u stanici.

Izašao čovjek, pitao jel sve original, ja rekao da je, uslikao ga, provijerio broj šasije i upisao kilometražu i to je bilo.


Osy

Sve je original...dobar je :smijeh:  :thumbup: To još samo u Josipovcu prolazi, koliko vidim...
Dobro je da si skinuo auspuhe iako bi i to vjerojatno prošlo :ooda:

Mrki

Citat: Osy  u Rujan 14, 2019, 14:05:46
Sve je original...dobar je :smijeh:  [emoji106] To još samo u Josipovcu prolazi, koliko vidim...
Dobro je da si skinuo auspuhe iako bi i to vjerojatno prošlo :ooda:
Ne bi, zavisi na koga naiđeš.
Bio ja prije dva tjedna prije puta da ga registriram.
Kažu sve OK s MiVV-ovima, ali za upisati u prometu treba atest. Ja kažem dobro ajmo napraviti atest, kažu za to se treba posebno naručiti, pa se šalje u ZG, pa se čeka par dana.
Ja pogledao kada mi ističe registracija (15.09.) i okrenuo se i otišao kući i na put.
Sinoć kada sam došao s puta stavio originale i otišao jutros registrirati, pa ću kada se vratim s terena napraviti atest da se upišu.

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 14, 2019, 15:07:16
Ne bi, zavisi na koga naiđeš.
Bio ja prije dva tjedna prije puta da ga registriram.
Kažu sve OK s MiVV-ovima, ali za upisati u prometu treba atest. Ja kažem dobro ajmo napraviti atest, kažu za to se treba posebno naručiti, pa se šalje u ZG, pa se čeka par dana.
Ja pogledao kada mi ističe registracija (15.09.) i okrenuo se i otišao kući i na put.
Sinoć kada sam došao s puta stavio originale i otišao jutros registrirati, pa ću kada se vratim s terena napraviti atest da se upišu.
:thumbup: Da, baš tako, zavisi na kojeg naiđeš...

Ponti

Citat: Mrki  u Rujan 14, 2019, 15:07:16
Ne bi, zavisi na koga naiđeš.
Bio ja prije dva tjedna prije puta da ga registriram.
Kažu sve OK s MiVV-ovima, ali za upisati u prometu treba atest. Ja kažem dobro ajmo napraviti atest, kažu za to se treba posebno naručiti, pa se šalje u ZG, pa se čeka par dana.
Ja pogledao kada mi ističe registracija (15.09.) i okrenuo se i otišao kući i na put.
Sinoć kada sam došao s puta stavio originale i otišao jutros registrirati, pa ću kada se vratim s terena napraviti atest da se upišu.

Ovo mi nije jasno.
Zašto uopće treba upisati u prometnu ako su EU homologirani?
Znači, imaš zamjenske žmigavce EU homolog. i treba ih upisati u pormetnu? Ili Givi kofer?

Mrki

Citat: Ponti  u Rujan 16, 2019, 17:55:08
Ovo mi nije jasno.
Zašto uopće treba upisati u prometnu ako su EU homologirani?
Znači, imaš zamjenske žmigavce EU homolog. i treba ih upisati u pormetnu? Ili Givi kofer?

Pa da uzmu 300+ kuna za atest...

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 16, 2019, 18:38:09
Pa da uzmu 300+ kuna za atest...
Da, baš tako, Hrvatska posla...isto kao i COC, uvozim GSA iz Njemačke i treba ga u Hrvatskoj pregledati da li zadovoljava naše kriterije...a u pm...platiti 450 kuna, to je bitno :samaranje: