Putovati sam ili odgoditi putovanje ?

Autor HAL, Travanj 03, 2018, 12:02:18

« natrag - naprijed »

Suki

...bogati, ovo teško i za pročitat :-\...
:moto2:

098 9232180

beli

... daj, daj još malo .... (na tebe mislim Suki u svezi glede zaje....... )  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zizu

Sanse su vam dobre da se izgubite ak ide Beli [emoji3]

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

beli

... već jesam ... jel i ja idem prek Jaske  :huh: ?
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Saxi

Znajući obojicu već vidim da će ovo biti avantura sa preko nezaboravnih 10000 kilometara [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Toni

Odnija vrag i prisu. Glavno se dobro zabavit. Obac muzeje i ostale znamenitosti. Ko se nije izubija nije nigdi ni bija. :thumbup:
Nije mi nista.

HAL

Nabavio sam neke karte piše nešto; Kolumbo, Marko Polo, 1503 i 1331 god...

Saxi

Evo vesele ekipe usetali u Beograd na velika vrata, kod gostiju izazvali oduševljenje, na klopi ih saletale obizavateljke, nama srca puna što smo ih usput dočekali i dunuli vetar u leđa i po prstenac prijateljski straga da ne vide vraga i obiđu pola sveta, [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Bravo ekipa!!

Kakva je ruta, odnosno da li je ista kao na početku teme? :bravo:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Odličan su tandem, planova i ideja je puno i poznajuci Hala verujem da će uspeti bez problema da ostvare sve snove [emoji5]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Bravo dečki, sretno dalje  :thumbup: Domaćine, alal ti vera :gimme5:

Saxi

Evo malo putnika sa puta, lete ne zaustavljaju se, spavali sinoc u Sofiji a pre podne već stigli na Tursku granicu kako su krenuli ubrzo će zemlju da u krug obiđu [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Inače u Beogradu nam se društvo pridružilo pa sem kuma Rileta tu je bio i Gale koji je iz kola opalio par fotki Belog i Belog [emoji23]
Hal je na belom sa Belim, a Beli je na crnom, auu ala lepo zvuci početak rečenice, inače ova dvojica osmeh sa lica ne skidaju [emoji16]
U Beogradu smo ih učili kako se u Turskoj vozi i na zadnjoj slici obratite pažnju na treći motor - moj, pa ipak smo mi 500 godina pod Turcima proveli [emoji23]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Saxi

Drug Crni i Beli putuju po šarenoj Turskoj i uživaju, juce su bili u Mahalesiju, u nekoj dalekoj pizdi materini koja na karti izgleda mala a na slikama povelika, kao i njihova želja za avanturama. Inače svuda su slike ovog tiranina despota autokrate, unistitelja Erdogana, nije ni čudo što se slizao onomad kad je bio kod našeg Ace Sise u poseti, pa se jedan drugim oduševili... bem ti sve, preci nam se prevrću u grobu majko moja.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka