Putovati sam ili odgoditi putovanje ?

Autor HAL, Travanj 03, 2018, 12:02:18

« natrag - naprijed »

Osy


beli

e lavovi  :beer: .... zahvaljući Saxiju uglavnom ste upoznati sa zbivanjima, a reportažu možete prelistati na 'srednjem' obzirom da su teme o putovanjima, nakon mnogobrojnih zahtjeva, otvorene za svekoliko pučanstvo bez logiranja   :smijeh: :) ;)   
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Cist me boli qrac za reportaze na srednjaku

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

beli

 :huh:  ..... e hebaj ga moj Zorre, evo zbog ovog ću sad prodat motor, pa neću ja bit sjeme razdora   :'(
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Svibanj 31, 2018, 14:31:36
:huh:  ..... e hebaj ga moj Zorre, evo zbog ovog ću sad prodat motor, pa neću ja bit sjeme razdora   :'(
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

zorro

Nisi ti sjeme razdora..a os prodat motor..i to me cist boli qrac. Svaka tebi cast na tvojim pustesevijama..medjutim ti dojdes ovdje nas zvati na forum s kojega nas je nacist potjerao i vecinu banirao ko zadnje levate..e pa jebem i tebe i njega..i njegovog kuma i glasnogovornika mu.
Na ovoj temi je poceo vas dogovor i putovanje..Saxi nas je izvjestavao sa svojim fantasticnim stilom pisanja..i svaka mu cast.
..e pa ti ak imas muda..stavi na taj srednjak link ove teme i pozovi njih tamo da vide kak je sve bilo..e onda cu ti skinut kapu..do tad..ko te ....

Poslano prekoku*ca
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti


Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1345]‍♂️

beli

Citat: zorro  u Svibanj 31, 2018, 16:58:08
Nisi ti sjeme razdora..a os prodat motor..i to me cist boli qrac. Svaka tebi cast na tvojim pustesevijama..medjutim ti dojdes ovdje nas zvati na forum s kojega nas je nacist potjerao i vecinu banirao ko zadnje levate..e pa jebem i tebe i njega..i njegovog kuma i glasnogovornika mu.
Na ovoj temi je poceo vas dogovor i putovanje..Saxi nas je izvjestavao sa svojim fantasticnim stilom pisanja..i svaka mu cast.
..e pa ti ak imas muda..stavi na taj srednjak link ove teme i pozovi njih tamo da vide kak je sve bilo..e onda cu ti skinut kapu..do tad..ko te ....

Poslano prekoku*ca
neću ja na srednjak mećat nikakve linkove odavde, pa da me još i tamo izjebu ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

tibertov

Reci ti nama kako se kenja ponasala...jel bilo sve u redu?

zorro

Citat: beli  u Svibanj 31, 2018, 21:00:07
neću ja na srednjak mećat nikakve linkove odavde, pa da me još i tamo izjebu ....
:bzvz:  :chicken:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

beli

Citat: tibertov  u Svibanj 31, 2018, 21:23:52
Reci ti nama kako se kenja ponasala...jel bilo sve u redu?
ha, pokušavam odgovoriti da ne bude pretenciozno ..... jedino mi pada na pamet - savršeno. Evo malo općenito:  na brzim cestama i autoputu nismo prelazili brzinu cca 115 km/h (5000 rpm), što mi je u početku bilo čudno, no kompić je to nagovijestio prilikom dogovora, a obzirom da je bio inicijator putovanja trebalo je to 'ispoštovati'  :) ...  zanimljiva taktika; cijeli dan si na motoru i mala je korist od živčanih 140-150 km/h sa ovom kubikažom a i ovisiš o puno toga  :kisa:... u konačnici sve se stigne, a stigne se do kuda stigneš .... 
Gume su pozitivno iznenađenje ('tvornički' isporučen Bridgestone battlax adv 40) i bio sam u nedoumici da li mijenjati prije puta, bilo je još dosta mesa sa 14000 km. Evo sa 22.500 još se daju  navozati  bez problema, a to mogu zahvaliti vjerojatno ne velikim putnim brzinama i iako solidno natovaren ipak solo .... (ne velim da ih netko ne bi skurio već  na 10 TKM  :ooda:)

Ono što me 'kopkalo' to sam odradio, naročito ova špura koju sam zacrtao prije par godina. HAL je uletio kao 'Kec na cenera'. Sa svojom vječnom pratiljom i ekipom nemoguće bi ovo bilo odraditi u 11 dana ! Zapravo najveći 'problem' su  ceste koje treba 'speglat' do tamo ... to najbolje znaju oni koji su prošli prilično toga prije ratova i svaki puta su morali ići po jednom te istom a koje nije dosadno samo prvi put.
E tu počinje priča o putnim motorima, pa je u svezi glede i onaj moj natječaj u temi 'trgovina' - ko da manje za DL 650 xaL7   ;) ......  no o tom potom, treba sad lagano porješavati neke stvarčice, a za motore će opet biti prilike ! Evo Tibi, vjerojatno si zadovoljan sa odgovorom  :smijeh: :beer:
(e da, neću linkirat ni ovaj post na srednjaka, možda me malo zamrze, a to jedva čekam ...  :) ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu