Lidl ponuda

Autor agolac, Srpanj 29, 2017, 13:43:36

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Macak  u Veljača 24, 2018, 10:46:27
Ovaj podveš ili kako ga već nazvati, je u biti aktivni veš i glavna mu je funkcija da odvodi vlagu sa kože a da koža bude suha, ja ga imam već nekoliko godina i taj posao radi dobro, znaći ne koristim ga za zimu nego po ljetu, za hladnoću je dobra jakna puno korisnija.

Znači to je za ljeto? Valjda mi je zato bilo bzvz.

Suki

Citat: Macak  u Veljača 24, 2018, 10:46:27
Ovaj podveš ili kako ga već nazvati, je u biti aktivni veš i glavna mu je funkcija da odvodi vlagu sa kože a da koža bude suha, ja ga imam već nekoliko godina i taj posao radi dobro, znaći ne koristim ga za zimu nego po ljetu, za hladnoću je dobra jakna puno korisnija.
Točno :thumbup:. I odlično je za to. Na +30 kad stanemo i skinemo jakne, ja sam suh :), a onaj koji je u nekoj pamučnoj majici kratkih rukava sav flekav od znoja :thumbdown:...

Zima i windstoperi su nešto drugo...
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Ponti  u Veljača 24, 2018, 11:01:44
Moje odijelo je vrhunsko, košta više od cjelokupnog školovanja mnogih  :buahaha:
0 kn

Mrki

:D

Jbg.. Ponti je izgleda morao plaćati u osnovnoj i srednjoj da prođe.. :)

Ponti

Citat: Mrki  u Veljača 24, 2018, 12:51:56
:D

Jbg.. Ponti je izgleda morao plaćati u osnovnoj i srednjoj da prođe.. :)
:bzvz:

To je poznata izreka iz filma Jurassic park, kada lik (dr. znanosti) uhvati nekog bogatog negativca za odijelo objašnjavajući mu nešto, a ovaj mu kaže .... ne diraj mi odijelo, ono je skuplje od tvog cjelokupnog školovanja :buahaha:


zubakis

Citat: Macak  u Veljača 24, 2018, 10:46:27
Ovaj podveš ili kako ga već nazvati, je u biti aktivni veš i glavna mu je funkcija da odvodi vlagu sa kože a da koža bude suha, ja ga imam već nekoliko godina i taj posao radi dobro, znaći ne koristim ga za zimu nego po ljetu, za hladnoću je dobra jakna puno korisnija.
Tako je. Ja ga najviše nosim liti. I to uglavnom kad sam na putu. Lako se pere i brzo se suši.
Za zimu imam windstoper iako ga rijetko oblačim.

Lavandić

Citat: zubakis  u Veljača 24, 2018, 15:33:27
Tako je. Ja ga najviše nosim liti. I to uglavnom kad sam na putu. Lako se pere i brzo se suši.
Za zimu imam windstoper iako ga rijetko oblačim.
I grijanje ručki i sica

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zubakis

Citat: Lavandić  u Veljača 24, 2018, 15:39:01
I grijanje ručki i sica

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
to ću kad uđen u UMH Giht čapter

Osy


bajki

Citat: Danijel 23  u Veljača 23, 2018, 20:41:57
Ja ga imam ali ga nestavljam na zimskim duže od 2-3 dana. Vec sam piso....aku koji želom osviježit spojim ga na žarulju od 21w (žmigavca) te ga spustam na 11V, uljučujem punjenje cca 12h te ga poslije prebacim na zimsko..vecinom 2 dana i MIR! Za mjesec dana ponovna akcija....lagano i kontrolirano pražnjenje, punjenje...zimovanje...spavanje....praznjenj....punjenje....

Imam ja stari lidlov (nema displej na sebi) i s njim je sve OK. Radi već godinama bez ikakvih problema, održava cijelu zimu akumulator.

Danijel 23

Citat: bajki  u Veljača 26, 2018, 08:06:52
Imam ja stari lidlov (nema displej na sebi) i s njim je sve OK. Radi već godinama bez ikakvih problema, održava cijelu zimu akumulator.
A kako ga kontroliraš il na povjerenje?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


bajki

Na povjerenje i dosada je sve bilo ok!

Suki

...od sutra u Lidlu ponuda alata. Mislim da se isplati uzeti. Bacio sam oko na malu brusilicu :ooda:.
:moto2:

098 9232180

Mrki

Danas mijenjao set kotača na autu pa odmah malo testirao moment ključ iz Lidla, usporedio ga sa službenim Beta ključem (koji je bio na baždarenju ljetos)..

Nema razlike koliko sam ja mogao istestirati, i ako je ima toliko je mala da je to zanemarivo, pogotovo za nas hobi majstore..
Jedina razlika je je što je ovaj iz Lidla 10x jeftiniji..


Paf

Ja sta god sam kupio u Lidla od alata,sve je super,Stemalica velika...dvi male...kacavide...busilice na akumulator i na struju,blanjalica,imam i taj kilo-kljuc...i jos toga,i radim s tim alatom,nista jos nije crklo,a opterecenje je skoro max.,...vise mi traje,nego poznatije marke...  :)