LED žmigavci

Autor zendra 44, Travanj 09, 2018, 13:51:13

« natrag - naprijed »

fatboy

Lako za Canbus...bitno da ih prepoznaju ovi ispred i iza tebe u prometu... :-\

Ćoso

Citat: Osy  u Ožujak 30, 2019, 12:05:50
Pitanje bi li to Canbus prepoznao, ako bi stavio na GSA
Ne mislim ih stavljati, međutim nisu mi loši


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 30, 2019, 12:05:50
Pitanje bi li to Canbus prepoznao, ako bi stavio na GSA

Problemi kažeš ... i za najobičnije žmigavce  :buahaha:

zubakis

Citat: fatboy  u Ožujak 30, 2019, 12:12:03
Lako za Canbus...bitno da ih prepoznaju ovi ispred i iza tebe u prometu... :-\
[emoji23][emoji23]
A bi li ga prepozna ovaj na tehničkom [emoji23][emoji23]

fatboy

Citat: zubakis  u Ožujak 30, 2019, 13:35:12
[emoji23][emoji23]
A bi li ga prepozna ovaj na tehničkom [emoji23][emoji23]

Ko ce ih znat? Izgleda da ih po najnovijem hebe Alzheimer... :ebudale:

Ćoso

Citat: Ponti  u Ožujak 30, 2019, 12:35:05
Problemi kažeš ... i za najobičnije žmigavce  :buahaha:

V-Strom je sasvim ok.
A o GS-u kao motoru koji se često kvari i da ga ne bi vozili i da ga dobiju besplatno pričaju samo oni koji ga nisu vozili (ili im je GSA bio malo prevelik, pa nisu uspjeli od visinskih strahova uživati u njemu) i tako to. Isto kao kada čujem komentare da netko ne bi Lidiju Bačić ni štapom jer je "fufa" :smijeh:


P.S. Malo podjebavam [emoji8]



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Ožujak 30, 2019, 15:31:27
V-Strom je sasvim ok.
A o GS-u kao motoru koji se često kvari i da ga ne bi vozili i da ga dobiju besplatno pričaju samo oni koji ga nisu vozili (ili im je GSA bio malo prevelik, pa nisu uspjeli od visinskih strahova uživati u njemu) i tako to. Isto kao kada čujem komentare da netko ne bi Lidiju Bačić ni štapom jer je "fufa" :smijeh:


P.S. Malo podjebavam [emoji8]



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ja bih ga vozio besplatno. Ma i 7-8T eura bih dao za njega, ajde neka crkne škrtost dao bih i 10 za novog.....  jer toliko vrijedi  :buahaha:

A Bačićku ne bih ni pod razno, ni za novog stroma, ni za novog bemveja (Vještica me prati na forumu,ali slabo vidi pa ovo ne može pročitati) :smijeh:

Mrki

Ja bi volio probati GS da vidim kako se to vozi (vjerujem jako dobro zbog niskog težišta i televera) i da se uvjerim da je tako, a vjerovatno je, svejedno ga ne bi vozio i da mi ga netko pokloni.. jer izgleda ko stelna krava.. vidio sam ljepših viličara od GS-ova.. eto.. i da imam 20+ tisuća eura za motor kupio bi Tigera makar bio i duplo neudobniji.. ali je ljepši.. ustvari serem kupio bi za 16 Tenerku jer je najljepša :)

P.S. Lidiju ne bi dirao štapom.. dirao bi ju nečim drugim :)

Slobodan Hegyi

Citat: Mrki  u Ožujak 30, 2019, 16:19:34
Ja bi volio probati GS da vidim kako se to vozi (vjerujem jako dobro zbog niskog težišta i televera) i da se uvjerim da je tako, a vjerovatno je, svejedno ga ne bi vozio i da mi ga netko pokloni.. jer izgleda ko stelna krava.. vidio sam ljepših viličara od GS-ova.. eto.. i da imam 20+ tisuća eura za motor kupio bi Tigera makar bio i duplo neudobniji.. ali je ljepši.. ustvari serem kupio bi za 16 Tenerku jer je najljepša :)

P.S. Lidiju ne bi dirao štapom.. dirao bi ju nečim drugim :)

Ma nemoj, pa da Lidija poslije izgleda ko stelna krava,sram te bilo  :)

zander

Citat: Ponti  u Ožujak 30, 2019, 16:14:54
Ja bih ga vozio besplatno. Ma i 7-8T eura bih dao za njega, ajde neka crkne škrtost dao bih i 10 za novog.....  jer toliko vrijedi  :buahaha:

A Bačićku ne bih ni pod razno, ni za novog stroma, ni za novog bemveja (Vještica me prati na forumu,ali slabo vidi pa ovo ne može pročitati) :smijeh:

sitna slova  :buahaha: :buahaha: :buahaha: placem (by Ponty)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Patak