2019 Forumski susret u Puli BLEBETANJE

Autor Black Betty, Travanj 18, 2018, 14:33:05

« natrag - naprijed »

fatboy

U čemu je problem da budu dva susreta? Ionako stalno pričamo kako su preveliki i premalo imamo vremena se podružit. Svatko će izabrati šta mu paše i mir... :kuri:

zorro

Citat: fatboy  u Travanj 20, 2018, 11:48:40
U čemu je problem da budu dva susreta? Ionako stalno pričamo kako su preveliki i premalo imamo vremena se podružit. Svatko će izabrati šta mu paše i mir... :kuri:
..ima i tog  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Ja isto nemam ništa protiv da ima dva skupa.. oni neka prave te internacionalne a mi forumaške..

Neka naš bude za ljude koji se druže na forumu i znaju preko foruma..
Ne vidim razlog da se netkome tovari organizacija za ekstra 50-60 ljudi koje realno nitko ne poznaje.. nismo mi moto klub pa da imamo dužnosti pozivati druge moto klubove..

Neka bude forumaške druženje da se intimnije podružimo (tko ovo protumači kao gay foru je peder) već kada neće biti više Brestovca..

Moje osobno mišljenje..

tibertov

Ti se druzi intimno s forumasima, ja bome necu :smijeh:

Mrki


Osy

Citat: Mrki  u Travanj 20, 2018, 12:55:52
Ja isto nemam ništa protiv da ima dva skupa.. oni neka prave te internacionalne a mi forumaške..

Neka naš bude za ljude koji se druže na forumu i znaju preko foruma..
Ne vidim razlog da se netkome tovari organizacija za ekstra 50-60 ljudi koje realno nitko ne poznaje.. nismo mi moto klub pa da imamo dužnosti pozivati druge moto klubove..

Neka bude forumaške druženje da se intimnije podružimo (tko ovo protumači kao gay foru je peder) već kada neće biti više Brestovca..

Moje osobno mišljenje..
Potpisujem :gimme5: Svako će izabrati gdje mu odgovara, bez prisile...može i na oba ;)

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 20, 2018, 13:46:54
Potpisujem :gimme5: Svako će izabrati gdje mu odgovara, bez prisile...može i na oba ;)

Vidi, vidi ... ti bi i u Grčku i u Pulu.

E, ne može... za Grčku si baniran kao i ja  :buahaha:

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 20, 2018, 14:41:35
Vidi, vidi ... ti bi i u Grčku i u Pulu.

E, ne može... za Grčku si baniran kao i ja  :buahaha:
:) :smijeh: Zato i razmišljam o Bugarskoj...nisam pametan :misli:

tibertov


agolac

Ma nek ide tko gdje hoće, kao da je to važno. Hotel je sretan da ima što više gostiju, tako da dok god ima mjesta u njemu nek se puni od svih zainteresiranih...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 20, 2018, 15:51:13
:) :smijeh: Zato i razmišljam o Bugarskoj...nisam pametan :misli:

Dođi ti k meni, ko hebe bugarsku skupštinu  :buahaha:

beli

Citat: zorro  u Travanj 20, 2018, 11:31:51
..ha čuj..Vujče ako je imao bilo kakav plan onda je trebao doći ovdje i napomenuti .. ipak na ovom forumu ima 96% više aktivnih članova nego tamo (onih 4 % tamo su  DadoKA, Beli, IB i čimpanza)  :smijeh:
Bugarska je najavljena dok još nije bio otvoren ovaj forum...tak da..ko ubuduće misli organizirati bilo kakav veći skup..neg dođe na PRAVO MJESTO  :thumbup:
Znači..zanemari bilo kakve najave sa srednjaka  :finger:
hebi ga Lave kad si me već nabrojao samo da kažem da od svih društvenih mreža spojen sam  na vodovod kanalizaciju i struju. Od JNA imam značku primernog vojnika a od naše lijepe član sam invalidne skupine i boli me kurac za oba foruma pa me molim te makni iz tog postotka  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

malo kasnije: da, evo kad sam već u 'afektu' da napomenem da su se 2005 mnogi kladili da ću se spičkat doNove godine .... eto na žalost, ja napravio preko stopedest iljdada, pa jebajga nek sad i krepam, a kladioničari nek se nspuše kurca al ne moga neg svoga  :sunce:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Travanj 20, 2018, 17:16:35
malo kasnije: da, evo kad sam već u 'afektu' da napomenem da su se 2005 mnogi kladili da ću se spičkat doNove godine .... eto na žalost, ja napravio preko stopedest iljdada, pa jebajga nek sad i krepam, a kladioničari nek se nspuše kurca al ne moga neg svoga  :sunce:
..e jebga..ja te tad nisam poznavao  :huh: ..šteta..tipovao bi na tebe  :)
..a u onom postotku ostani..šta fali  ..imena luda nalaze se svuda   :smijeh: :-*   :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

Citat: beli  u Travanj 20, 2018, 17:16:35
malo kasnije: da, evo kad sam već u 'afektu' da napomenem da su se 2005 mnogi kladili da ću se spičkat doNove godine .... eto na žalost, ja napravio preko stopedest iljdada, pa jebajga nek sad i krepam, a kladioničari nek se nspuše kurca al ne moga neg svoga  :sunce:
[emoji8][emoji481][emoji1303]
Care!!!