Održavanje kacige

Autor Danijel 23, Svibanj 01, 2018, 20:46:20

« natrag - naprijed »

keko

Citat: iviccaa  u Svibanj 01, 2018, 21:35:23
Ja uvijek imam one Lidl maramice za čišćenje naočala po džepovima, ruksaku, topcaseu. Dobro obave posao.
Isto tako, odlične  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Citat: Suki  u Svibanj 01, 2018, 21:44:53
Ako sam doma onda vlažnom maramicom za dječje guze prebrišem i odmah prije nego se osuši obrišem suhim papirnatim ubrusom.
Ako sam na putu, običnu papirnatu maramicu malo smočim, obrišem i suhom maramicom završim.
Papirnati ubrus nije dobra ideja, u sebi sadrži sitne čestice metala ili tako nekog materijala, može se izgrebati vizir.

Black Betty

Ja ih izbjegavam dok se vozim, :tongue: :)
Prepostavka je majka zajeba

Patak

Citat: Ponti  u Svibanj 01, 2018, 22:02:07
Tako sam i ja dok jednom nisam izgrebao vizir s nogicama nekog većeg bumbara kojeg sam pogodio. Nogice su ostale na viziru, a nisam znao da su tako tvrde ili je bumbar možda imao protezu, ne znam. Uglavnom, uništio sam vizir i novi bi koštao 50-tak €, tako je išla nova kaciga. Od tada samo namočim tariguz na benzinskoj i nakon par minuta sve ide dolje bez greške.
Sprejeve ne koristim, nema mjesta u bočnim :)

Vizir ne možeš uništiti jedino polomiti. Za grube risove na površini, oštečenja itd. je jedini lijek poliranje i s njime dobiješ novi vizir ;)

Ponti

Citat: Patak  u Svibanj 01, 2018, 22:36:38
Vizir ne možeš uništiti jedino polomiti. Za grube risove na površini, oštečenja itd. je jedini lijek poliranje i s njime dobiješ novi vizir ;)

Ako te baš zanima išao sam ga polirati mojom zlatarskom polirkom, a imam paste tako fine da je to trebao biti lak i odličan posao.... onda je pukao na dva dijela kod tog mog posla, a to sam namjerno prešutio :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Svibanj 01, 2018, 22:39:03
Ako te baš zanima išao sam ga polirati mojom zlatarskom polirkom, a imam paste tako fine da je to trebao biti lak i odličan posao.... onda je pukao na dva dijela kod tog mog posla, a to sam namjerno prešutio :smijeh:
Pa kad si grub... :tongue: to moraš trljati ko sise mlade Čehinje  :want: :ooda:

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 01, 2018, 20:54:40
..Na kraju priče špricnem lagano sa tekurčinom protiv kapljica kiše.
je..to je najbolje  :thumbup: ..samo moraš imati nekakvog materijala (video, fotke..) za stvaranje čežnje..onda bolje špricne  :-X
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: iviccaa  u Svibanj 01, 2018, 22:06:15
Papirnati ubrus nije dobra ideja, u sebi sadrži sitne čestice metala ili tako nekog materijala, može se izgrebati vizir.
tu si u pravu  :thumbup: ..iak to znam već dugo..opet ko budala ..svake naočale sam izribo  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Jučer se vratio s puta, prebrisao vizir kacige, vizir motora i prednju plastiku na motoru zasranu mušicama običnim vlažnim maramicama za pokućstvo - i sve čisto!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zendra 44

Ja skoro svaki put nakon vožnje vizir na kacigi i na motoru našpricam sa Lidlovim W5  sredstvom za pranje prozora, ostavim par minuta i prebrišem papirnatim ručnikom, za sad sve savršeno!

cisco

Citat: zendra 44  u Svibanj 02, 2018, 19:58:56
Ja skoro svaki put nakon vožnje vizir na kacigi i na motoru našpricam sa Lidlovim W5  sredstvom za pranje prozora, ostavim par minuta i prebrišem papirnatim ručnikom, za sad sve savršeno!

i ja...kacigu i motor (svetla, prednja plastika, vizir) uvjek sa sredstvom za pranje prozora... :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

zare

Valjda se budu dale oprati posljedice posljednje vožnje
Za ovo imam nekakvo sredstvo za skidanje insekata iz Lidla

zander

Magicna krpa radi to sve...one mikrofiber krpe....obicna voda , malo trljanja i gotovo...

Jedino me buni sto ima metala u papirnim ubrusima ili maramicama?!?!?!?!?!?!?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Svibanj 03, 2018, 08:09:11
Magicna krpa radi to sve...one mikrofiber krpe....obicna voda , malo trljanja i gotovo...

Jedino me buni sto ima metala u papirnim ubrusima ili maramicama?!?!?!?!?!?!?

Šta se čudiš, pa ti cijeli život stavljaš metal ljudima u usta   :buahaha: :buahaha:

keko

Citat: zare  u Svibanj 02, 2018, 22:21:52
Valjda se budu dale oprati posljedice posljednje vožnje
Za ovo imam nekakvo sredstvo za skidanje insekata iz Lidla
ja dobio na poklon sredstvo za skidanje insekata od Sonaxa i radi posao izvanredno, našpricaš, ostaviš par nimuta i šlaufom ispereš i to je to - čisto  :kava:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎