Održavanje kacige

Autor Danijel 23, Svibanj 01, 2018, 20:46:20

« natrag - naprijed »

zander

Citat: Ponti  u Svibanj 03, 2018, 09:14:40
Šta se čudiš, pa ti cijeli život stavljaš metal ljudima u usta   :buahaha: :buahaha:

Da ali plemenite metale CoCrMd legure, platinsko zlato, palador nekada....nije to bizuterija ko tvoje djidjamidje... :smijeh:

A nekima bogme i nesto drugo>>>> :P
OPENMINDED PEOPLE WANTED

keko

Citat: zander  u Svibanj 03, 2018, 11:16:06
Da ali plemenite metale CoCrMd legure, platinsko zlato, palador nekada....nije to bizuterija ko tvoje djidjamidje... :smijeh:

A nekima bogme i nesto drugo>>
>> :P
Nadam se samo ženama  :misli: :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Macak

Citat: keko  u Svibanj 03, 2018, 09:14:58
ja dobio na poklon sredstvo za skidanje insekata od Sonaxa i radi posao izvanredno, našpricaš, ostaviš par nimuta i šlaufom ispereš i to je to - čisto  :kava:
Sonax koristim već godinama, i na motoru, kacigama i autima i pravo radi posao a ništa ne oštečuje.
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

miha

vlažne maramice uvijek u kuferu, kao i spomenuta čarobna krpa (koja je dobra radi statike- ne prikuplja na sebe čestice metala)...
vlažne maramice moraju bit "vlažne" ne moš ih držat 3 mjeseca i otvorit pa čistit isuše se ... svakako što freškije i vlažnije, i ja ne upirem jako dok čistim upravo zato da nebi izgrebao vizir s nekom nogicom ili "oklopom" pokojne beštije, i dok je onako vlažan vizir od maramice preletim krpom da ne ostanu crte i to je to ;)
Pravo vrijeme je malo prije

keko

Citat: zander  u Svibanj 03, 2018, 11:58:05
:ooda:  Nego kako Keko?  :)
Jesi vidio Saxija, ja mislio fin obiteljski tip, a on se bacio na frenda samo tako  :smijeh: čudna su vremena Zander pa pušem i na hladno  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Tu pored su bile neke strankinje koje me nisu razumele pa sam I'm morao plastično objasniti neke stvari i tako je nastala pokazna vežba na drugaru, a snimala nas je njegova devojka [emoji38][emoji38][emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 21:51:47
Tu pored su bile neke strankinje koje me nisu razumele pa sam I'm morao plastično objasniti neke stvari i tako je nastala pokazna vežba na drugaru, a snimala nas je njegova devojka [emoji38][emoji38][emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


:worthless:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Patak

Citat: zare  u Svibanj 02, 2018, 22:21:52
Valjda se budu dale oprati posljedice posljednje vožnje
Za ovo imam nekakvo sredstvo za skidanje insekata iz Lidla

Autopraonica te miniwash čine čuda bez ikakvog posebnog sredstva :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 21:51:47
Tu pored su bile neke strankinje koje me nisu razumele pa sam I'm morao plastično objasniti neke stvari i tako je nastala pokazna vežba na drugaru, a snimala nas je njegova devojka [emoji38][emoji38][emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Nemoj sad da se izmotavaš...a ovo... :smijeh:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Pa to je bilo da dobijem malo i od žene preko mere, i dobio sam duplu porciju po glavi [emoji16]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Nije ni znala koliki smo prijatelji... :ooda: :smijeh:

Ćoso