Saxi i ekipa

Autor Saxi, Svibanj 01, 2018, 20:24:10

« natrag - naprijed »

keko

 :buahaha: bogme me iznenadio  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

To su majice iz perioda kad se nekoliko drugara entuzijasta našlo sa željom da napravimo nešto nađe lično a sprdamo se na sve one namunjene moto eksperte u kožnim odelima i sa tetovažama, I tako nastade Ride or Hide sa natpisom NESVRSTANI jebi ga ipak sam ja bio Titov pionir, koji je izbačen iz saveza omladinaca pred kraj osnovne škole zbog neprimerenog ponašanja [emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 21:46:19
To su majice iz perioda kad se nekoliko drugara entuzijasta našlo sa željom da napravimo nešto nađe lično a sprdamo se na sve one namunjene moto eksperte u kožnim odelima i sa tetovažama, I tako nastade Ride or Hide sa natpisom NESVRSTANI jebi ga ipak sam ja bio Titov pionir, koji je izbačen iz saveza omladinaca pred kraj osnovne škole zbog neprimerenog ponašanja [emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


:misli:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Saxi

Sa očeve strane imao sam Deda Voju, u drugom svetskom ratu obišao sve logore, i kraj dočekao u Mathauzenu u logoru [emoji850] a onda ubrzo po dolasku odveden na Goli Otok, u 2 navrata po nekoliko godina [emoji852]️ a sa majčine strane, rođeni brat Pavluško Imširović je bio jedan od vođa studentskih protesta 1968, a ja iz sprdnje budem izabran za predsednika škole ispred komunističke omladine, pa sam imao vazda nekih (ne)primerenih pitanja pa su odlučili da nisam politički podoban i izbacilo me ukazom nekih seronja na visokom položaju a ukaz se čitao u školi pred svima da me posrame a ja bio ponosan, a moji kod kuće rasli kao kvasac što sam okončao svoju političku karijeru [emoji2]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti

Citat: Saxi  u Svibanj 03, 2018, 22:00:53
Sa očeve strane imao sam Deda Voju, u drugom svetskom ratu obišao sve logore, i kraj dočekao u Mathauzenu u logoru [emoji850] a onda ubrzo po dolasku odveden na Goli Otok, u 2 navrata po nekoliko godina [emoji852]️ a sa majčine strane, rođeni brat Pavluško Imširović je bio jedan od vođa studentskih protesta 1968, a ja iz sprdnje budem izabran za predsednika škole ispred komunističke omladine, pa sam imao vazda nekih (ne)primerenih pitanja pa su odlučili da nisam politički podoban i izbacilo me ukazom nekih seronja na visokom položaju a ukaz se čitao u školi pred svima da me posrame a ja bio ponosan, a moji kod kuće rasli kao kvasac što sam okončao svoju političku karijeru [emoji2]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Da na vlast dođe Pepeljuga, Klaudija Šifer i Snjeguljica ti bi i njima bio ljuta opozicija :smijeh: :smijeh:

Saxi

Pored krš rupa (to je onaj deo priče kad puta više nema nego ima, sve izgrebano, rupe na sve strane, rizle za izvoz a radnika i mašina nigde) po obroncima planina zapadne Srbije, pretežno Povlena i Tare lepo smo se proveli i od kiše bežali i utekli, mnogo lepim predelima se posle vozili sa Doktorom Daretom i njegovim kumom, izgubili se i završili u kamenolomu Vučje sledeći vođu puta Bobana koji se pobrinuo da prašinom nahrani mene a ja dobrog Galeta duplom porcijom [emoji16], pa smo se opet pronašli i zazalili što još ne lutamo , kroz kamenolom Vučje prošli, pa gasirali i kući se dovukli sve preskakajuci neke Bemwejdzije, Drka(T)džije i jednog veselog polismena ... [emoji39]
Hvala na društvi, klopi, skitanju, ludovanju i Peri što me trpeo 200km kao suvozača dok smo iz Beograda stigli do štale u Mokroj Gori i nastavili dalje [emoji16]
Ajde Bobane istresi i proberi materijala kojeg si snimao sve vreme, pa da napravimo film kao Kusta što je radio nekada [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: