Svi putevi vode u Crnu Goru

Autor glažar, Svibanj 04, 2018, 11:11:06

« natrag - naprijed »

glažar

Pa evo kako naslov kaže mislim da je pola Slovenske moto scene za praznike odjurila za tople krajeve pa tako i mi  ,a kuda bi išli nego posetit naše drage prijatelje ČRNOGORCE  ;) :) BIli na putu Ladu -Ducati, Maži - BMW,Brigita - BMW , i Ja - BMW .
Prvi dan je bila ruta SLovenija ,Pravac Delinice kdje se sastajemo sa MAžijem i Brigito  i pravac Ogulin,Jasenjak,Drežnica,Jezerane,Žuta Lokva, Otočac, Vrelo Koreničko,Priboj ; Bihač ,Bosanski Petrovac
,Drvar,Bosansko Grahovo , Livno ,kdje smo prespavali za kilometražu me ne pitajte jel nama to nije bilo bitno ,samo da se vozi .Spavali smo v Hotelu Park ,priporučujem , spavanje za jednog 26 eura sa doručkom i motori parkirani u garaži -pardon u nočnom KLUBU  :buahaha: :buahaha:

glažar

Nakon spavanja mislimo da su se i motori malo odmorili jel su bili čitavu noč u nočnom KLUBU  :smijeh:

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

glažar

Doručak i plan za dalje ,nema tu pono konzultacije samo da se vozi i da do naveče stignemo do PANTA u BUDVU kdje nas čeka GORAN ,Jel Panto je na svadbi u Beogradu  :ooda: zamislite kako mu je bilo težko na svatbi  :smijeh: :smijeh:
Ruta je danas sljedeča

Livno ,Šuica ,Mokronoge,Prozor,Jablanica,Mostar , Nevesinje ,Gacko ,Bileča ,Vračenoviči CRNA Gora ,Vilusi ,Kotor ,Budva .

Doživjeli sve od KIŠE preko Nevesinjskog Polja do 25 km makadama preko graničnog prelaza u Crnoj Gori , i saobrčajnog kalapsa pred ulazom u Mostar na 34 stepeni  :smijeh: :smijeh:
A za Kraj preticali kolonu Mađara na makadamu ,zamislite kada smo stajali na granici skupa i vidjeli Brigitu da vozi motor malo su se smijali a kada je na makadamu projurila pored njih 65 km/h u stoječem stavu na motoru svi popadali ,i lado sa ducatijem . :shhh: :shhh: :bravo: :bravo:

glažar

Nakon stiženja u Budvu i kada se konačno sastajemo sa GORANOM koji nas odvede do PAntovih roditelja ,zna što se desilo Otac od Panta nas ubije sa LOZOM  :want: :ooda: jao kao je bila DOBRA  :thumbup: :thumbup: :smijeh:. I dogovaramo sa GORANOM plan za sutra ,jel sam imao na umu da odozimo ALBANSKE DOLOMITE  :ooda: :ooda:ja i Goran smo to odvozili več ali ostala ekipa ne pa plan suta se sastajemo u 9h u Podgorici na kavi i krečemo dalje ,

a zaboravio nije bilo lepo od mene se upravičujem ekipi ali u ponoč sam jih morao izbacit iz sobe jel su sedjeli na mojoj terasi i pili JACEKA  :samaranje: :samaranje:

Suki

Šta je ovo?! Svi Slovenci, nitko nije žut :misli:. Jel fluo više nije u modi?!
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 04, 2018, 11:49:42
Šta je ovo?! Svi Slovenci, nitko nije žut :misli:. Jel fluo više nije u modi?!

Kada tamo prođe moda, onda krene kod nas :)

gogs

 :bravo: :bravo:



Citat: Suki  u Svibanj 04, 2018, 11:49:42
Šta je ovo?! Svi Slovenci, nitko nije žut :misli:. Jel fluo više nije u modi?!

Samo gejevi nose fluo  :P

glažar

I Tako lepo po Crnogorski lagano krenuli ujutro na kavo i pravac u Podgorico kje nas čeka Goran . :ooda:

glažar

Moram vas podsetit da se sve svodi po Crnogorski polako i brez krajneg odpora i tako se i parkira po Crno gorski usred Podgorice mi stignemi izpred kafane i gledamo gdje da parkiramo Motore kada Goran umalo da dobije živčani udar maše sa rukama i viče parkirajte ostavite jih tu  :bzvz: :smijeh: :bzvz: mi se gledamo pa kako usred ceste dvo pasovnica levo parkirani avti  ovako je izgledalo

glažar

Stvarno smo se morali svakog časa podsetit ili nas Je Goran  da nismo više u EU več u Crnoj gori i da sada krečemo u Albaniju jel tamo se radi sve još više polako ili se uopšte ne radi  :tongue: i tako lagano kava doručak kafana je bila na nivoju imali so bar deset vrsta sendviča ali  Matjaž izrazio želju da bi jeo BUREK  :smijeh: :smijeh: :samaranje:jedva smo ga nekako izprovocirali da ostavi ta burek za sutra  :smijeh:

Ruta za dans je bila
Budba ,Cetinje, Podgorica ,Grabon ,Selce, Plav, Berane ,Lubnice ,Vranjak ,Kolašin Kanjon Morače, Podgorica ,Sutomore , Budva

glažar

Što mora čovjek sve pretrpit da oče slikat  :buahaha: :buahaha: ja sjednem jel sam umoran  :buahaha: da slikam

glažar

Malo se nagnem da bi se naslonio na znak ,al u PM znak je previše udaljen  :ebudale: :smijeh:

glažar


glažar