Svi putevi vode u Crnu Goru

Autor glažar, Svibanj 04, 2018, 11:11:06

« natrag - naprijed »

glažar

U ležečem položaju iz kanala uradio te slike  :ooda:

glažar

I tako dalje do granice kje smo opet doživjeli kolturni ŠOk

Na granici je bilo nas četvotica ,jedan kombi i još jedan motor i Matjaž priča sa policajcem

Danas nema gužve A i policajac na kratko  KAKO DA NE  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

glažar

Morate da znate da je sa Matjažem teško da se potuje  :shhh: :buahaha: on može da izdrži brez ručka čitav dan samo mu moraš kazat da če se jesti u 14h :bzvz: :buahaha:

glažar

I tako smo stigli u Podgorico popili kavu i produžili u Sutomore  :bravo:  Naravno da Matjaž nije izdržao brez ručka  :ebudale:

zizu

Bravo...svaka čast!!

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


glažar

I tako se vratili u Budvu u 22 h polako  :smijeh:

Za sutra je bio predviđen dan odmora  :ooda: :buahaha: možete zamislit što je je bio prvo u planu i zadača za Pantu koji se vratio iz svatbe iz Beograda  :misli: moram nešto kazat tu kada sam ja hodao po svatbama u Srbiji bio na par njih te svatbe su trajale bar 4 dana  :shhh:

No idemo dalje Panto imao zadaču da nađe kdje u Budvi imaju Burek za MATJAŽA jel on jede Burek samo na odmoru i mora da se ga danas najede  :smijeh:

Sve za Matjaža  :buahaha:

Bagy

Citat: glažar  u Svibanj 04, 2018, 13:05:44
Malo se nagnem da bi se naslonio na znak ,al u PM znak je previše udaljen  :ebudale: :smijeh:

Sva sreća da si bio full u moto-opremi!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

glažar

I tako nakon doručka lagana šetnjica od Budve do Bečičov po prvi put da je prešao pješke da vidim i u živo ovu SLOVENSKU PLAŽU  :bzvz: :thumbdown:jedina dobra stvar je da su bili otoreni kafiči uz plažu .
Za danas je bio zakazan odmor da se odmara :smijeh: :smijeh:

Jel možda znate kako se odmara po Crnogorski način  :misli: :misli: :misli: :misli:

glažar


glažar

A odmor uzgleda tako kreče se od 15h do 23h siesta  :ooda: :smijeh: :smijeh:

glažar


glažar

Priča da priču i kada se razgovara i Toni kaže da sutra kreče kuči pa da idemo zajedno  :gimme5: i kdje se ide mi idemo do Paklenice
Ruta za povratak kuči
Budva ,Tivtat -trajekt,Herceg novi,Kameno ,Trebinje ,Mrkonjiči,Stolac ,Čapljina ,Ljuboški ,Klobuk ,Grude, Imotski , Cista Provo , Trilj , Sinj,kdje se rastajemo sa Tonijem on kreče za Dugopolje a mi pravac Gorni Muč ,Drniš , Roški Slapovi , Bribir,Benkovac,Paklenica-Starigrad .

glažar

A za kraj smo pustili šlag na torti

Jadransku Magistralu  od tu dalje je MUTE  :bzvz:

glažar

Još jednom hvala crnogorskoj ekipi ,Toniju za odličnom druženju

Osy