OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Dadi

Podinarije, Oton, Bender,  Plavno
Lako se navući na ovo 🤘😀
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Citat: Dadi  u Svibanj 08, 2018, 18:46:56

Lako se navući na ovo 🤘😀
reko sam ja već..svi će oni preć na off i prirodu  :bzvz: ..zna Keko da je zorro uvijek u pravu  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2018, 20:23:40
reko sam ja već..svi će oni preć na off i prirodu  :bzvz: ..zna Keko da je zorro uvijek u pravu  :smijeh:
Osim kad umijesto znaka X vidi +  :P :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

https://www.youtube.com/watch?v=DG8BMfo6eMQ
Završio događaj na željeznoj planini....stari trialista Jarvis Graham prvi, naš najbolji sudionik na 34 mjestu, Zec Matija....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Dadi

Prije kiše jedno lijepo znojenje
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Patak

Jako lijepo  :thumbup: :gimme5:

Gdje si to bio, što si obišao?

Dadi

Oko grada, uglavnom Podinarije. Počeo uzbrdo, ali kiša me otjerala
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Jučer jedna od težih vožnji od kad sam u hard enduru, sparina i teški tereni te ubiju, kad smo krenuli bilo 33,5 stupnja.... :blato:
Staneš, skineš kacigu, stisneš podstavu rukom i cijedi se voda iz nje, samo jedna slika od frenda, meni mobitel bil tolko mokar da touch nije htel raditi a nemaš ga kam obrisati jer svaki mm odjeće je doslovno gnjili... :-X
Ima jedna extremna gudura, kanjon koji se pretvori u potok kad su velike kiše, nikad nismo niti razmišljali probati proći kroz njega uzbrdo jer se činilo nemogučim.....i neki dan veli frend ak se popnete ja plačam iće i piće.....i kaj te može bolje potaknuti da probaš nešto takvo nego ovakav izazov  :smijeh: 
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Renči

Bravo! :bravo:
i kakav je rezime?

Vinko

Citat: Renči  u Lipanj 13, 2018, 09:17:21
Bravo! :bravo:
i kakav je rezime?
Takav da je frend koji je bil s menom rekel burazu da prodaje sve enduro motore, vraća sa na Ra  :buahaha: :smijeh: :bzvz:

Prekasno smo se odlučili na tu guduru, prije toga smo se vozili okolo cca 3 sata, bilo je oko pol 8 navečer kad se naglo naoblačilo, počelo grmit, odjedanput mrak u šumi, a mi se još borimo i neznamo kolko je do vrha, tu se podhitno povlačimo ali frenda jebe narančasti cijelo vrijeme, gasi se, neće radit na leru, teško pali...jetting mu očito ne odgovara kad su visoke temperature...

Frend ostaje bez vode, snage nema, dam mu da pije iz mojeg camelbaka, i ja sam iscrpljen, popili smo više od 4 L vode svaki...... ne može okrenut motor za 180, pada bezbroj puta...tu sam već i ja zabrinut jer vrijeme ide u orkansko....okrenem svoj motor u guduri, spustam se desetak metara i vračam se po njegov motor, uspijemo se spustit van šume, tu još jedanput pada od iscrpljenosti, vračam se po njega...čovjek više ne govori...vidi se da je na izmaku snaga...jedva drži motor....vjetar i kiša...najbržim putem do asfalta i doma....

Lignje i mrzle pive nismo vidli ni probali  :buahaha:
ali ja idem prvom prilikom opet probati...frend veli neće ni da čuje gudura a ne da bi se vratil.... :smijeh: :)...ali bu ga prošlo :tongue:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

a kaj se nemrete voziti ko svaki normalan svet po asfaltu  :P

zezam ... respekt od mene  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎